Без оцього - банвамзанагнітаніє!!! Чесно, вже задрали бігати з тими банами, як дурень зі ступою. З усіх дірок уже про наступ говорять, і лише тут ця тема табу. А чому?!
Давайте поговоримо, що ви про це думаєте, як готуєтесь, що плануєте, що чули...
Бо страшнувато, якщо чесно, а близьким не хочеться цього показувати.
Charming person• 31 января 2023
Ничего не думаю. Может будет, а может не будет. Не знаешь что завтра будет. Я 23 февраля тоже вечером сидела и обсуждала со своими что никакой войны быть не может, все это бред говорят про возможное наступление. Теперь не такая категоричная.
Ответ дляЕвга-9246
З Сумського.
Знайома сьогодні написала, що в Глухові планують евакуацію починати. Не знаю, наскільки це правда. Кажуть на Суми йтимуть.
Сегодня писали про взрыв в Шостке на каком-то предприятии, два сотрудника пострадало. О, только что написали, опять взрыв в Шостке. Это ж Сумская обл
Ответ дляNesmeyanaYa
Тривожна валіза повинна бути зібраною. Зараз інформації більше, ніж було в 2022.
Почнеться наступ - виїдете. Якщо боїтесь вже, то їдьте в більш безпечне місце
За рік фінансово дуже просіли. А щоб десь пересижувати - треба кошти. Замкнуте коло.
Ответ дляdorik
Не хочу никого пугать, но у моей тети в Чернигове за 3 дня до войны собака выла. Не знаю, может она слышит звук массово едущей техники. Но сейчас она опять воет несколько дней. Надеюсь, все это ерунда, но страшно.
та враховуючи, як активно себе колоради ведуть біля кордонів, то не дивуюсь. Але так, напруга відчувається.
kristi_ana• 31 января 2023
Ответ дляvray
Вот это плохой и верный знак.(
У соседей собака воет каждый день, и что?
Ответ дляMs_Sambukina
Да уж, вспоминается время перед войной и как я думала ’что они такое пишут, какая война’..... Дай Бог, чтоб в этот раз не были правы, конечно
Я навіть не знаю, коли мені страшніше було - тоді чи зараз. Зараз вже знаємо, яка там сволота і на що вони здатні.
Ответ дляKristal2013
Сумка с документами, с золотишком, с баблишком- так у меня всегда порядок в этих вопросах, открыл сейф, взял, ушел. Бежать не собиралась, не собираюсь, есть личные причины. Если мне суждено сдохнуть, то я бы хотела это сделать на своих квадратных метрах, а не где то в спортивном зале на раскладушке.
Когда рядом прилетит снаряд, вы не будете столь оптимистичны.
kristi_ana• 31 января 2023
Ответ дляЕвга-9246
Вот именно, что тогда не знали, а сейчас знают. Думаете там не готовы к встрече?
Ответ дляЕвга-9246
З Сумського.
У мене батьки в Сумській,але нижче,біля Охтирки так у них говорять що на них ітимуть ,ті хто в Харкові,ті говорять що на них,мені здається що велике нагнітання,теж є
Kristal2013• 31 января 2023
Ответ дляSeehund
Прилетел. И что? Вышли окна на 24 этаже. Жива здорова. Окна заменила, продолжаю жить дальше.
Птица-синица• 31 января 2023
Ответ дляvray
Вот это плохой и верный знак.(
А может у собаки просто зимой от холода тоска?)
Invictusgirl• 31 января 2023
С белорашки вряд ли будет что-то
А вот Донбасс они хотят весь , все силы будут туда бросать .
Уже бросают , там ад просто
Ответ дляCharming person
Ось мені цікаво. Чому у вас і думки про війну повномасштабну не було? Особливо після заяви пу про прийняття в склад Рф наших Дон і Луг областей (в межах областей).
Та після цього я вже на 1000 відсотків була впевнена, що буде наступ
мини пельмешка• 31 января 2023
Ответ дляNesmeyanaYa
Ви йому справді вірите? В великий наступ не вірю, але і словам Буданова теж ні
Справді вірю, бо про наступ 24-го він теж попереджав. І про напрями теж.
І я не розумію скептицизму щодо нього, бо в нього точно більше інфи, ніж у якихось аналітиків чи ЗМІ.
Чашечка чая• 31 января 2023
Из внимание будет сконцентрировано на Донецкой и Луганской области
Страшного, страшного наступления в 100500 тысяч не будет
Ответ дляir.zhuck
Я теж,але спочатку думала що на Луганську і Донецьку область підуть