Daimyo• 28 января 2023

Невже США хочуть допомогти нам ще більше?

США відкрили гарячу лінію, куди може звернутися будь-хто на умовах анонімності, щоб повідомити про факти корупції у сфері військової допомоги Штатів Україні, сексуального насильства чи наруги, шахрайства, розтрати коштів, зловживання, неналежного користування або торгівлі людьми. Про це йдеться в пресрелізі Агенства США з міжнародного розвитку.
Басина• 29 января 2023
Ответ дляBusinka_05
Так и сиены не было. Стоимость того кусока может и соответвовала реальности, а куда оставшиеся деньги растворились?
Стіна була, погугліть. І не лише сама стіна. Які залишки? Гроші не виділялись одразу, цей процес кілька років тривав. Виділили суму - зробили ділянку.

ИринаКа• 29 января 2023
Ответ дляБасина
Нічого поганого в тій стіні не було. Вона від початку була не проти танків. І вартість тієї частини, яку збудували, відповідала реальності.
Подобається людям казочка. Най буде) тільки дивно про зомбованих русаків від них же читати
Басина• 29 января 2023
Ответ дляЧудо в камуфляже
Ну... тепер їх і справді ненавидять всі,вони досягли чого прагнули))) До 14 року я нормально до них відносилась,після 14 я хотіла ,щоб між нашими державами звели мур ,і ми могли бачити цих шалених шимпанзе лише в онлайн трансляції,по бажанню. Тепер я хочу, щоб вони всі здохли,всі , без винятку.
+100 до 2014 року ненависті не було. Було взагалі байдуже до них.
Чудо в камуфляже• 29 января 2023
Ответ дляБасина
Ой,ні, я набагато дурніша,дивилась фільми типу 9 роти,і плакала за російськими солдатами((((Якщо на спортзмаганнях виходили наші вболівала за них і т.д.,після 2014 розвиднілось,а 2022- точка неповернення.
Марго_1427• 29 января 2023
Ответ дляS.s.s.
я думаю, Зеленский сам попросил о помощи в контроле. Молодец
Вы сами понимаете,что пишите ?)
Марго_1427• 29 января 2023
Ответ дляИринаКа
Визнав свою безсилість в роботі зі своєю ж командою?
Ну а по сути же так и выходит получается..
Еленнн• 29 января 2023
Ответ дляБасина
друге ж діло- ’велике будівництво’-всього навсього в 2,5 раз дорожче виконана програма ’Капітальний ремонт доріг 2017-2022 Порошенка-Гройсмана’.. Погано,що американці і тут н провірять..
Басина• 29 января 2023
Ответ дляЕленнн
етосовсємдругоє))
Filomena• 29 января 2023
Ответ дляСоната любви
это вы по ходу запутались, покрывая коррупцию.

яйца тоже сыграли роль, по всем иностранным сми разлетелась информация про яйца.
и не просто какая-то там желтая пресса, а серьезные издания, включая даже ежедневную военную американскую газету.

какое отношения имеют воющие к актеру о котором я писала?
если не понимаете о чем речь, почему так произошло, что сыграло роль и так далее, то лучше промолчите.
🫣
О так, я головний покривач корупції в країні. Ви хоч задумуєтеся що пишите?
Заспокойтеся. Не нервуйтесь. Нехай яйця теж вважаються військовою допомогою. Та такою серйозною, що за тиждень гарячу лінію організували. Ви уявляєте масштаб?
Добраніч)

Прокофіївна• 29 января 2023
Ответ дляРеверанс
Визначна подія в історії України. США приступили до впорядкування дій української влади, яка виявила свою неспроможність самостійно керувати ресурсами держави в умовах війни. Тепер витрати американських коштів офісом президента та урядом беруть під контроль спеціальні інституції США. На роботу правоохорнної та судової системи США не покладаються, і створюють свою інспекцію, а враховуючи, що США фінансує в цілому увесь державний бюджет, то контролювати будуть майже все. І саме створення генеральної інспекції призвело до цілої низки кримінальних справ, відставок та звільнень серед Слуг народу. Це гарний сигнал, сподіваюсь, що американці створять і структуру по аналізу дій і по розробці оборонної стратегії, бо важко дивитись на цей безлад та хаос у владі, яка не спроможна визначити пріорітети оборонного планування, та створити дієві інструменти реалізації оборонної політики. Нам так само потрібен американський офіс, який би досліджував наші рішення у сфері оборони та допомогав ухваленню професійних рішень.
Ми що колонія їхньої країни вже? Ми новий штат?
Advoco• 29 января 2023
Ответ дляЕленнн
а, то он чому...
Ага корупція при владі - це ІПСО, а хто не згоден той агент Кремля або порохобот. Не мішайте владі красти…. Повне розслідування по яйцях і картоплі https://zn.ua/ukr/economic-security/tilovi-patsjuk...
Businka_05• 29 января 2023
Ответ дляБасина
200 метров? )))
YN8678• 29 января 2023
Ответ дляПрокофіївна
Нет, но у нас такие казнокрады,что кто-то должен уже на них повлиять. Знаете, я лично благодарна за все эти расследования и громкие отставки. Сколько можно по карманам воровать гуманитарку и помощь??? Страна в крови, а они все по старому.
Teonaa• 29 января 2023
Ответ дляРеверанс
Абасрались по полной короче))

А какие законньіе основания у них на контроль - то, что єто, по сути, их деньги?
YN8678• 29 января 2023
Ответ дляTeonaa
Абасрались по полной короче))

Они могут их не давать)
Хотите бурята у себя во дворе?
Filomena• 29 января 2023
Приємного на ніч: там в Ірані шухер. Атаковані заводи з виробництва шахедів)
Teonaa• 29 января 2023
Ответ дляYN8678
Они могут их не давать)
Хотите бурята у себя во дворе?
Неее. Бурята не хочу во дворе, разве что исполняющего тяжелую работу молча , униженного и оскорбленного.
Ну из-за того, что из деньги? Єто причина? (Ну, обьічно ж страньі не лазят в дела других стран)
Another Lyolya• 29 января 2023
Ответ дляAdvoco
Нікого не захищаю, але саме той текст - суцільна джинса.
Another Lyolya• 29 января 2023
Ответ дляFilomena
Що найприємніше, атаковані теж дронами-камікадзе))

YN8678• 29 января 2023
Ответ дляTeonaa
Они оказывают помощь за счёт их налогоплательщиков, а Кирюша Тимошенко катается на машине которую на фронт передали. Это было нормально?
2 выхода из ситуации - или они контролируют что дают ( так как наши берегов не видят) ,или не дают нам ничего .
Те же леопарды нам дали только после серии громких отставок,может совпадение,но не думаю
Advoco• 29 января 2023
Ответ дляFilomena
Та ніхто ж не проти. Може й США. Нафіга про це говорити? Доя кого? Для путіна? Що у нас корупція?
Щойно дойшло, вибори на носі. Вони виправдовуються перед виборцями..
Дійсно навіщо говорити про корупцію, коли мінімальна пенсія 50₴ і мінімальна зарплата 130₴. Зате чиновники крадуть мільярдами і хлопці наші за незалежність і наше майбутнє життя свої віддають. Давайте сидіти тихо, і не заважати їм красти - а то Путін зрадіє…
Соната любви• 29 января 2023
Ответ дляFilomena
🫣
Добраніч)
вы даже и про яйца не поняли в чем суть)
дело не столь в яйцах, как в 13 млрд, из которых 4 млрд хотели поиметь)
я как раз думаю, что пишу.
а вот вы - нет.
но зато вам очень хочется, чтобы все молчали, ничего нигде не говорили. будто коррупции и не существует.
Teonaa• 29 января 2023
Ответ дляYN8678
Так бьіли отставки? Или-таки с места на место подвигали их?
YN8678• 29 января 2023
Ответ дляTeonaa
А кого передвинули? Я просто не слышала
Teonaa• 29 января 2023
Ответ дляYN8678
А кого передвинули? Я просто не слышала
Кулебу. Типа сняли с должности, но на тот момент в моих кругах говорили что простотназначат на другую. Но чем закончилось сама не знаю

А кого «отставили»?
Advoco• 29 января 2023
Ответ дляAnother Lyolya
Розслідування відомого журналіста з фактами - це джинса? Поясніть. Ви точно читали ту статтю?
Filomena• 29 января 2023
Так дивно читати цю тему зараз. Пам‘ятаю як в липні обгадили сенаторку з Чернігова, що на Єрмака наїхала і вимагала контролю.
Мене тоді також заплювали)
А тепер от так виявляється.
Фактично нашому народу це на користь, але доведеться пережити, що нас мокнули як кошенят в калюжу(
В реальності, на носі вибори в США. Рейтинг Байдена падає, а Трампа росте. І такі дії це частина передвиборчої гри.
Alexsandra• 29 января 2023
Ответ дляAnother Lyolya
Це як? Самі себе?
Filomena• 29 января 2023
Ответ дляAlexsandra
Це як? Самі себе?
Ні. Там ще Ізраїль щось в Сирії бомбить. Думаю це справа Ізраїлю. Вони ці дрони як серйозну загрозу сприймають.
Erjebaka• 29 января 2023
Ответ дляFilomena
Ну ви даєте. Сама вигадала, сама похвалила)
Ну да, это ж не его новые лица... ему их всех подбросили,...