Оля_с_киркою• 09 февраля 2023
Сльози на очах- купила дитині морських свинок
Купила дитині за останні кошти морських свинок. Віддала за клітку та все 2тис грн. А вони виявилися хворими 😭брала на пташиному ринку. В одного під оком вилізла шерсть і рана. В іншої рани на спині, ми не роздивились зразу. Немає грошей на лікування, тільки одна консультація коштує 700 грн в ветклініці. А ще ліки, аналізи. Жах. Я плачу, дитина плаче. Свинки теж, бо хворі. Мені аж млосно, от шо робити?
Оля_с_киркою
• 09 февраля 2023
Ответ дляНиф_ниф
Удалено администрацией...
Думала що там краще та дешевше
Оля_с_киркою
• 09 февраля 2023
Ответ дляБрынза
Продайте пол квартиры. Это всего лишь аллергия
Це може бути все що завгодно. Я почитала в інтернеті. Від алергії до онко
Ниф_ниф• 09 февраля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Думала що там краще та дешевше
Всю жизнь на птичке одни полудохлики
Солнечный зайчик• 09 февраля 2023
На последние две тысячи свинокине покупают. Меняйте доллары.
Оля_с_киркою
• 09 февраля 2023
Ответ дляЛЮБА
Консультация 700 гривен ? Это где такие цены ?
Анімал клініка
Солнечный зайчик• 09 февраля 2023
Ответ дляФокус-Покус
а ви не хочете туди знов сходити, попитати в заводчика?!
На птичке перекупы и разведены. Никогда там заводчики не продавали
Серьезная баба• 09 февраля 2023
Вот скажите, когда берете животных в семью, вы понимаете, что это расходы? И животные могут болеть... это дополнительные траты...
Вам потраченных денег жалко в данном случае или животных?
Оля_с_киркою
• 09 февраля 2023
Ответ дляФокус-Покус
може на сквозняку побули,
Ні, в нього ще на базарі були проблеми з оком але я подумала що це замазався чимось
Оля_с_киркою
• 09 февраля 2023
Ответ дляСолнечный зайчик
Смішно звісно. Дитина збирала, я додала. Нема доларів (
Брынза• 09 февраля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Может бубонная чума? Сибирская язва - точно.
Фокус-Покус• 09 февраля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
в мене у сусідки хомяк око простудив було червоне, вона міцним чаєм мазала ніби пройшло
Мишка-шалунишка• 09 февраля 2023
Ответ дляНиф_ниф
Всю жизнь на птичке одни полудохлики
Та ладно, моя свинка майже 8 років прожила. Ніколи не хворіла.
Оля_с_киркою
• 09 февраля 2023
Ответ дляДушка-свекровь)))
Троллите?
Ні, дивний тролінг був би
Душка-свекровь)))• 09 февраля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Ні, дивний тролінг був би
Так он и есть странный, вы не находите?)
Сначала на последние деньги купить свинок, а потом их лечить).
Дешевле пусть сдохнут и новых купить.
Мишка-шалунишка• 09 февраля 2023
Ответ дляСерьезная баба
Я глянула статистику витрат за минулий рік, ми на котів витратили 48 тисяч з копійками (3 котика маємо)
Теж задумалась що добре, що була можливість лікувати коли треба, бо багато хто забиває просто через гроші((
Оля_с_киркою
• 09 февраля 2023
Ответ для__Jane__
Автор, вот помогла бы материально,но я вам не верю. Какая мать купит за последние деньги хомяков/ морских свинок и прочую живность? Да ни одна.
Здивуєтесь але купила бо у дитини моєї зараз проблеми з психоємоційним станом. Хотіла щоб був сенс якийсь у неї.
Фокус-Покус• 09 февраля 2023
Ответ для__Jane__
я всегда покупаю все на последние ,живу от зарплаты к зарплате
Оля_с_киркою
• 09 февраля 2023
Ответ дляДушка-свекровь)))
Дешевле пусть сдохнут и новых купить.
Я по життю така. Тому в мене і нема доларів напевне. Але це зробила заради дитини. В неї депресія. Хотіла змінити її стан.
Серьезная баба• 09 февраля 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
У меня тоже трое. Поэтому представляю расходы. Даже просто на еду, лоток. Лечение - отдельная тема, тоже влетала в круглую сумму, ну а как иначе.
Ответ дляМишка-шалунишка
У меня в прошлом году только один собакен болел ттт , и с одним котом ездила на консультацию , ну и то прилично так получилось , скромнее чем у вас , но все же ..