Планшетница• 06 февраля 2023
Сьогодні була на побаченні
Короче, пішла на побачення з чоловіком з сз. Ніби серйозний. хоче сім´ї. програміст, був одружений, розлучився, бо в родині 10 р. не було дітей. Я до нього перезустрічалася з купою чоловіків. Усі водили в кав´ярні.. піцерії, ресторани, кіно... причому на 1-2 побаченні. причому всімене кружили.... сьогодні ми 3 години лазили по вулиці навіть кави не купив. Хоча.. хотів купити квіти (з його слів), але куди я їх діну.. це він так пояснив.... Проходили повз Рошен- запитав чи мені купити цукерок? Проходили повз Новус - запропонував морозиво. Люди, я таких ще не бачила. 46 років. нібине дуркнь.. Козеріг. сьогодні він мене бачив перший і останній раз.. Це капець..
миссАрфография• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
А козероги скупі чи тормознуті?
Більше тормознуті, треба самій ідеї подавати, тоді виконують залюбки.
Роковуха2002• 06 февраля 2023
Ответ длядама_из_декрета
Так, всіх кружити. На те вони і побачення. Кава і десерт не дофіга коштує за приємно проведений час. А якщо не сподобалась, то для чого круги намотувати?
Я люблю парки і не раз там гуляла на побаченнях. Але до або після ресторанчика/кафе. А отаке як у автора - для мене неповага. Це ж не студент. Тут або хворобливо жадний або просто ідіот. Бо, навіть якщо мільйонер мені б таке уткнув, типу перевіряв, то був би посланий. Бо елементарна повага має бути. І запам’ятати треба, на жінку яка подобається нормальні чоловіки тратяться. А добре виховані, не дозволять заплатити дівчині на побаченні, навіть якщо дівчина не сподобалась.
Автор, запам’ятайте, не намайтесь догодити всім і не придумуйте за інших. Надоїло гуляти - кажете «зголодніла, хочу каву, чізкейк, піцу чи що там хочете». Все. А ви круги мотали, чекаючи не зрозуміло чого.
.
КокошинЭль• 06 февраля 2023
Шо попало….автор. Ви краще може в собі розберіться, може в вас щось не так, якщо ви досі сама. Мене, наприклад, мій чоловік на перших побаченнях водив по музеях та виставках, мені просто було з ним цікаво. Не чекала ресторанів та кружляння, теж козеріг. Вже слава Богу 18 років разом.
неДоЖиру• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
я і без квітів можу бути. це зима. але попіклуватися про мене...і купити чогось гарячого
Та звичайно.
То не ваша людина. Ви обов‘язково ще знайдете когось достойного.
Від нього і жінка мабуть пішла бо отакий він і є. Чи то тормоз, чи жмот.
Планшетница
• 06 февраля 2023
Ответ дляКокошинЭль
зі мною все ок. я просто не чіпляюся за першого зустрічного. досі це доки? на сз я кілька місяців..я була вже заміжня,втекла ..і знаю що таке коли чоловік жлоб
Бойцовская• 06 февраля 2023
Я навіть собаку по 3 години на холоді не вигулюю) І коли песику холодно, він тягне додому, то чому ви не змогли потягнути на каву в тепле місце?
Зашла на 5минут• 06 февраля 2023
ув. автор, для избежания ситуации в будущем можно использовать правила:
- заранее обозначить что вы свободны час-полтора и не больше
- заранее узнать о формате свидания, нет ничего постыдного в уточнении ’а куда пойдем?’
- принципиальные моменты и взгляды человека выяснить до этого в переписке, может окажется что вам явно не по пути и зачем тратить время на свидание
Снегопадка• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Вона. Він дізнався що вона увнсь час пила протизаплвдні.
и молодец- роди от такого потом будешь на прокладки по копейке выпрашивать
Рекламама• 06 февраля 2023
Ого, бенкет досі триває. Оце так популярність! Гадаю, питання, чому авторка сумирно гуляла три години, вже не таке цікаве. Головна інтрига полягає в тому, чи погодиться авторка на друге побачення у ´´заброньовану´´ суботу) Шановні порадниці і порадники, як гадаєте, треба дати дядькові другий шанс, щоб реабілітуватися?
Планшетница
• 06 февраля 2023
Ответ дляРекламама
пише увесь день,питає як настрій,коли обідала...
Мульйонерша• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Треба щоб він цю тему почитав, може так зрозуміє що до чого, ну реально 3 години ходити, шкода витраченого часу
Рекламама• 06 февраля 2023
Я особисто за те, щоб дати дядькові ще одну можливість або реабілітуватися, або остаточно довести, що він телепень
Але є один нюанс - шанс потрібно давати на своїх умовах: ´´Валєра/Юра/Віталік, я не проти зустрітися. Але якщо все буде, як минулого разу, три години на холоді гуляти, то я pas. Мені буде зручно зустрітися там-то (конкретний заклад) і тоді-то´´. Зараз, напевно налетять суворі і прагматичні старі діви, які скажуть:´´Як так можна принижувати ся? У вас мужика давно не було, що ви готові на другий шанс?´´ Пофіг. Авторка - енергійна жінка, яка любить спілкування і чоловічу увагу, то чом би їй ще раз не зустрітися з цим Валєрою у зручних і комфортних для неї умовах, якщо він їй, звісно, не надто противний.
Рекламама• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Робота в нього, напевно, не бий лежачого)
Маша хороша• 06 февраля 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Автор не предлагала кофе выпить, нет? Если бы предложила и он отказался это одно дело, а так… что уже гадать
А в 46 лет круги наматывать зимой по улице? Там явно с головушкой беда .
Планшетница
• 06 февраля 2023
Ответ дляРекламама
до речі,я хотіла першого разу в одному місці там і природа. і скрізь принаймні кава і чай,кав*ярні ...він сказав,що він там виріс і взагалі без авто так далеко добиратися незручно..тому краще в центрі.
побачимо,може й погоджусь. але в суботу я вже йду в кіно))на фільм Корсет))про імператрицю Австрійську дивитися.
ПрипоРошенная• 06 февраля 2023
Ответ дляРекламама
Автор не такая, она лишь бы за шо не цепляется. Просто разговаривать она не умеет, это не прилично, как оказалось. А так молча она согласна хоть по пол дня ходить)
Борисфенка• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Я б постібалася і написала, що перемерзла, простудилася, триста літ мені снилися такі побачення
Планшетница
• 06 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
точно. я увечері так і напишу.
Рекламама• 06 февраля 2023
Ответ дляПрипоРошенная
Такі конфузії траплялися і з відомими вченими людьми: от, наприклад, середньовічний чеський астроном Тіхо Браге. Запросив його король на бенкет і бідний астроном так боявся образити короля чи здатися нешанобливим, що весь вечір терпів і не йшов до туалету. Все скінчилося розривом сечового міхура і летальним кінцем. Реальна історія. Шановне жіноцтво, не треба терпіти!
Бойцовская• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
точно. я увечері так і напишу.
Так він вам скаже, ну тоді наступного разу будемо гуляти 2 години, а не 3
Хочу в БАНю• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
а ви зрозуміли чому він вчепився?
Планшетница
• 06 февраля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
а ви зрозуміли чому він вчепився?
бо показала,що я зручна...блін,я ніколи такою не була))) всі побачення були нормальні))
Планшетница
• 06 февраля 2023
Ответ дляРекламама
жіноцтво вже зрозуміло!))дякую!)
Хочу в БАНю• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
ще раз повторюсь)
від нього не просто так пішли та дітей не просто так не хотіли, від хороших чоловіків рідко йдуть
Ви просто енергетично досі транслєюте, що було в ваших минулих відносинах, якщо ви не змінитесь, то буде точ в точ таке ж
САМ_ТАКОЙ• 06 февраля 2023
Ответ дляМаша хороша
Да хрен его знает, может и беда…
Хочу в БАНю• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
ви такою були увесь час в минулому шлюбі янакше чоловік би не був жлобом
Хочу в БАНю• 06 февраля 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Да хрен его знает, может и беда…
да, конечно, беда) в 45 лет у мужчин у многих уже маразм
Борисфенка• 06 февраля 2023
Ответ дляБойцовская
А вона йому напише, що вже нагулялися на 5 років вперед.
40каградусная• 06 февраля 2023
Ответ дляПланшетница
Блін автор, мне 33 і я шукаю після 40 мужчину). Прочитала попередню тему , таки класні варіанти, навіщо Вам цей ??