Отвечаю всем• 05 февраля 2023
Мама вийшла на пенсію і депресує
Майже все життя працювала на керівній посаді та під кінець теж дуже багато працювала з людьми, зараз вдома, спілкування немає, вона не хоче, тільки по телефону з подругами (в неї їх міліон). Я помічаю, що вона стає ніби.. тю-тю, робить якість дивні речі, зривається на плач.. що робити? Чим ваші зайняті на пенсії? Чим їй допомогти? Розумію, що в неї депресія, я постійно на роботі, мені самій треба відпочинок і підтримка, а тут мама ридає(( займається внуком трохи але видно, що це їй не в радість. Пропоную вітаміни, йогу- не хоче, нічого не хоче((
Отвечаю всем
• 05 февраля 2023
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Я так зрозуміла мама одинока? Треба їй чоловіка, щоб було куди енергію дівати. За кордоном 60 це ще не вік. Може їй спробувати заміж за іноземця?
Так, самотня. Вона не любить чоловіків, тут без варіантів. Хоча красива жінка
Отвечаю всем
• 05 февраля 2023
Ответ дляСлава Українi
Мама зажралась,я вот только и мечтаю выйти на пенсию и никуда не спешить, хочу себе внучку и с ней возиться. Единственное что меня беспокоит это размер пенсии, сейчас у меня светится в ПФУ 9000 пенсия, но это сущие копейки.А если есть мат. помощь пенсионеру, то тогда отлично
В неї трохи більша, на неї одну вистачає, перестала взагалі собі щось купувати, я купую їй на інсайтах щось красиве і якісне, але їй все фуфу(((
Отвечаю всем
• 05 февраля 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Що можна адаптувати у країні для таких людей навіть не знаю.
Он закон новий пані Зеленська наче пропонує - альбом безбар´єрних рішень. Це точно гарне рішення. Допоможе не тільки інвалідам, мамам з візочками, а і просто хворим, слабким, старим людям. Усі ми можемо дожити до старості, коли ходити буде важко.
А так щоб розваги якісь....то хто її буде розважати, крім мене? Має дуже егоїстичний характер, подруг немає. Ото я в неї і все. Наді мною в дитинстві знущалася, як тільки могла, могла б і зараз била, але сил вже нема. Таку злість на мене виливала. Просто так, ні за що. Я була примітною донькою, відмінницею. Всі оточуючі мене любили, але для неї я завжди була погана. Жодного разу не обійняла, не поцілувала свою дитину, не сказала, що любить. Я для неї як спеціально навчений обслуговуючий персонал була і є. Але кинути напризволяще і жити вільно не можу, бо це мати.
Хочеться вас міцно обійняти!!!!!!!
Форточка• 05 февраля 2023
Ответ дляОтвечаю всем
Мене це чекаю по ходу
Ну вот и не торопитесь впрягаться. Успеете еще
Кинг-Конгша• 05 февраля 2023
Ответ дляОтвечаю всем
Я вам щиро співчуваю(((
прдруги в моєї чисто телефонні, коли питаю чому не зустрічаєтесь, то виявляється, що вони всі зайняті- хто дачею (у нас, нажаль, тільки літня, взимку там важко бути), онуками, чоловіками своїми, процедурами якимись.. Моя все робить в теорії, вже рік мріє як вона щось ремонтує, купляє, квіти садить і тп,можу цитувати довго. По факту не робить нічого. Роблю висновок, що воно їй не треба, або вона чекає наказу що робити. В таке я не граюся. Намагаюсь жити своїм життям, в мене купа справ і я їх люблю, але почуття вини є перед мамою. Хоча я їй колись казала, що однією роботою жити не можна, бо вона колись закінчиться і настане пустота.
Дякую за добрі слова.
Ви правильно робите, що живете своїм життям, але я розумію ваше почуття провини. Якщо проблеми з пам´яттю, мчіть одразу до лікаря, бо потім не зможете її залишити, якщо що. Спробуйте придумати їй заняття, можливо декілька. Але вона навряд чи хоче, я так розумію. Запропонуйте, а там буде їй цікаво чи ні...
Отвечаю всем
• 05 февраля 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Дякую за добрі слова.
Дякую!
НеВРотик• 05 февраля 2023
Автор, розумію вас. Моїй 59, стає як істеричне дитя. Зривається із-за якоїсь дурні, потім день не говорить, не виходить їсти. Подруг теж з десяток, ото з ними на телефоні день сидить. Нічого не треба, все не цікаво і все ’я вже своє вивчила/купила/відчитала/прожила’. Якийсь дурдом! Порад не даю, бо он і собі дати не можу. Просто бажаю терпіння. Та он може діачатка, хто з досвідом такого, то щось підкажуть.
НеВРотик• 05 февраля 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Те, що подруг міліон, то вже дуже добре. В моєї немає подруг, і розважати її повинна я. Їй завжди мало розмов і спілкування, але вона слабка і хвора, очі погано бачать. Читати, в´язати, вишивати, малювати не може. Якщо ваша мати може - запропонуйте. Є зараз розмальовки по номерам фарбами, алмазні розмальовки, вишивка нитками, бісером по схемі. Моя, нажаль, не може. Ще і характер має поганий, всі від неї повтікали, то відривається на мені, бо я нікуди дітись не можу. Ну і всю увагу потрібно їй, бо вона не може сама себе розвеселити, а коли залишається вдома сама на годину, то їй дуже страшно і сумно, як малій дитині.
Автор, порада: мати повинна навчитися давати раду собі сама, бо інакше можете стати для неї, як я для своєї - клоуном, у якого сил немає після всіх робочих діл розважати ще її. Не дитину, не чоловіка - її, бо вона ж страждає. Придумайте їй діло, доки не запізно. Якщо з очами не дуже, можна слухати щось. Радіо якесь хоча б. Щось по дому робить? Бо моя навіть зі столу не прибере і чашку до кухні не принесе, чекає, що хтось їй приготує і принесе у кімнату, а потім забере на кухню. Просто лежить/сидить і чекає. Нічогісінько не робить вдома. Звичайно, їй нудно.
Можна вам задати особисте питання? Якщо не хочете відповідати, то проігноруйте.
Чи є у вас чоловік, діти, робота?
І яка мама була в молоді роки, теж так маніпулювала?
Чи є у вас чоловік, діти, робота?
Все возможно• 05 февраля 2023
Ответ дляОтвечаю всем
Моя точна така сама, робить постійно мені послуги, які мене не треба, а потім я невдячна(( Тримайтеся!
Дякую, ви також тримайтеся)