Плакулька• 10 февраля 2023
Чи буде програма для повернення українців додому?
Мільйони українців розбросало по світу, звичайно що вони там уже і роботу знайшли, і майно якесь придвали, машину. Але більша частина планує таки повертатись додому. А тепер загвостка - щоб повернутись, треба запратити мито за свої особисті речі, податки та збори на машину і тд. А це величезні гроші, які за кордоном вдаються не легко, цей момент уже починає стримувати наших громадян від повернення додому.
Тому у мене питання, чи є якась програма для повернення громадян назад в Україну? У кого така ситуація, напишіть ваші думки? Чи стримують вас всі ці мита та бюрократія?
Японский Городовой• 10 февраля 2023
Странно почему те кто остались не интересуются програмой для оставшихся - для нас нет такой, например. За чей счет должна быть для выехавших?
Плакулька
• 10 февраля 2023
Ответ дляАБВГДэшница
Яке мито за речі? Розмитнити авто, так це й раніше було
І речі особисті, почитайте. За рік багато речей назбиралось.
Сигарный шланг• 10 февраля 2023
Ответ дляПлакулька
Так личные вещи можно без налога ввозить
Борисфенка• 10 февраля 2023
Тобто ті, хто сидять в Україні на гуманітарні, недоїдають, мають ще ужатися, щоб вам бабла на перевезення лахів дали?
Ви не охеріли?
Плакулька
• 10 февраля 2023
Ответ дляЯпонский Городовой
Добре якщо вам вдалось залишитись, з прикордонних районів Слобожанщини таких людей мало.
Плакулька
• 10 февраля 2023
Ответ дляСигарный шланг
Там список малий, а у людей уже назбиралось багато речей, особливо у тих кому треба починати все з початку
с_переулочка• 10 февраля 2023
Тема максимально срачна
Гроші на розмитнення машин краще витратити на відбудову Маріуполя, Херсона та інших міст 🤦♀️🤦♀️🤦♀️🤦♀️
Японский Городовой• 10 февраля 2023
Ответ дляПлакулька
Вы не представляете сколько миллионов людей скитаются по всей Украине с огромной кучей вещей за свой счет, и без всяких европейских пособий и помощей. Не гневите людей, какая ещё помощь на возвращение из Европы?
Блины со смайликами• 10 февраля 2023
Автомобіль прийдеться розмитнити. Речі ваші б/в, їх розмитнювати не потрібно.
Я такая боевая• 10 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Ви не охеріли?
Сейчас вам напишут, что этавызавидуете, потому что, по мнению многих, неприязнь к выехавшим не из-за подобных случаев или их кликушничества, стоившем оставшимся капец, а именно из-за зависти)
Рожки-да-ножки• 10 февраля 2023
Ответ дляЯ такая боевая
Так она первая сидит. А орала про окопы и автоматы
Удачная• 10 февраля 2023
Ответ дляПлакулька
Ну не хотите платить, продавайте или сидите там где сидите. А то просидели всю войну в тепле и добре, ещё и от мита их освободи
АнтиТроль• 10 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Ви не охеріли?
Переважна більшість, в очі не бачила тої гуманітарки.
Працюють , донатять, волонтерять, бігають в укриття чі коридор.
А їм програма треба, щоб повернутися.
Плакулька
• 10 февраля 2023
Ответ дляс_переулочка
Тема максимально срачна
Ну то й їхати не будуть, вважаю що держава повинна сприяти поверненню
ФФФФристайла• 10 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Ви не охеріли?
Хто сидит в Україні на гуманітарці? Люди працюють!
Я б такое не носила, но продаю• 10 февраля 2023
Ответ дляПлакулька
та ніхто не буде перебирати і оцінювати ваші труси, яких так багато назбиралося
Сигарный шланг• 10 февраля 2023
Ответ дляЯ такая боевая
Так она уже придумала план, как остаться беженцем в Германии
И жить всю жизнь в лагере на пособии
Борисфенка• 10 февраля 2023
Ответ дляЯ такая боевая
Удалено администрацией...
с_переулочка• 10 февраля 2023
Ответ дляПлакулька
Ну значить більше місця буде тим хто залишився
Ви від війни рятувалися а не їхали на заробітки та купівлю машин і тд
Подивіться в яких умовах люди живуть після окупації і не задавайте дурних питань
Блины со смайликами• 10 февраля 2023
Ответ дляПлакулька
А ніхто і питати не буде чи ви хочете. Віза закінчиться, дадуть термін до кінця якого покинути країну тимчасового захисту.
Любовь Калистратовна• 10 февраля 2023
Увези бесплатно, привези бесплатно. Может подъемные вам еще?)))
Я натуралка• 10 февраля 2023
Ответ дляЯпонский Городовой
Рабов надо будет обратно заманивать
Удачная• 10 февраля 2023
Ответ дляПлакулька
Ну так не едьте. Вы державе ничего не должны?
Плакулька
• 10 февраля 2023
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Садоводница• 10 февраля 2023
Ответ дляПлакулька
Охеріти пробачте. Тобто ми тут сидимо без світла, тепла,води. Деякі втратили своє житло і речі. Слухаємо свист ракет над головою та дирчання дронів, а ви лахи збираєте і вам допомагати повернутися додому??? Ви охеріли. Не хочете повертатися, сидіть там з лахами