миссДавеча• 08 февраля 2023
Правильний сніданок, це який саме?
Для себе
Для чоловіка
Дітям
Для чоловіка
Дітям
Гигиенишвили• 08 февраля 2023
В холодну пору року каші з солодкими чи соленими додатками і топленим маслом. Чай. В теплу - сир кисломолочний з сметаною, яйця, салати різні з оліями, сир з маслом і хлібом з цільного зерна, горіхи.
Света С Приветом• 08 февраля 2023
Ми з чоловіком не снідаємо, лише кава. Дочка снідає омлетом, тостами або щось типу сирників.
Клин_Кляйн• 08 февраля 2023
Для меня (я соблюдаю определённое питание в связи со здоровьем) это белковая еда.
Семья ест тоже, что и я + что ещё хотят.
Обычно это омлет+овощи+тосты (с хумусом, рыбой, кабачковой икрой итд).
Может быть ворог с мёдом, иногда запеканка, когда есть время.
Svitlana-cd75• 08 февраля 2023
Для сина творог з медом, каші з молоком, омлет з овочами, бутерброди з рибкою й так по колу. Я не снідаю
ТебеОноНадось• 08 февраля 2023
Ответ дляГигиенишвили
Які салати з олією можуть рано вранці? Хіба що на сніданок-ланч в вихідні.
Гигиенишвили• 08 февраля 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Любі, які смакують. Взимку вінігрет, з запеченого буряку з фетою, з печеного перцю з горіхами. Літом взагалі без обмежень трави різної багато.
Звезда в шоке• 08 февраля 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Я вас прошу... сьогодні розсольник їла)
ТебеОноНадось• 08 февраля 2023
Ответ дляГигиенишвили
Смачні салати (але вінегрет зранку і не першого січня
), але дозвольте виправити любі на будь-які.
«Любі друзі, пригощайтесь будь-якими салатами».
), але дозвольте виправити любі на будь-які. «Любі друзі, пригощайтесь будь-якими салатами».
Гигиенишвили• 08 февраля 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Да, вчителі української мови мабуть вінігрет можуть собі дозволити лиш на свята)