Лунтик-паунтик• 08 февраля 2023
Влаштуватися на роботу без військомату
Це правда, що зараз чоловіки не можуть влаштуватися на роботу без того, щоб відвідати військомат?
Гравицапа• 08 февраля 2023
у нас при принятии на работу смотрим военник или тимчасове посвидчення. Отправляем письмо в военкомат - сообщаем, что такой-то такой-то принят на работу. И все. Никого никуда не отправляем. Если нужно, то военкомат сам пришлет вызов на сверку или комиссию
Вкусныйпончик• 08 февраля 2023
В знайомого поставили вертушку і охоронця на вході, плюс замки на кожному кабінеті :) від воєнкомів.
Пышечка• 08 февраля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
У наших военных, другое мнение! Каждый раз, пытаясь всучить повестку моему мужу повестку, напоминают ему, что ему нужно обязательно сходить обновить данные свои:) Муж инвалид
Може тому і потрібно, що він інвалід, пройти повторний медогляд. В мене на підприємстві 150 чоловік військовозобов´язаних, з початком військових дій вікликали у РТЦК менше 50%, пройшли мед огляди і ходять далі на роботу, мобілізували всього 13 чоловік із всіх.
Ниф_ниф• 08 февраля 2023
Ответ дляБессмертный пони
Со вторым тезисом согласна . А вот по первому у меня вопрос - в каком законе написано , что для принятия на работу необходимо посещение военкомата ? Я что-то пропустила ? Насчет военного учета в курсе .
там не закон точно, постанова какая-то, которую приняли перед самым НГ
Пышечка• 08 февраля 2023
Ответ дляГравицапа
А якщо у військовому квитку запис, що знятий з в/о, ви теж приймаєте на роботу? Тоді ви порушуєте закон.
Гравицапа• 08 февраля 2023
Ответ дляПышечка
якщо знятий, то знятий. в чому порушуємо?
Бессмертный пони• 08 февраля 2023
Ответ дляПышечка
Звісно не всім, а то тут як напишуть.
Это да , тут чего только не прочитаешь ...
Не прохожу мимо• 08 февраля 2023
Ответ дляПышечка
Он в октябре прошел медосмотр по продлению инвалидности. Зачем ему 100 медосмотров проходить, если он по законодательству не может быть призван и вообще в любой момент мог уехать заграницу?
Пышечка• 08 февраля 2023
Ответ дляГравицапа
Перечитайте уважно постанову 1487, чоловік повинен бути взятий на облік, якщо знятий до початку військових дій на перекомісію його і приймати на роботу не маєте права.
Пышечка• 08 февраля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Він документи у військомат відносив? Якщо ні, то вони не екстрасенси і всього знати не можуть, тому і викликають.
Карапулька• 08 февраля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Муж сейчас открывает фирму дополнительную, туда нужно устроить людей. В военкомате сказали, что имеют право забрать 70% работников по повесткам, 30% оставить. В итоге будут на фирме официально числится только женщины и инвалиды…
Щось більш цікавішого не змогли придумати? Чи у чоловіка освіта за спеціальністю ’Мамкін Хфантазьор 7-го розряду’?
Бессмертный пони• 08 февраля 2023
Ответ дляНиф_ниф
Ну , вон выше приводили свеженькую Постанову от 30 декабря 2022года . Нет там ничего о том , что абсолютно всех нужно отправлять в военкомат и без посещения военкомата нельзя принимать на работу .
Не прохожу мимо• 08 февраля 2023
Ответ дляКарапулька
Из вас двоих - фантазер только вы! Муж лично общался по этому поводу с главным военкомом области и губернатором. Так что дама, мимо!
Бессмертный пони• 08 февраля 2023
Ответ дляПышечка
Где написано , что не имеет права ? Имеет . Это будет всего лишь нарушение порядка ведения военного учета .
Карапулька• 08 февраля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Губернаторів в Україні немає! Боти помиляються країною. За порєбрік!
Strelka_007• 08 февраля 2023
Ответ дляВкусныйпончик
Ви ж розумієте, що на кожну хитру дупу є болт з лівою різьбою?)
Сыро_Ежка• 08 февраля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
У нас сказали 50 % але критична інфраструктура. І спочатку не всім бронь підтвердили.
Вкусныйпончик• 08 февраля 2023
Ответ дляStrelka_007
Поки воєнкоми не мають права вдиратися на території приватної власності, то все буде ок. А потім хитрі жопи сидітимуть дома, роками да.
Не прохожу мимо• 08 февраля 2023
Ответ дляСыро_Ежка
Вони там якось прораховують. Я так зрозуміла, для кожного підприємства - свій підрахунок.
Лунтик-паунтик
• 08 февраля 2023
Ответ дляКотенок аки рысь
так це закон.
можна без військомату по договору цпх
нагадую що є обовязок кожного чоловіка перебувати на обліку у військоматі
можна без військомату по договору цпх
Так всі чоловіки перебувають на обліку. Як інакше?
Лунтик-паунтик
• 08 февраля 2023
Ответ дляСанта Барбара
Це ваш відмазку придумав, щоб не працювати))
Мій працює і має бронь.
До чого Впш коментар?
Не прохожу мимо• 08 февраля 2023
Ответ дляКарапулька
Для таких, как ты, может и нет. А в нашей области есть и всегда был.
Губки-уточкой• 08 февраля 2023
Ответ дляЛюблю порядок
Нет такого. Просто работодатель подает ведомости о нем.
Как нет такого? Вы уверены?Кзот и Положение и закое Про військовий обов´язок
Карапулька• 08 февраля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
Посада Кіма в Миколаївській області - Голова Миколаївської обласної державної адміністрації. А губернатори - на росії.
Ду да ду да ду• 08 февраля 2023
Это наверное если в штат, а если ФОП, то ничего и не надо, но п идее и так уже должен быть на учете в военкомате.
Вот вопрос про тех, кто не зарегистрирован даже в городе, в котором работает и проживает и не ВПО, если ФОП мне понятно, а в остальных случаях - нет, ну должны же уже как-то заставить все регистрироваться, а то полный бардак.
Не прохожу мимо• 08 февраля 2023
Ответ дляКарапулька
А почему на росии, а не с Америкой сравниваете? В народе все говорят губернатор, как и на новостных сайтах.
Так можно сказать, что у нас и меров нет - міські голови! Всех за проребрик?
Гравицапа• 08 февраля 2023
Ответ дляПышечка
Перечитала. Якщо чесно, не знайшла такого. Якщо не складно, тикніть мене носом. Я не займаюсь військовим обліком, а людина, що займалась, поїхала з країни. Тепер я переживаю, що порушую закон )) Ми проводимо звірку раз на рік регулярно. Перевіряємо військові квитки ітд... а про комісію вперше чую
Ду да ду да ду• 08 февраля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Ні, не всі.
А якщо чоловік з регіону, де зараз бойові дії або окупована територія, то і воєнкомат в нього там залишився ж.
Карапулька• 08 февраля 2023
Ответ дляНе прохожу мимо
ви ж російською мовою пишете про народні звички росіян, тому і на росії.
А не в Америці.
Гравицапа• 08 февраля 2023
Ответ дляДу да ду да ду
Ні, не всі.
не факт, багато хто виїхав на підконтрольну територію. військомати я маю на увазі