Copy-Paste• 05 февраля 2023

Будете ли теперь делать гель лак?

В последнее время со всех сторон информация о том, что возрастает риск меланомы из-за излучения ламп. Уже и не знаю чему верить. Что думаете?
Результат:
вже голосів: 1103
480 (43.52%) И раньше не делала
258 (23.39%) Буду делать, не верю
194 (17.59%) Тыц
95 (8.61%) Буду делать, но боюсь
76 (6.89%) Не буду делать, боюсь
вАлнуюся сильнА• 05 февраля 2023
все собрались вечно жить?)))) вы знали что в молоке уже нет молока?))
смотрю на свою бабушку, 35. г.р., которая ничем не болела, еле-еле ходит, почти не видит, не говорит толком, и радуюсь что не доживу до такой старости чтоб быть овощем или обузой. Шеллак рулит) Красное вино и кальян тоже)

Кактус из кожезаменителя• 05 февраля 2023
Ответ дляСладко-соленая
Рімель в мене довго тримається з топом, зараз взяла на пробу Евелін з єфектом гель лаку ( в Єві купила), теж тиждень тримається. Топ купила виробництва США , зразу сушка і закріплювач.
Це він? https://eva.ua/ua/pr250724/#%2F76386%2F%3Fgclid%3D...
Рогнеда Карповна• 05 февраля 2023
Ответ длябЭйбА
Может Вы с обычным путаете?
Обычный лак тоже сушат в лампе? Я не путаю. У меня гель лак держится очень мало(((
ТелаЧьи нежноСти• 05 февраля 2023
Я давно думала, що щось не те з тим ультрафіолетом.
Це як у середньовіччі усі худнули та лікувалися миш´яком.
бЭйбА• 05 февраля 2023
Ответ дляРогнеда Карповна
Нет, только гель лак вроде.
А что именно происходит? Можете показать?
Блинчик Мой• 05 февраля 2023
Відмовилась від гель лаку коли завагітніла. Після вагітності через зміну гормонального фону лак довго не тримався. Робила гігієнічний манікюр, повернулась до гель лаку коли завершила гв. Користувалась протягом трьох місяців, помітила що нігті стали ламкими. Закинула це діло, повернулась до звичного гігієнічного манікюру без покриття. Нігті виглядають здоровими, стали міцніше. Буду використовувати гель лак лише коли треба буде для якоїсь події.
Маша хороша• 05 февраля 2023
Уже и Комаровский высказался по этому поводу))
Делала, делаю и буду делать.
Сладко-соленая• 05 февраля 2023
Ответ дляКактус из кожезаменителя
З цієї ж серії, але це неонові кольори, а в магазині я купила звичайні, не неонові.
Колдунья-вещунья• 05 февраля 2023
не роблю, колись пробувала двічі. у мене болять нігті від гель-лаку. прямо ногтьова пластина болить. потім до 6 місяців нігті кусками відламуються. мені не підходить

12 галюцинаций• 05 февраля 2023
Самое главное, что вы про свои ногти подумали )
А то, что под лэд лампами дети уроки делают по несколько часов,то пофиг)
Зоя Жорівна• 05 февраля 2023
Ответ дляБабка в тапках
Тому можна ´добивати´ організм? В тому числі і гель-лаком?
Я не збираюсь добивати))
12 галюцинаций• 05 февраля 2023
И люстры, которые сейчас почти все лэд, тоже никого не беспокоят, гирлянды туда же.
Телевизоры,мониторы сейчас все с лэд подсветкой.

Надеваем шапочку из фольги?
Однозначная• 05 февраля 2023
Хио всі ці жіночки, що проголосували, що і раніше не робили? Я не бачу поряд людей без гель лаку.
Ну зіба 2-3% з оточуючих. А проголосувало більшість.
Айпишница• 05 февраля 2023
И раньше не делала, у меня плохие ногти, нехватка кальция, ногти после гель лака ужас ужасный.
Лунтик-паунтик• 05 февраля 2023
Буду, когда опять будет работа
Айпишница• 05 февраля 2023
Ответ дляМафиозная
Мені майстри манікюру зажди кажуть, що то дурня. І коли я замість чотирьох пальців суну один у лампу, то заставляють засунути усі. Але я дійсно не розумію, нащо нігті, які я вже висушила, сушити по другому-третьому-четвертому колу. При цьому кажучи, що це абсолютно безпечно, наче б то вони знають, безпечно це насправді чи ні
А что они скажут? Вредно, не приходите?
Айпишница• 05 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Тимпаче, можна і бездріжджовий поїсти в цей період. Я, наприклад, на заквасці печу одразу 3 хлібини. Вистачає на 5 днів на сім´ю. Він не черствіє і не псується
Закваску сами делаете из муки и воды?
Рогнеда Карповна• 05 февраля 2023
Ответ длябЭйбА
Нет, только гель лак вроде.
Показать не могу, нет фото. Иногда лак просто отходит от ногтевой пластины, иногда кусочками отваливается. Я шучу, что гель лак не выдерживает моего ритма жизни и хочет поскорее от меня избавиться)))
Незламна• 05 февраля 2023
Делала, пока не получила страшную аллергию, терперь даже от обычного лака, чешется вокруг ногтя, делать никому не советую...

Не служанка• 05 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Серйозно? А ви бачили скільки молодих дівчат 25+ по лікарнях з онкологією? Все ж таке безпечне по вашому. Починаючи з косметики, соляріїв, лаків , їжі і все до купи, а тоді чому в неї рак грудей, що ж таке? ..нуну
Ну взагалі то рак грудей найчастіше гормональнозалежний. Навряд чи манікюр чи косметика на гормони вплив має
Зам Ам• 05 февраля 2023
У меня с гель-лаком ногти длинные отрастают и не ломаются. Мне нравится.
Едимнаморе• 05 февраля 2023
Ответ дляНе служанка
Навряд чи або взагалі немає?
Через якийсь час після застосування омолоджувальних засобів із забороненими гормонами процес старіння шкіри може прискоритися в кілька разів, а також в організмі виникнуть гормональні порушення
Не служанка• 05 февраля 2023
Ответ дляЕдимнаморе
Навряд чи або взагалі немає?
Навіщо дівчатам 25+ омолоджувальні засоби?
Ми ж зараз саме про них
Едимнаморе• 05 февраля 2023
Ответ дляНе служанка
Ми ж зараз саме про них
Я Вам скинула скрін) я написала раніше, що там мають вплив всі чинники разом. Не тільки один лак.
РойЛеля• 05 февраля 2023
Ответ дляАйпишница
Закваску сами делаете из муки и воды?
Так, виводила. Процес потребує терпіння))
РойЛеля• 05 февраля 2023
Ответ дляНенавязчивый синтезатор
Деякі вагітні ще й волосся стрижуть і фарбують, уявляєте?)
Уявляю! При чому тут стрижка?
Каравай-каравай• 05 февраля 2023
Вот маникюр без гель-лака. Не мой, но мне нравится
Ацетилсалициловая кислота• 05 февраля 2023
Мне этот гель уродует ногти , поэтому наф наф
__Kvitka__• 05 февраля 2023
Не делала и не буду))
Белочкой зови• 05 февраля 2023
Ответ дляГубы_зубы
Лікар-онколог, якому довіряю, написав, що ніяких прямих доказів нема. На дослідження піде багато років
А ми піддослідні миші…