Физрукая• 08 февраля 2023

Завтра співбесіда, дуже хвилююся, підтримайте

Так склалося, що шукаю роботу якнайближче додому. Постійно працювала бухгалтером, головним бухгалтером, ТОВ, ФОП. Найближче додому є вакансія керуючої магазином. Не знаю, чи візьмуть мене, чи ні. Маю досвід керування власним кафе. Робота дууууже потрібна, двоє дітей , чоловік після операції на серці з ненайкращими прогнозами, батьки, яким хотілося б допомогти. Переживаю так, що жах(((
Вам телефонограмма• 08 февраля 2023
Підтримуємо

Миллион АлыхРос• 08 февраля 2023
У вас все получить, вас візьмуть на посаду, через два роки будете керувати мережею магазинів...
В гости звали?• 08 февраля 2023
Ви маєте досвід і нема причин переживати
Отблеск мысли• 08 февраля 2023
Даю установку как ведьма: завтра вы подучите работу. При разговоре не частите, не спешите, говорите внятнее и слегка улыбайтесь. Работа- работа, приди к автору темы.
На морозе• 08 февраля 2023
Ответ дляМиллион АлыхРос
Из окна, из окна видишь ты...

У вас ник в тему))
В гости звали?• 08 февраля 2023
Все пройде вдало. Будьте собою на співбесіді . Якщо будете нервувати,то скажіть про це і назвіть причину. Це буде і для роботодавця і для Вас плюсом
Спрошу_ка_я_у_мужа• 08 февраля 2023
Тримайтеся. Випийте валер´янки і поводьтеся впевнено.
Тримаємо за Вас🤛🤜

НеВРотик• 08 февраля 2023
Главное - уверенность, тем более руковолящая долдность. Уверенный голос долден быть. Расслабтесь. У вас хороший опыт
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 08 февраля 2023
Удачі, юху, гіп, гіп, ура
Царевна_несушка• 08 февраля 2023
А валерьяночка, новопасит якийсь є, щоб приборкати нервову систему? Розумію, що робота дуже Вам зараз потрібна і через її завищену цінність Вас так і ковбасить. Спробуйте перенести фокус уваги на те, що вибираєте і оцінюєте роботу в першу чергу саме Ви, а не вони Вас.
Прыг-скок• 08 февраля 2023
Автор,все буде добре. Візьмуть. Можливо зарплатня буде не така, на яку очікуєте. Чи умови праці, але візьмуть.
На морозе• 08 февраля 2023
Ех, автор. Удачі вам.
Я також знайшла роботу біля дому, зарплата гарна, але.. Це ніби крок назад для мене, бо воно таке вузькоспеціалізоване, що закордоном я не зможу працювати. Зараз вивчаю набагато перспективніший напрямок, та чи буде толк з того? І стартова зарплата менша..
На морозе• 08 февраля 2023
Ответ дляПрыг-скок
А мені подивитесь?)
Брати горобця чи бігти за журавлем?
parele• 08 февраля 2023
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Тримаємо за Вас🤛🤜
Не нужно никаких валерьянок.
Автор, идите спокойно. Вы им нужны не меньше, чем они Вам. Сейчас пойди найди ещё человека на эту должность))
Леди_в_ночи• 08 февраля 2023
Автор щиро бажаю вам удачі. Те ще візьмуть не сумніваюсь, бажаю щоб робота приносила задоволення і гідну зарплату. Дівчата а з дозволу автора може мене подивитись - що буде із зарплатнею на цьому місці роботи що зараз працюю. Чи є перспективи збільшення зарплатні .
Прыг-скок• 08 февраля 2023
Ответ дляНа морозе
Ех, автор. Удачі вам.
Відповідь по новому напрямку.
Поки перспективи не дуже...
Так що горобець мабуть краще)
На морозе• 08 февраля 2023
Ответ дляПрыг-скок
Відповідь по новому напрямку.
Поки перспективи не дуже...
Так що горобець мабуть краще)
Шось страшне((
Піду пошукаю значення
Прыг-скок• 08 февраля 2023
Ответ дляНа морозе
Шось страшне((
Піду пошукаю значення
Пошукайте, зверніть увагу на пряме та обернене значення карт. Це важливо.
На морозе• 08 февраля 2023
Ответ дляПрыг-скок
Перша карта - то минуле?
Середня - теперішнє?
Остання - майбутнє?
Якщо так, то все не так погано))
P.S. Знайшла онлайн-гадання, там так написано

Прыг-скок• 08 февраля 2023
Ответ дляНа морозе
Перша карта - то минуле?
Середня - теперішнє?
Остання - майбутнє?
Якщо так, то все не так погано))
Так, головне - це остання картка. Не знаю, що там у он-лайн гаданні, бо я не гадалка)
Але 5 пентаклів, хоч і обернена, для роботи не найкраща(
У даному випадку, картка показує, що вам ще рано заробляти гарні гроші новим шляхом. Це самісенький початок дороги до успіху.
Адже річ йшла, що вам обрати зараз? А Таро - це, зазвичай, прогноз на 3-6 місяців.
ЗабежАЛОЧКА• 08 февраля 2023
Автор, берете листочок, пишете на ньому назву посади і бажану зарплату, і кладете собі в кишеню. Все, нова посада у вас в кишені!
Не забувайте також, що ви професіонал з відповідним досвідом. Це саме те, що вони шукають. Вам залишається лише справити враження адекватної людини.
Тому про листочок їм не розповідайте .
На морозе• 08 февраля 2023
Ответ дляПрыг-скок
Так все вірно, новий шлях довгий і важкий. Але ж в майбутньому може бути набагато краще)) 3-6 місяців я тільки роботу буду шукати)))

Я сьогодні передивилась сайти з таро. І ніде не знайшла такого, щоб можна було вибрати 3 карти, вказати яка з них перевернута, та отримати готовий текст трактування. Чому ніхто цього не зробив? Це ж не важко, 3 карти разом, з врахуванням послідовності... Всі пропонують робити онлайн-розклад, а не трактувати готовий.
автор Физрукая • 08 февраля 2023
Ответ дляНа морозе
Ех, автор. Удачі вам.
Так, бухгалтером я можу знайти на вищу з/ п, є пропозиції,але добиратися 1,5 год в одну сторону, але зараз мені потрібно якнайближче додому
На морозе• 08 февраля 2023
Ответ дляФизрукая
Онлайн для бухгалтера не шукали? Щоб робота з дому була.
автор Физрукая • 08 февраля 2023
Ответ дляparele
Не нужно никаких валерьянок.
Дякую за підтримку
А що Ви маєте на увазі, що важко знайти на цю посаду, які підводні камені?
автор Физрукая • 08 февраля 2023
Ответ дляНа морозе
Або одноразові на ФОП, або змішана форма, але мінімум 3 р/ тиждень всерівно потрібно їздити далеко
На морозе• 08 февраля 2023
Ответ дляФизрукая
Ще й електрики вдома нема(((
Піду погадаю ще й на світло.
Однозначно• 08 февраля 2023
Ответ дляФизрукая
Хм, дивно.
Тільки вчора моніторила робота.юа.
Є абсолютно адекватні вакансії.
parele• 08 февраля 2023
Ответ дляФизрукая
Дякую за підтримку
Толковых людей не так уж и много, а с опытом - тем более.
графиняВишенка• 09 февраля 2023
Автор, как все прошло?