Плакулька• 10 февраля 2023
Чи буде програма для повернення українців додому?
Мільйони українців розбросало по світу, звичайно що вони там уже і роботу знайшли, і майно якесь придвали, машину. Але більша частина планує таки повертатись додому. А тепер загвостка - щоб повернутись, треба запратити мито за свої особисті речі, податки та збори на машину і тд. А це величезні гроші, які за кордоном вдаються не легко, цей момент уже починає стримувати наших громадян від повернення додому.
Тому у мене питання, чи є якась програма для повернення громадян назад в Україну? У кого така ситуація, напишіть ваші думки? Чи стримують вас всі ці мита та бюрократія?
Ответ дляПлакулька
Ну то й їхати не будуть, вважаю що держава повинна сприяти поверненню
Кто вам сказал, что Украина будет предпринимать какие - то шаги, чтобы вернуть своих граждан. Кому они интересны ? ))) Всё будет гораздо проще. Закончится статус защиты и большинство отправят домой страны ЕС. Вот и вся программа.
Vlada-Maria• 10 февраля 2023
Ответ дляБарбитта
Вперше чую про мито на речі
пішли в хід нові видумки))) і всі, як одна, від імені тих, що виїхали)))
shutaya-irina• 10 февраля 2023
Ответ дляПлакулька
Ох...ли вы вкрай!!!
Ответ дляПлакулька
І речі особисті, почитайте. За рік багато речей назбиралось.
Я с бирками вещи ввозила , какое мито ?
Везла одни вещи их раздала там нашим мариупольцам, купила новые привезла , но налогов без проблем . Машины люди там покупают и там продают , целые группы есть .
КлаваЧерепиця• 10 февраля 2023
Ответ дляПлакулька
Удалено администрацией...
Ось вам відповідь від людини з прифронтової території, що з України не виїжджала: копняка вам під ср*ку, а не грошей на ’стимуляцію повернення’ з вашими ношеними лахами. А гроші краще на відбудову Миколаєва, Херсона, Харкова і інших міст та сіл підуть, ніж на повернення таких зажерливих наглих бабів.
Wendy Rhoades• 10 февраля 2023
Ответ дляПлакулька
Там список малий, а у людей уже назбиралось багато речей, особливо у тих кому треба починати все з початку
наприклад? будуть перераховувати кількість кофт на 1 особу?
Чи ви автомобільний парк ввозити збираєтесь?
Vlada-Maria• 10 февраля 2023
Ответ дляContento
Автор обычная тролляка, и тема для срача. Просто чтобы обгадить выехавших. Типо это от их имени написано ))).
+1, і вже примелькалась тут
Борисфенка• 10 февраля 2023
Ответ дляContento
Вона необична троляка. Вона зондує, з кого спорвати бабла, бо вона з зони бойових дій. Цинічна *****
Ответ дляУдачная
Ну не хотите платить, продавайте или сидите там где сидите. А то просидели всю войну в тепле и добре, ещё и от мита их освободи
А вам кто не дал просидеть там же ’в тепле и добре’?Почему все невыехавшие так завидуют выехавшим??Кто вам не давал?Выезжайте и вам будет так же хорошо!
Wendy Rhoades• 10 февраля 2023
Ответ дляVlada-Maria
Анонімів зняли - не побачимо вже автора
вирішила не повертатись
Борисфенка• 10 февраля 2023
Ответ дляUkrraine
Це не означає, що ті, хто залишився, ще мають оплачувати забаганки виїхавших.
Vlada-Maria• 10 февраля 2023
Ответ дляWendy Rhoades
вирішила не повертатись
та вже є ще одна тема)))
Ответ дляUkrraine
Хто не дав? Ви уж пробачте але багато жінок не покинули своїх чоловіків. Своїх стареньких батьків. І не мають можливості нікуди виіхати. Тут не наша заздрість, тут наглість автора та й все
4erepashka• 11 февраля 2023
Ответ дляПлакулька
ну і Слава Богу!нащо Ви тут нужні?!сидіть там!
vitavita1968• 11 февраля 2023
Та ви зовсім знахабніли.,сидячі за кордоном,страдальці великі.Ще може вам приплатити, щоб ви додому повернулись?Чи льготи вам ще виписати пожиттєво?Просто нема слів від наглості автора ,ич як звикли до халявного життя
Olga Zelenyak• 11 февраля 2023
Какой схематоз пропадает. Каждый возвращающийся везет с собой авто и оформляет без пошлины.
Хоть бы депутаты не додумались себя простимулировать к возврату таким образом)
А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 11 февраля 2023
Многие вернуться. Есть вопрос интересней: сколько сможет остаться и не поедут обратно туда, откуда вернулись? Послевоенное время будет не намного легче военного. А коррупция, безденежье, безработица и дальше будут процветать...
Ответ дляWendy Rhoades
А що вас дивує? Я навмисно знайшла перелік речей, які дозволено перевозити через кордон. Там є чіткі позиції і кількість. Наприклад, парфумів можна везти лише 100мл, за решту ви маєте сплачувати мито. Телефонів не більше двох. Посуду чи побутової техніки взагалі в переліку звільнених від сплати мита товарів нема.
Насправді на автора накинулися безпідставно. Вона ніде не писала про виділення грошей на переїзд. Її більше хвилює сплата мита. Знаючи,як працює наша митниця, я припускаю, що автор вже мала певний досвід з митницею. Мушу визнати, що її хвилювання небезпідставні.
Іра-Сонечко• 11 февраля 2023
Ответ дляПлакулька
Держава має сприяти тим хто тут лишився. А не тим хто там. Автор ваша тема треш