Карапулька• 30 января 2023

Сильна тривожність

Хто страждав на довготривалу сильну тривожність?
Які аналізи ви здавали? Яке було лікування назначено лікарем?
Думаю почати зі здачі аналізів та лікаря
Краще йти до психіатра чи невропатолога?
Ошеламиссимо• 30 января 2023
Психіатр,він сам всі тести проведе
Moco• 30 января 2023
У меня была, лечилась у психотерапевта,пила антидепрессанты,но потом посоветовали сдать ТТГ и сходить к эндокринологу, очень высокое ТТГ было, начала принимать гормоны и всё прошло
Ищу Аленя• 30 января 2023
Сначала проверилась у эндокринолога и невролога. Соматических причин не нашли - пошла к психотерапевту. Он лечил уже.
Николь1986• 30 января 2023
С 24.02. у меня очень сильная тревожность
автор Карапулька • 30 января 2023
Ответ дляMoco
Дякую
Але ттг в мене в нормі а психотерапевт не допомагає🥲
Кинг-Конгша• 30 января 2023
До психіатра, я втратила 2 роки на заспокійливих і працювала ще рік з психотерапевтом. Тривожність зняли лише антидепресанти.
автор Карапулька • 30 января 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Ось це походу моя ж ситуація
Тільки ще й вагу вже почала втрачати від тривожності
Кинг-Конгша• 30 января 2023
Ответ дляКарапулька
Ось це походу моя ж ситуація
Я була як з хреста знята, худа, з мішками під очима, згорблена, скута, зранку рвота від тривожності, пекла шкіра на шиї, руках. Щось ніби допомагало, але цей стан повертався. Через пів року прийому антидепресантів відчула себе людиною, таку попу наїла за рік, що ні в одні штани не вміщаюся)
автор Карапулька • 30 января 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Ось це моя мрія зараз
Бо я просто на себе в зеркало не можу дивитися від худоби
Легко вам підійшли антидепресанти?
Не було побічних ефектів?
Кинг-Конгша• 30 января 2023
Ответ дляКарапулька
Ось це моя мрія зараз
Легко вам підійшли антидепресанти?
Не було побічних ефектів?
Я пила Золофт, то відносно легко зайшла, прикривалися Гідазепамом.
автор Карапулька • 30 января 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Дякую дуже за відповідь!
Бо зараз сиджу на біфренчику, то ефект такий собі))
Кинг-Конгша• 30 января 2023
Ответ дляКарапулька
Ось це моя мрія зараз
Легко вам підійшли антидепресанти?
Не було побічних ефектів?
Побічна була від Медопраму, але мені призначав невролог і зразу конячу дозу, я ледь не вмерла. Через те раджу зразу йти до психіатра.
Кинг-Конгша• 30 января 2023
Ответ дляКарапулька
Дякую дуже за відповідь!
Одужуйте! Все буде добре!
автор Карапулька • 30 января 2023
Ответ дляКинг-Конгша
А ви в Києві чи в якомусь іншому місті ходили?
Кинг-Конгша• 30 января 2023
Ответ дляКарапулька
Рівне, але я консультувалася онлайн
автор Карапулька • 30 января 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Рівне, але я консультувалася онлайн
Зрозуміло
Дуже дякую Вам ще раз☺️
Кинг-Конгша• 30 января 2023
Ответ дляКарапулька
Зрозуміло
Дуже дякую Вам ще раз☺️
Будь ласка)
Мой_ужин• 30 января 2023
Мене тривога і стах з´їдали, я навіть почала боятися їсти, думала подавлюся чи ком в горлі буде стояти. Схудла дуже сильно. Ви знаєте мрії здійснюються, хотіла схуднути і на тобі, тільки б не таким шляхом. Звернулась до невролога, почала приймати атаракс, мені стало краще, але залишки ще є. Приймаю його майже 2 місяці, почала потроху зменшувати дозу. Якщо стане гірше буду приймати антидепресанти
автор Карапулька • 30 января 2023
Ответ дляМой_ужин
У мене був ком
Теж боялася їсти
Але його прибрала за допомогою психотерапії
Залишилися просто тривожність постійна, яка вже безпричинна на мою думку
Тому і хочу долікуватися вже препаратами
Дякую вам за пораду і нехай вам теж стає краще