Ясамаякрасивая)• 09 февраля 2023
Просто смакотєньі досить цікава страва. В данному варіанті африканська
Сусідка пригостила
Перемелица• 09 февраля 2023
Мені не подобаються смажені банани, не знаю які вони варені. телячі хвости можна без бананів готувати, підкажіть своїй сусідці
Ясамаякрасивая)
• 09 февраля 2023
Ответ дляПеремелица
Для чого їй це підказувати і при чому тут ваші вподобання?
Ясамаякрасивая)
• 09 февраля 2023
Ответ дляКупи слона
Что за ужас
. Хвостики телячьи ? Реально?
Що вас шокувало? Ви не їсте телятину?
Купи слона• 09 февраля 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Що вас шокувало? Ви не їсте телятину?
Хвостики вы хотели сказать? Нет!.
Аристократка-тунеядка• 09 февраля 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Де там?
В Африці. Подумала, якщо сусідка з Африки, то навряд чи вона зараз в Україні. Не права?
люблю_тортики• 09 февраля 2023
Блюдо на вигляд дуже самобутнє, рецепт давайте )
Кому не істься хвостиків, зробіть собі гуляш з вирізки
Перемелица• 09 февраля 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Ну Ви ж хочете щоб тут пофукали на африканську кухню на рарені банани, на хвости телячі.
Для того похвалилися дегустацією, до речі, яка оригінальна назва страви , що Ви вживали, знаєте?
Перемелица• 09 февраля 2023
Автор давайте рецепт хвостів сюди, куплю хвости , спробую. Люблю перевірене
Да будет так• 09 февраля 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Это просто такой человек, который все знает лучше всех
Ясамаякрасивая)
• 09 февраля 2023
Ответ дляПеремелица
Вони в гострому соусі, написала їй, відповість я дам
Перемелица• 09 февраля 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
От за це вдячна.
Ясамаякрасивая)
• 09 февраля 2023
Ответ дляПеремелица
Пофукали🤦🏼♀️ для чого це хотіти?
Мульйонерша• 09 февраля 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Варений плантан і телячий хвіст
Автор а что такое плантан?
И как вам в итоге то, понравилось?
Регионщица• 09 февраля 2023
Ответ дляМульйонерша
Автор а что такое плантан?
И как вам в итоге то, понравилось?
Плантан это овощной банан. Он более твердый чем обычный банан и почти не сладкий. На вкус похож на картошку, только мягче и слаще. Те бананы что у нас в магазинах нельзя готовить. Эти нельзя есть сырыми.
люблю_тортики• 09 февраля 2023
Ответ дляРегионщица
Цікаво, дякую)
А чого наші не можна жарити? Їх же подають в десертах в жареному вигляді з нутелллою, наприклад
Херсон це Україна• 09 февраля 2023
А чо фукати особо? Хвости,мабуть,смачні.Хіба у нас немає фукальних страв,на які б іноземці б бекали? Та сама окрошка,смердить свіжою рвотою,особливо на квасі. То ужас,в вигляд,наче їх хтось вирвав уже. Наші традиційні квашіння далеко не всім подобаються. Шуба і холодець випливають відразу,багато відео є,де корейці,японці прямо майже нудить від холодцю.
Мульйонерша• 09 февраля 2023
Ответ дляРегионщица
Ааа, благодарю.
А разве у нас эти платаны продаются? Никогда не встречала
Перемелица• 09 февраля 2023
Ответ дляХерсон це Україна
Овочі / фрукти/ напої ферментують і споживають в більшості країн світу.
Ясамаякрасивая)
• 09 февраля 2023
Ответ дляМульйонерша
Автор а что такое плантан?
И как вам в итоге то, понравилось?
Вид банану як гарнір. Так дуже, особливо соус, гострий томатно імбирний
Бензопирен• 09 февраля 2023
Ответ дляМульйонерша
Ааа, благодарю.
То автор из Омерики вещает, не первая уже тема её , всё никак не успокоится