Daimyo• 28 января 2023

Невже США хочуть допомогти нам ще більше?

США відкрили гарячу лінію, куди може звернутися будь-хто на умовах анонімності, щоб повідомити про факти корупції у сфері військової допомоги Штатів Україні, сексуального насильства чи наруги, шахрайства, розтрати коштів, зловживання, неналежного користування або торгівлі людьми. Про це йдеться в пресрелізі Агенства США з міжнародного розвитку.
Оленёнок• 29 января 2023
Я только за. Если мы сами не можем порядок навести, пусть это сделают взрослые дяди )

Решка7777• 29 января 2023
Да , наверное работа журналиста Ткач , Лероса приодиться. Весь ютуб в схемах и цифрах
и может у нас наконец -то свет появится
Оленёнок• 29 января 2023
Ответ дляS.s.s.
я думаю, Зеленский сам попросил о помощи в контроле. Молодец
Я думаю, он и его окружение гребут как не в себя. Поэтому американцы уже вынуждены влезть)
Олимпиада80• 29 января 2023
Ответ дляS.s.s.
))))) ничего смешнее давно не читала
Леска• 29 января 2023
Ответ дляTeonaa
Неее. Бурята не хочу во дворе, разве что исполняющего тяжелую работу молча , униженного и оскорбленного.
Ну из-за того, что из деньги? Єто причина? (Ну, обьічно ж страньі не лазят в дела других стран)
От і мені здалося це з душком.
З одно боку корупція нас вже так достала, всі і кожен хотів би покласти цьому край. Особливо гидкою була інфо про розкрадання гуманітарки.
Але ж. Виходить одна держава приходить і наводить свої порядки. А чи не проти цього ж ми воєюмо.
Коротше новина двояка.
Олимпиада80• 29 января 2023
Ответ дляЛеска
От і мені здалося це з душком.
Коротше новина двояка.
Не двояка. Посттоталітарні суспільства не розуміють причинно-наслідкові зв´язки. Як первісне суспільство не розуміло наслідків сексу і вагітністю. Хочемо зробити демократію, але не розуміємо як. Хай розвинені демократії навчать, а що робити
Леска• 29 января 2023
Ответ дляОлимпиада80
Знаємо. От хоча з корупцією приклад. Про неї лише пишуть гучні статті, а далі? Хоч хто небуть покараний? Аж ніхто , жодного. Ну може с посади посунули, а хоч одному руки відрубали?
А ну може Юлька трохи почалилася і то там більше політичний момент був
Леска• 29 января 2023
Ответ дляОлимпиада80
Я до чого. Що треба тримати вухо в остро. Зараз нам здається що хочби чорт лисий, аби не рашка. Але щоб не получилося що з вогню та полум,я.
Ну якщо ми боремся за суверенність та незалежність.
Teonaa• 29 января 2023
Ответ дляЛеска
От і мені здалося це з душком.
Коротше новина двояка.
Та є трохи. Поки неясно - на краще воно чи ні
Хоча з іншого боку ж справедливо . Цільова ж допомога. Мають знати шо куда

Еленнн• 29 января 2023
Ответ дляAdvoco
Дійсно навіщо говорити про корупцію, коли мінімальна пенсія 50₴ і мінімальна зарплата 130₴. Зате чиновники крадуть мільярдами і хлопці наші за незалежність і наше майбутнє життя свої віддають. Давайте сидіти тихо, і не заважати їм красти - а то Путін зрадіє…
Дівчата,це страшно. оці морди на фото взагілі береги попутали,та ще й під час війни.
...ау,це -життя ваших чоловіків..,бо як їх зметуть без підтримки оцих клятих союзників - тоді вже на кону буде ваше життя та ваших рідних.. Здається проти такої ревізії -ті, хто потікав за кордон, сидять в теплі і їх пофіг що у нас тут робится... (а проти тому-що тоді закордонники ,взнавши все- будуть затитувати тих,хто сидить якраз у них на шиї в реалі..)
Оксана-004e• 29 января 2023
Ответ дляS.s.s.
Пришёл такой и говорит - я сам честный и хороший, а вот слуги народа - кажется воруют. Можете ли их проверить? Так? Вам самим не смешно? Чего только не готовы оправдывать
Олимпиада80• 29 января 2023
Ответ дляЛеска
І з виборами. Люди не розуміють наслідків вибору і життям після. Думають, що то дві незалежні ситуації
Оксана-004e• 29 января 2023
Ответ дляЛеска
Уж лучше под США быть. Все страны, которые под штатами - все нормально живут.
А суверенность по-украински - это коррупция по белому в невиданных масштабах и безнаказанность
Оксана-004e• 29 января 2023
Хотели хоть поржать, но как раз таки слуги ржут с нас, потому что уже в открытую грабят и управы нет на них. Насмехается в лицо
Леска• 29 января 2023
Ответ дляОлимпиада80
Справа в тому що кого б не вибрали у всіх забрало падає і починається те саме як до корита дорвуться.
Вже он наче Зеленський вже такі гарні слова декларував, що нове лице, люлина нової формації, всі думали ну нарешті.. і шо. Навіть під час війни не соромляться. Дістали вже
Ну і люди так за гречку продаються.
Олимпиада80• 29 января 2023
Ответ дляЛеска
Ну і люди так за гречку продаються.
Не всі вірять гарним словам і не розуміють уловки політтехнологів.
Жаль, що тих, хто вірить - більшість.
Еленнн• 29 января 2023
Ответ дляОксана-004e
..з нас ржуть усим світом..((
kanuka• 29 января 2023
Ответ дляЕленнн
а, то он чому...
100% я тоже пару дней в наших сми слышу про ипсо сразу поняла что к чему, рыла то в пушку
Оксана-004e• 29 января 2023
Ответ дляkanuka
Главное вовремя запустить мысль про ипсо
И делай что хочешь.
На все не удобные вопросы ответы одни - это ипсо, мы же предупреждали. И еще нельзя ругать власть, а то на раше прочитают и будут выть на болотах

kanuka• 29 января 2023
Ответ дляОксана-004e
И делай что хочешь.
интересно что уже год как война, и именно сейчас так акцентировать начали внимание народа на ипсо
автор Ариэлла • 29 января 2023
Ответ дляkanuka
А за год люди сами не поняли что к чему, чтобы повесить на ипсо.
Интересно получается.
автор Ариэлла • 29 января 2023
Ответ дляОксана-004e
И делай что хочешь.
У моих соседей собака завыла, а я как раз читала ваш пост сразу мысль, вот как громко рашка на болотах воет, что аж в Киевскую область звук этот слышно
Mariya Prokhorova• 29 января 2023
Ответ дляЛеска
Ну так Юля крала гроші українськіх платників податків , а зараз хочуть красти гроші амеріканських платників податків !
Є різниця !
Наші платники податків зовсім не вимогливи до того куди йдуть їх гроші
Mariya Prokhorova• 29 января 2023
Ответ дляЛеска
Нам вухо тримати в остро потрібно , щоб популістів до влади не приводить на виборах
Mariya Prokhorova• 29 января 2023
Ответ дляОксана-004e
Ліпше обирати до влади професійних політиків , які йдуть з програмами розвитку , а не з гаслами
Mariya Prokhorova• 29 января 2023
Ответ дляЛеска
Ну і люди так за гречку продаються.
Бо там таке середне звіно сидить з схемами напрацьованими , і підсаджують ціх слуг на голку !
Mariya Prokhorova• 29 января 2023
Ответ дляЕленнн
..з нас ржуть усим світом..((
Най ржуть , головне , що пішов розглас !
Оксана-004e• 29 января 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Несомненно!
Mariya Prokhorova• 29 января 2023
Зараз почнуть волати , що націсти амерам продалися

Хоч солов‘їний помет весь час про це пише !
Еленнн• 29 января 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
і є ж люди наївні....