Секретница• 10 февраля 2023
Черевики. Брати?
Чоловік каже, що за такі кошти треба брати. А я на них ніколи б не звернула увагу. З собаками та дітьми не гуляю. В офіс? Замінити шнурки
Результат:
вже голосів:
81 (56.25%)
Не брати, нащо гроші викидати
51 (35.42%)
Бери, кудись носить будеш
12 (8.33%)
Результати
Секретница
• 10 февраля 2023
Ответ дляGirlSuper
Блін. А як тепер відминити замовлення? Лінолеум не хочу
Секретница
• 10 февраля 2023
Ответ дляGirlSuper
Нехай приїде подивитесь шо пише на них
А потім? Треба ж щось заповнювати, відмовлятися
Звездолётчица• 10 февраля 2023
Оберіть те, що вам подобається і скажіть чоловіку, що вам подобаються ці, тому їх треба брати.
Дую ветер• 10 февраля 2023
Ответ дляGirlSuper
Зачем читать этот бред от «теоретиков»? Ботинки кожаные, мех искусственный, что и указано в описании
Секретница
• 10 февраля 2023
Оце знайшла собі роботу. Тільки замовила, а відмовитися ніяк. Чекати поки приїдуть і відправляти назад. Треш якийсь. Зла не хватає
Яжемать Мне можно• 10 февраля 2023
Ответ дляСекретница
Прочитала от этих ’экспертов’ пост про то, что нет у Резерведа кожаных вещей и посмеялась). Позавчера косуху кожаную получила) Так что автор я бы на вашем месте не сильно верила таким спецам)
Секретница
• 10 февраля 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Круто, я її також намагаюся зловити. А скажіть, як вона по розміру? Бо читала, що маломірять. Тому ловлю самый великий розмір
БезПаспортаНеПродаю• 10 февраля 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Фотку покажіть, будь ласка
...аяприкольная• 10 февраля 2023
Автор, я взяла такие. Очень неудобные. Нет боковой молнии для удобства обувания, ногу фиг всунешь. Мех холодный, стелька без меха вообще. Короче, выброшенные деньги
...аяприкольная• 10 февраля 2023
Это какой-то прогулочный вариант в машине до ТЦ. На улице ноги дубеют моментально
Яжемать Мне можно• 10 февраля 2023
Ответ дляСекретница
Как по мне в размер. Я М-Л, словила Л, то норм по размеру. Примеряла на худи довольно объемное. Единственное, чуть рукава бы пошире.
Яжемать Мне можно• 10 февраля 2023
Секретница
• 10 февраля 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Тобто, меньшу не ризикувати. Хоча, навряд чи взагалі її піймаю.
Секретница
• 10 февраля 2023
Ответ для...аяприкольная
Буду повертати зразу
Яжемать Мне можно• 10 февраля 2023
Ответ дляСекретница
Меньше точно нет