На границе• 30 января 2023
Відгадайте ціну пошиву такого платтячка для дівчинки
Тут була тема, скільки коштуватиме пошив такого.
Ось вам конкретне, відгадайте ціну. Пошито в Україні
Виннипуховна• 30 января 2023
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Жесть повна.
Починаю від фасону, закінчуючи кольором .
Але вартує,певно,як крило літака.
Ну так фасон и цвет- это пожелание клиента. Швея тут причем?
Автор, вы те такое хотели? Вам угодили?
Запароленое одеяло• 30 января 2023
Ответ дляЯгодка опять
На фото не те плаття, а швидше варіація на тему
Да, согласна, но выглядит лучше, на мой взгляд
Обнемашечка• 30 января 2023
Ответ дляНа границе
3 тисячі.
Донька просить подарувати їй на ДН
А мені якось ту мач. Я за 3 тисячі сумку корса купувала і носила 5 років, а тут сукенка на один раз.
Але дитина мріє..
Напевно треба брати
Донька просить подарувати їй на ДН
Але дитина мріє..
Напевно треба брати
На аліку купіть. Ьачу уже що це якийсь мейнстрім, значить там буде
Я колись на хеловін купувала такого типу, лиш спідницю. Норм. Можу вам сфоткати, в межах 5 доларів.
БолеИменее• 30 января 2023
Ответ дляКоварная Зая
За такой пошив ещё платят?
Не конечно, всё бесплатно
АБВГДейка• 30 января 2023
Ответ дляМДТ
Ну, то й ніхто не каже, що це копія сукні, як у фільмі. Але сам стиль витримано. Побачив сукню, подумав про Венсдей.
Моя перша думка - карикатура на Венсдей.
Из разряда Ожидание-Реальность.
Ответ дляНа границе
3 тисячі.
Донька просить подарувати їй на ДН
Але дитина мріє..
Напевно треба брати
Донька просить подарувати їй на ДН
Але дитина мріє..
Напевно треба брати
Згадала баба як була молодою)
Ви зараз за 3 тисячі Корса купіть. Нема вже таких цін, ви не бачите хіба?
На границе
• 30 января 2023
Продав інтернет.
Дівчата, а ви уявляєте сукню Венздей на дітях 6-10 років?
Виглядати буде типу так? )))
Звісно сукня модернізована під маленьких дівчаток, пишніша, коротша
Ну де на малечу одягати таке як оригінал?
Виглядати буде типу так? )))
На границе
• 30 января 2023
Ответ дляkuskus
Згадала баба як була молодою)
Ще за 4000 купила мені одна одна порадниця в Іспанії минулого року, в травні десь.
На границе
• 30 января 2023
Ответ дляОбнемашечка
На яку подію ця сукеночка шилося?
Це реклама в інсті
Дитина просить подарувати їй. Це не мій ескіз))
Але робота подобається
По відповідях розумію, що ціна нормальна
Але робота подобається
На границе
• 30 января 2023
Ответ дляРокерША
За все или только за пошив, а ткань отдельно?
Все разом
Душка-свекровь)))• 30 января 2023
Ответ дляДюймовочка
Мда уж. Это вы своего ребенка так нарядили за 3000. За что вы его так не любите?
А як би ви свого нарядили? Можна фото?
Душка-свекровь)))• 30 января 2023
Ответ дляЖелезный коготь
Мне понятно, под кого закос
, но платье в фильме нежное, а на фото ’вопиющая синтетика’ и фасон ’баба на самоваре’, простите
Я люблю пышные платья на маленьких девочках, но это грубоватое, ну правда. И за дурные деньги( Поищите еще, Автор.
Моя дочка 11 лет тоже фанатка. В декабре был ДР в стиле Венсдей, но я обошлась малой кровью: фатиновая черная юбка, не слишком пышная, потому вполне носибельная и после, и моя черная ( лет 20 ей, ггг ) облегающая блузочка с сеткой на груди - прэкрасно
Я искала блузку с рюшами, но черную детскую не нашла.
Я люблю пышные платья на маленьких девочках, но это грубоватое, ну правда. И за дурные деньги( Поищите еще, Автор. Моя дочка 11 лет тоже фанатка. В декабре был ДР в стиле Венсдей, но я обошлась малой кровью: фатиновая черная юбка, не слишком пышная, потому вполне носибельная и после, и моя черная ( лет 20 ей, ггг ) облегающая блузочка с сеткой на груди - прэкрасно
А можете показати образ вцілому?
Железный коготь• 30 января 2023
Ответ дляДушка-свекровь)))
А можете показати образ вцілому?
Простите за обрезки.
Вживую наряднее выглядит. И дочка надела черный топ под низ, сетки и не видно толком. Конечно, оригинал красивше ( я б и сама такое надела )), но и стоить будет соответственно. А для домашнего праздника прекрасно наш наряд подошел. И был сюрпризом для дочки.
Начальник Анонимов• 30 января 2023
Ви тканину самі купували? Вам вартість з тканиною назвати чи саму роботу ?
Начальник Анонимов• 30 января 2023
Ответ дляПончик Солнечный
Інд пошив дорогий,але колір-жах
Чорний колір -жах? Чорний -це класика