Тракторні війська• 02 февраля 2023
порадьте модель павербанка
Xiaomi, Hama?..
хочу, щоб і ноут заряджав, і телефон (телефон тип С)
ПАЦАНКА О• 02 февраля 2023
Чтобы ноут заряжал, нужна мощность павербанка больше, чем для телефона. От 30w и выше (видела базеус 65w).
Тракторні війська
• 02 февраля 2023
Ответ дляПАЦАНКА О
а хіба не можна приєднати ноут через usb кабель?
Айболитная• 02 февраля 2023
Ответ дляТракторні війська
Приєднати можна, але заряджпти він не буде
Stepa_nida• 02 февраля 2023
Ми взяли baseus на 30 000 mAh
Але для ноута потрібна вихідна потужність більша, ніж в більшості банок, це вам вище написали.
Тракторні війська
• 02 февраля 2023
Ответ дляStepa_nida
Ми взяли baseus на 30 000 mAh
мабуть куплю тоді лише для телефона..
ПАЦАНКА О• 02 февраля 2023
Ответ дляТракторні війська
Так он и так через кабель будет заряжаться от павербанка. Просто не будет заряжаться ноут, если не будет хватать мощности.
Айболитная• 02 февраля 2023
Для повсякденного користування гарні Baseus. А для ноута я такий взяла на Розетці (додам фото). Там у комплекті був провод тацп сі - тайп сі (в мене ноут з тайп сі). Якщо вставити в цей павер звичайний шнур, тобто usb в ноут, то заряджається навпаки павер від ноута.
Тракторні війська
• 02 февраля 2023
Ответ дляБез Баяна
а какой кабель нужен, чтобы зарядить ноут от пауэрбэнка?
мабуть USB стандарний з обох боків...
Тракторні війська
• 02 февраля 2023
Ответ дляАйболитная
дякую. а якщо в мене в ноуті USB звичайний.. то треба ще перехідник, де буде USB звичайний з обох боків?
Тракторні війська
• 02 февраля 2023
Ответ дляАйболитная
підкажіть, будь ласка.
знайшла павербанк, який заряджає ноут із USB type C.
Якщо в мене звичайний USB, то не буде заряджати чи просто перехідник треба?
Айболитная• 02 февраля 2023
Ответ дляТракторні війська
Та ні, так не вийде через usb. Не все так просто. Потрібен перехідник саме на той роз´єм, від якого заряджаєься ваш ноут від мережі та ще й той, що перетворює напругу на потрібну. Там багато видів цих штекерів. Подивіться на своєму мережевому зарядному пристрої для ноуту, який у вас. Бачила на ОЛХ такі. В районі 200 грн.
Айболитная• 02 февраля 2023
Ответ дляТракторні війська
підкажіть, будь ласка.
Не буде заряджати. Дивіться попереднє повідомлення.
Айболитная• 02 февраля 2023
Ответ дляТракторні війська
підкажіть, будь ласка.
Щось такого плана потрібно ще додатково придбати
Тракторні війська
• 02 февраля 2023
Ответ дляАйболитная
дякую. і тоді можна брати павербанк як для телефонів, і він заряджатиме ноут?
Тракторні війська
• 02 февраля 2023
Ответ дляАйболитная
в мене на ноуті, де вставляється зарядка, просто пише dcim)))
Ситечко для мыслей• 02 февраля 2023
Ответ дляТракторні війська
Ну дивіться, ті павербанки що заряджають ноут, заряджають і телефони і інші гаджети.але не всі павербанки що призначені для заряджання телефонів можуть заряджати ноутбуки. Як вам вище написали, що має бути віжповідна потужність у w визначається.
Також має бути ще роз´єм відповідний. У мене є на ноутбуці type c роз´єм.
Маю Внешний аккумулятор Xiaomi Mi Power Bank 20000mAh USB-C 50W QC3.0 Black ост такий повербанк, заряджає. На разок зарядити норм. Але заряджати та працюватм одночасно не буде. Лише коли вимкнений заряджається.
Тракторні війська
• 02 февраля 2023
Ответ дляСитечко для мыслей
тобто у Вас роз´єм для живлення USB type C?
бо в мене для живлення круглий, а крім цього є 2 отвори на USB стандарт.
для типу С нема..
Тракторні війська
• 02 февраля 2023
Ответ дляСитечко для мыслей
він звичайно дорогий..
Ситечко для мыслей• 02 февраля 2023
Ответ дляТракторні війська
він звичайно дорогий..
2000 грн це зараз звичайна ціна для такої потужності. Я такий купляла в Чехії , через посередника, ще тоді коли вони були в дифіциті, та купувалм по ціні 2400(у переводі на наші гроші) тоді коли у нас були за 4000 грн.
Ті що ви дивитесь павербанки за 1000 грн, не будуть нажаль такими потужними щоб заряджати ноут.
Дивіться, по потужності та ємності від 20 000 mh, а краще більше, можливо є дешевші альтернативи.
Але я шукала, саме щоб був +/- якісний.
Також вам треба буде додатковий шнур(перехідник), бо від usb ноут не заряджається. Лише від того роз´єму що рідна щарядка(кругла) та може бути додатковий роз´єм type с (як ви сказали його немає тому треба буде перехідник) .
Але я шукала, саме щоб був +/- якісний.
andrey_spec• 02 февраля 2023
Потрібен банк, який реально підтримує qc 3 на 20v чи біля того. Зазвичай зазначено в описі, скільки ампер на якій напрузі. Зазвичай банки на 20к далеко не всі віддають на 20в. І то не факт, якщо написано, то буде нормально заряджати, треба ще читати відзиви.
Тракторні війська
• 02 февраля 2023
Ответ дляСитечко для мыслей
Але я шукала, саме щоб був +/- якісний.
дякую.
от тільки що дзвонила в Комфі. мені сказали, що такий перехідників нема взагалі....
виходить якщо я чайник, то так і не розберусь..
Ситечко для мыслей• 02 февраля 2023
Ответ дляТракторні війська
дякую.
Нічого, ви головне не зневіряйтесь. Трошки глибше треба розібратись. Для того краще піти, зі своїм ноутом в будь-який магазин техніки та проконсультуватись, аби дарма не витрачати кошти.
Тракторні війська
• 02 февраля 2023
Ответ дляСитечко для мыслей
та я в Польщі в селі))))
Тракторні війська
• 02 февраля 2023
Ответ дляСитечко для мыслей
а як цей шнур називається?