Секретница• 10 февраля 2023

Черевики. Брати?

Чоловік каже, що за такі кошти треба брати. А я на них ніколи б не звернула увагу. З собаками та дітьми не гуляю. В офіс? Замінити шнурки
Результат:
вже голосів: 144
81 (56.25%) Не брати, нащо гроші викидати
51 (35.42%) Бери, кудись носить будеш
12 (8.33%) Результати
автор Секретница • 10 февраля 2023
Ответ дляGirlSuper
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3233106
Читайте
Блін. А як тепер відминити замовлення? Лінолеум не хочу

GirlSuper• 10 февраля 2023
Ответ дляСекретница
Нехай приїде подивитесь шо пише на них
автор Секретница • 10 февраля 2023
Ответ дляGirlSuper
Нехай приїде подивитесь шо пише на них
А потім? Треба ж щось заповнювати, відмовлятися
Suertq• 10 февраля 2023
Длинные безвкусные калоши..
Звездолётчица• 10 февраля 2023
Оберіть те, що вам подобається і скажіть чоловіку, що вам подобаються ці, тому їх треба брати.
Дую ветер• 10 февраля 2023
Ответ дляGirlSuper
Читайте
Зачем читать этот бред от «теоретиков»? Ботинки кожаные, мех искусственный, что и указано в описании
автор Секретница • 10 февраля 2023
Оце знайшла собі роботу. Тільки замовила, а відмовитися ніяк. Чекати поки приїдуть і відправляти назад. Треш якийсь. Зла не хватає

Яжемать Мне можно• 10 февраля 2023
Ответ дляСекретница
Прочитала от этих ’экспертов’ пост про то, что нет у Резерведа кожаных вещей и посмеялась). Позавчера косуху кожаную получила) Так что автор я бы на вашем месте не сильно верила таким спецам)
автор Секретница • 10 февраля 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Круто, я її також намагаюся зловити. А скажіть, як вона по розміру? Бо читала, що маломірять. Тому ловлю самый великий розмір
БезПаспортаНеПродаю• 10 февраля 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Фотку покажіть, будь ласка
...аяприкольная• 10 февраля 2023
Автор, я взяла такие. Очень неудобные. Нет боковой молнии для удобства обувания, ногу фиг всунешь. Мех холодный, стелька без меха вообще. Короче, выброшенные деньги
...аяприкольная• 10 февраля 2023
Это какой-то прогулочный вариант в машине до ТЦ. На улице ноги дубеют моментально
Яжемать Мне можно• 10 февраля 2023
Ответ дляСекретница
Как по мне в размер. Я М-Л, словила Л, то норм по размеру. Примеряла на худи довольно объемное. Единственное, чуть рукава бы пошире.
Яжемать Мне можно• 10 февраля 2023
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Фотку покажіть, будь ласка
Вот фото
автор Секретница • 10 февраля 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Тобто, меньшу не ризикувати. Хоча, навряд чи взагалі її піймаю.
автор Секретница • 10 февраля 2023
Ответ для...аяприкольная
Буду повертати зразу
Яжемать Мне можно• 10 февраля 2023
Ответ дляСекретница
Меньше точно нет
Регионщица• 10 февраля 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
Вот фото
И за сколько взяли?
Яжемать Мне можно• 10 февраля 2023
Ответ дляРегионщица
И за сколько взяли?
1299 грн