Сиамская сороконожка• 04 февраля 2023
Дівчата, допоможіть визначити який це масштаб?
Попросила донька допомогти з поясненням. А я взагалі не розумію. Наданий лінійний масштаб, а треба накреслити лінію ліса, яка довжиною 120 метрів. Допоможіть, будь ласка
Сиамская сороконожка
• 04 февраля 2023
Ответ дляДетсадовский полицейский
Вы сделаете дочку медвежью услугу
Починається. Читайте питання, я не хочу робити за неї, хочу пояснити. А не розумію. Якщо теж не знаєте, давайте послухаєм, може хто нам розкаже
Сиамская сороконожка
• 04 февраля 2023
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Зрозуміла, дякую. Я так спочатку думала. Але цифра 80, яка під циркулем мене сбила. Дякую Вам!