Евга-9246• 31 января 2023

Тема про наступ. Давайте нормально поговоримо?

Без оцього - банвамзанагнітаніє!!! Чесно, вже задрали бігати з тими банами, як дурень зі ступою. З усіх дірок уже про наступ говорять, і лише тут ця тема табу. А чому?!
Давайте поговоримо, що ви про це думаєте, як готуєтесь, що плануєте, що чули...
Бо страшнувато, якщо чесно, а близьким не хочеться цього показувати.
Leeka• 31 января 2023
Може не будемо порівнювати. В прошлому році ми до шашликів готувалися і в Буковелі на лижах катались. Ще й розміновували деякі дороги В цьому’за кожним забором’ чекають наші підготовлені військові. А взагалі треба переглянути чи є в нас в Київі посольства і що іноз.розвідка офіційно говорить

Чашечка чая• 31 января 2023
Ответ дляNesmeyanaYa
Ви йому справді вірите? В великий наступ не вірю, але і словам Буданова теж ні
В чем именно не верите? У них даже с учётом мобилизации нету возможности наступать на двух и более направлениях
Argesha• 31 января 2023
Господиииии......
Ну от скажіть: ну наступ - і наступ, ну от що про це говорити???
Боїтеся - виїжджайте, не можете/ не хочете - ну то й собі далі сидіть і бійтеся, ну а говорити, саме говорити - ну про що??
Птица-синица• 31 января 2023
Ответ длякенгуруша
Или она постоянно воет к февралю?)
Или просто часто воет. Но когда про наступление не пишут, хозяйка на этом не циклится
Invictusgirl• 31 января 2023
Ответ дляnata.ant
Я теж,але спочатку думала що на Луганську і Донецьку область підуть
Они могут по другим направлениям бросить каких-то чмобиков, но это больше для отвлечения внимания будет , им нужен Донбасс
Войну не выиграть им , это уже ясно
Типа «спасти» жителей Донбасса надо , это их новая цель
Kalinaira• 31 января 2023
Ответ дляSaBllya
Та буде, але далі кордонів не дійдуть… і радує, що це вже точно буде останній наступ. Треба нас пережити лютий-березень. Єдине, що лякає так це атаки з повітря… боюсь вони будуть частіше і більше
А я боюсь , что сплошняком. Как в Белграде. А вообще там где живу- все страшно. И за Киев боюсь. Близкие там.
Arisya1• 31 января 2023
Я з Сумської області, прямо на кордоні. У нас теж говорять, що йтимуть через Сумщину. Наче вже стягнуто близько 40 тисяч і підтягуються. Але таке говорили вже не раз, не панікуємо. Ми тільки повернулися з-за кордону з дітьми.
Charming person• 31 января 2023
Ответ дляir.zhuck
Ось мені цікаво. Чому у вас і думки про війну повномасштабну не було? Особливо після заяви пу про прийняття в склад Рф наших Дон і Луг областей (в межах областей).
Та після цього я вже на 1000 відсотків була впевнена, що буде наступ
А я слушала как вокруг все бесились и говорили что не может такого быть. Да, пару людей в окружении давали дельные советы и говори так же как и вы, что война будет. На что другая половина говорила что они придурки и все будет прекрасно у нас, ещё и сепарами обзывали. Мне тоже было удобно сидеть в розовых очках и надеяться на прекрасное. Теперь в жопу эти надежды, реальность такая что возможно всё.
Чашечка чая• 31 января 2023
Ответ дляArisya1
Какие на фиг 40 тысяч?!

Wendy Rhoades• 31 января 2023
Ответ дляЕвга-9246
Може це все ж іпсо? Вже ж нагнітали про наступ з білорусії
з Білорусі точно ІПСО, а так наступ вже йде.
Vika-Dance• 31 января 2023
Ответ дляArisya1
бляха, не представляю если бы я там сидела на кордони… я б памперсы не снимала..
nata.ant• 31 января 2023
Ответ дляArisya1
у мене батьки те саме кажуть,що з літа такі слухи постійно ходять,теж на самому кордоні з рашкою
Arisya1• 31 января 2023
Ответ дляЧашечка чая
Какие на фиг 40 тысяч?!
ми теж скептично до таких новин ставимось, не віримо на слово, але останнім часом всі про це говорять.
Не чіпай - вб ю• 31 января 2023
Ответ дляvray
Вот это плохой и верный знак.(
Invictusgirl• 31 января 2023
Ответ дляArisya1
У вас подсолнухи на исполнение желания , вот и загадайте , чтоб всё ок было )
Не пойдут оттуда
Максимум чмонь бросят для отвлечения по Харьковскому и Херсонскому направлению .
Решка7777• 31 января 2023
Ответ дляЕвга-9246
Поговорити, це не создавать паніку, це навпаки - заспокоїтися, взяти себе в руки, охолонути, поділитися думками - подумайте про це.
та вы ее и делаете
тут знакомых со штаба русни или цру нет
Чашечка чая• 31 января 2023
Ответ дляvray
Вот это плохой и верный знак.(
Та дайте собаке повыть нормально! Суеверный, блин
tascka• 31 января 2023
Ответ дляSolmira
та враховуючи, як активно себе колоради ведуть біля кордонів, то не дивуюсь. Але так, напруга відчувається.
Мої сусіди військові знову своїх дітей за кордон вивезли (
Минулого року вони дітей вивозили перед лютим і приїхали в травні, так що все може бути (
Kristinka2106• 31 января 2023
Мне кажется то что происходит сейчас скоро покажется нам цветочками. Дай Бог чтоб я ошибалась

Vika-Dance• 31 января 2023
Ответ дляArisya1
скептично конечно можно относиться, но лучше слушать.
как говорится надейся на лучшее но готовься к худшему.
Arisya1• 31 января 2023
Ответ дляInvictusgirl
Не пойдут оттуда
я бажання ще в лютому 2022 загадала, чекаю
Vika-Dance• 31 января 2023
Ответ дляKristinka2106
так ну не перебарщивайте вот это, на ночь глядя..
Invictusgirl• 31 января 2023
Ответ дляCharming person
Тогда и сейчас разные ситуации
Тогда их сотни тысяч у границ наших стояло
И это проф армия была , которая перебита по большей части и оружия уже стлько нет
Kalinaira• 31 января 2023
Ответ дляArgesha
Господиииии......
Ну подумаешь наступление. И я бы так говорила живя в Ужгороде.
Чашечка чая• 31 января 2023
Ответ дляSolmira
Нету ничего экстраординарного в военное обстановки Беларуси
Arisya1• 31 января 2023
Ответ дляVika-Dance
ми тільки повернулися з-за кордону, не хочемо нікуди бігти вже, сподіваємось, що не доведеться.
Charming person• 31 января 2023
Ответ дляInvictusgirl
Тогда и сейчас разные ситуации
Проф.армия? Да там чмобики позорные оборванцы и малолетки которых типа на учение везли и бросили у границ. Хотя да, это их потолок великой расии
Чашечка чая• 31 января 2023
Ответ дляtascka
Какие конкретно военные? Если человек в звании, то это ознает автоматический доступ к секретной информацией
Invictusgirl• 31 января 2023
Ответ дляCharming person
Десант перебит весь считай
Это ж их Ылита
На Киев бросали не только призывников , проф армии тоже дофига было
Не чіпай - вб ю• 31 января 2023
Ответ дляArisya1
Хто говорить?