Пиу!Пиу!• 01 февраля 2023
Уже видели этих мразей?
Сегодня зашла в инсту, куча постов.
Я не понимаю как они свободно постили такое и до стх пор не за решеткой.
Что происходит в этом мире!
Леннон_Жив!• 01 февраля 2023
Ответ для vihola
Від куріння марихуани свідомість трансформується, а не втрачається. Це не робиться з метою бути зґвалтованим.
Моя подружка курила з друзями з 14 років і ніхто її не ґвалтував.
Тут дуже стереотипне мислення я бачу. Дехто вважає, що якщо пішов в гості до хлопців, то ти ж знала що тебе там зґвалтують 🤷♀️🙄давно такого не бачила
Ответ дляЛеннон_Жив!
Якщо тебе запрошують до когось на вечірку, ти не маєш думати, що тебе там можуть зґвалтувати, ми в якому сторіччі живемо?…
Але це взагалі така нахабність, ще й виносити це все в мережу і строїти з себе героя. Я б його каструвала просто
Ти не маєш думати, що тебе там зґвалтують. На вечірки ходити нормально, ненормально підсипати отруту і гвалтувати.
Леннон_Жив!• 01 февраля 2023
Ответ для vihola
Я знаю😅
Рыжая бестия• 01 февраля 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Кто вы, те люди которые оправдывают насильников? Сколько ещё в нашем обществе будет этот устой ’самавиновата’?
Я в шоке с тех женщин, которые оправдывают такое поведение ’природой’...
Это мамы сыночков. Какие мамы, такие и дети. Я просто в шоке, читая эту тему, сколько таких оправдывающих
Дівчина_загляденіе• 01 февраля 2023
Ответ дляРыжая бестия
Тут правильно питання задавали - а якби на вечірці зґвалтували хлопців, також знайшлися б захисниці ґвалтівників? Тільки ніхто з цих адвокатес не відповів чомусь
ГендиреХтор• 01 февраля 2023
Ответ дляПьяная вишня
вы удивитесь, но Уголовный Кодекс говорит по-другому.
Удалено администрацией...
ГендиреХтор• 01 февраля 2023
Ответ дляМеряно-перемеряно
я сознательно подвергаю себя риску стать наркоманкой и алкоголичкой, но уж никак не расчитываю стать жертвой сексуального насилия
Удалено администрацией...
ХвостПистолетом• 01 февраля 2023
Ответ дляДевушка Прасковья
Ось і я про це ж, а той, кому відповідала каже, що то не «хлопці винні», а природа
Ну то они ж себя все по умолчанию достойными альфа-самцами считают. Не доходит, что раз не дают, то сиди тихо сам с собою в уголочке, как это бывает в природе.
А ось і останні новини. Таки я була права, припускаючи, що це по обоюдній згоді, дівки знали, на що йшли і що з ними буде, знали, що їх будуть знімати. Вони давно підробляють онлайн та офлайн проституцією і були в курсі усього.
Так що теорія місцевих курок, що «харошая дєвачька шла с художествєннай школи падваротнямі і єйо снасільнічалі» розбилася об правду. Які їхали, таких й здибали.
Зайдіть на телеграм-канали тих дівок, вони самі відео викладали з цієї туси ) А більш детальне відео продавали за гроші ) транслювали на своїх .лядських каналах в інсті та телеграмі.
ГендиреХтор• 01 февраля 2023
Ответ дляРыжая бестия
А мамочки хвойд естественно их защищают
Какой они пример видят у вас, чему вы их учите, что лезут к алкашам и наркоманам? Или яблоко от яблони...?
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Девочки могут ходить куда хотят, пить где хотят и одеваться как хотят. И даже при этом никто не имеет права их насиловать. Не будьте дикарями.
Не путайте лозунги на митингах за права женщин с реальной жизнью. Когда наше общество будет совершенно и идеально, тогда все так и будет (то есть никогда) А пока в нем есть разные придурки, имеет смысл соблюдать некоторые правила предосторожности.
Грушки-яблочки• 01 февраля 2023
Ответ дляoksanav
тут рассматривать ситуацию с разных сторон - занятие не популярное)
а по итогу если притягивать всех к ответственности, то тогда и этих девиц за незаконную продажу материалов и услуг интимного характера
Бауди на ауди• 01 февраля 2023
Ответ дляoksanav
Я так і думала, що дівки знали, на що йдуть, і знали, що пьють та курять. Мабуть їм не заплатили, ось вони і вирішили розіграти кіно під назвою ’зґвалтування’.
Обоє рябоє.
Ответ дляГрушки-яблочки
Я продивилася ті відоси. Там капець. Ці дівки «прогрівали» свою аудиторію перед цими тусами. Типу ми йдемо бухати, нюхати кокс і тр@хатись. Скоро викладем відео. Ждітє.
Їх усіх треба притягувати за вживання та розповсюдження наркотиків, а також як ви правильно зазначили, за зйомку та розповсюдження/продаж порноконтенту.
графиняВишенка• 01 февраля 2023
Ответ дляОно само купилось
Ви бажаєте, щоб мене згвалтували?
Не думаю, що людина нормальна бажає комусь такого. Вам хочуть донести, що те що ви зухвало пишете, що не ходите по незнайомцях не гарантує того, що така ситуація може не трапитись, тільки при інших обставинах. Ви впевнені, що ці виродки пізніше не захотіли б когось зґвалтувати на вулиці або ще десь. Для вас і для них дівчата які приходили - шлюхи. І ці виродки будуть вішати ярлики на жінок ? По якому праву? Завтра скажуть паранджу надіти і що надінете? Ви самі не розумієте до чого приводять такі точки зору як у вас. Жінки стільки років боролися за свої права.
графиняВишенка• 01 февраля 2023
Ответ дляoksanav
Ви нормальна? Чому ви жінок називаєте курками? Ці обставини не були відомі і якщо б ці виродки робили це без згоди то чим жінки були не праві? І якщо це було за згодою то все рівно це не виправдовує цих виродків. Це не нормальна поведінка.
Лень гуглить• 01 февраля 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Частенько таких як ви доля гарно по голові б’є. Щоб до тями повернути…
Заладили, как мантру. ))) Я сделала со своей стороны все чтобы предотвратить подобные ситуации, обговаривая такие историисо своей дочерью. Если она пренебрежет советами, то жизнь преподнесет дестокий урок уже ей. Есть случайности, когда идешь по улице и на тебя нападают. Это одно. А есть, когда твои поступки или твое поведение приводят вот к таким последствиям. Это совсем другое. Не в библиотеке же их напоили. Я по жизни стараюсь максимально минимизировать риски.
А вобще у нас тут двойные стандарты рулят. Как от любимого сынАчки девочки залетают, так начинается в теме вой. И потаскуха, и сама залезла, и сама дура виновата, еще и сынАчке жизнь усложняет, аборт делать не хочет. А тут все такие сострадательные резко стали.
Лень гуглить• 01 февраля 2023
Ответ дляникогда такого не было
Переходити дорогу на червоне - це порушення ПДД і це незаконно. На відміну від походів в гості, тут закон порушують не дівчата.
Якщо вже брати таке порівняння - то принаймні з переходом на зелений, але не дивлячись в обидва боки перед тим.
Идя в гости к малознакомым парнями парням, распивая с ними спиртные напитки или употребляя наркотики, нужно понимать, чем все может закончится.
Ответ дляграфиняВишенка
Звичайно, нормальна. А як іще називати місцевих «кококо», що не хотіли бачити всю ситуацію в цілому. Ви також серед них )))
Бо виродки тут з обох сторін. Тут дві рівноцінно смердячі купи лайна, чоловічої та жіночої статі. Ці відоси викладалися за обоюдною згодою на каналах всіх учасників, всі на цьому заробляли. Дівки за попередньою згодою мали бухло, наркотики, секс та відео контент для продажу на своїх каналах. Хлопці мали те ж саме.
Найбільше мене тригерить в іій ситуації, що хлопці-хайпожори прикривають свою злочинну діяльність «допомогою ЗСУ».
Грушки-яблочки• 01 февраля 2023
Ответ дляникогда такого не было
давайте тоді вже обєктивно. конкретно в даній історії дівчата порушують ряд законів - вживання наркотиків, продаж через соц мережі порноматеріалів і інтимних послуг, а я якщо добре покопатись знайдуть і ще щось. питання - за це вони перед законом відповідати будуть?
Кошка Мурка• 01 февраля 2023
Ответ дляБауди на ауди
Хлопці мразі. Але мені не зрозуміло, для чого дівчата туди пішли? Чого вони там чекали? Я не звинувачую дівчат. Винувати тільки ці збоченці. Але, з якою цілью дівчата туди пішли? Чого саме вони очікували від тієї зустрічі? Я просто намагаюсь зрозуміти мотиви і думки дівчат. Чи вони йшли туди, не думаючі, як метелик на вогник? Я не думаю.
Будь яка:
Поспілкуватись з новими знайомими
Послухати музику
Побухати
Потрахатись з привабливим хлопцем
Яка з цих цілей є для вас проблемою? А яка виправдовуе насильство чи робить його менш злочинним?
Поспілкуватись з новими знайомими
Послухати музику
Побухати
Потрахатись з привабливим хлопцем
12 галюцинаций• 01 февраля 2023
У мене виникла відраза до всих фігурантів цієї історії. Швидше за все, тьоли (по-іншому я їх не назову) вирішили не слабо хайпонути. Зараз всі репостять це, як зомбовані.
никогда такого не было• 01 февраля 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Наскільки я розумію ситуацію, наркотики їм підсипали без їх відома і тим більше продаж порноматеріалів здійснювався без їх дозволу.
Вони вчинили легковажно, погодившись на такі вечірки з незнайомцями, це так, але легковажність не дає права гвалтувати чи знімати з ними відео і не перекладає відповідальність на дівчат.
Можна на їх прикладі провести ще одну бесіду зі своїми доньками (а скільки мам проведе бесіду з синами щодо недопустимості так поводити себе з дівчатами, навіть якщо вони під алкоголем чи чим іншим?..), але звинувачувати - ні, цього я зрозуміти не можу.
І що найжахливіше - саме через страх публічного осуду і от таких питань, ті дівчата, що постраждали від цих покидьків раніше, не звернулися до поліції, і не припинили це після першого ж такого випадку. Бо розуміли, що всі тут же кинуться виміряти довжину їх спідниць і оцінювати благопристойність їх поведінки. Поки в суспільства буде саме така реакція, поки всі клюватимуть дівчат замість звинувачувати у згвалтуванні гвалтівника - так і буде продовжуватися.
графиняВишенка• 01 февраля 2023
Ответ дляoksanav
Як ви могли бачити ситуацію в цілому не маючи інформації?
Розумний завжди сумнівається, а дурак завжди впевнений. Навіть до сих пір ми не маємо достатньо інформації. Але повторюю, навіть з вашими фактами( не фактще що це правда) ці виродки не перестали бути виродками. Чим ви хизуєтесь? Своєю безкультурністю, ні за що людей ображати? Ну хто що має.
никогда такого не было• 01 февраля 2023
Ответ дляКошка Мурка
Будь яка:
Поспілкуватись з новими знайомими
Послухати музику
Побухати
Потрахатись з привабливим хлопцем
Поспілкуватись з новими знайомими
Послухати музику
Побухати
Потрахатись з привабливим хлопцем
+!!!
Може, дівчата і не проти були сексу з незнайомцями, коли погоджувалися піти до них додому. Явно ж хлопці були товариськими і приємними, поки заманювали дівчат, інакше до них ніхто б не пішов.
Але як ’не була проти сексу з незнайомцем, що сподобався’ співвідноситься з ’дозволила себе згвалтувати у непритомному стані і зняти про це огидне і образливе відео’? Чому стільки людей ставить = між цими ситуаціями?
графиняВишенка• 01 февраля 2023
Ответ дляЛень гуглить
Ок, а ви розумієте чим може закінчитись вішати ярлики на дівчат? Коротка спідниця і т д- шлюха. Обмеження прав і свобод.
графиняВишенка• 01 февраля 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Мають відповісти, якщо це так. Чому у вас питання виникають такі.
Грушки-яблочки• 01 февраля 2023
Ответ дляграфиняВишенка
тому що подивіться на більшість коментарів і думок тут
Грушки-яблочки• 01 февраля 2023
Ответ дляникогда такого не было
у вас в першому ж абзаці не вірне розуміння ситуації. мені вже набридло тут писати що кожен может зайти на телеграм сторінки цих дівчат, подивитись для початку чим вони займаються, як заробляють гроші і що самі викладають зараз стосовно цієї ситуації.
Грушки-яблочки• 01 февраля 2023
Ответ для12 галюцинаций
купка мажорів маргіналів і проституток потусила і виклала це в публічний доступ, а народ підняв вий по всім соц мережам. було би класно якби на реальні злочини так звертали увагу і швидко реагували