цікавлять відгуки, чи є в когось саме така, чи там знімається чаша чи то воно суцільне іде
чи ви на ній смажили щось? дякую
Прийдеться купувати без відгуків)))) і фото ніде немає реальних, тільки каталожні. По факту це як маленький ковшик тільки електричний і зверху пароварка вставляється, надюсь що буде з нього толк
ВЗРЫВ_МОЗГА• 11 февраля 2023
Это не скороварка. Там принцип работы под давлением. Это обычная электро пароварка - кастрюля с дуршлагом. Вы какую цель преследуете? Может проще купить пароварку нормальную?
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
та я знаю що таке скороварка, в мене є Tefal Cook4me від тефаль, це вже 6 мультиварка доречі))) але ж вони пишуть в назві що це скороварка чомусь на ось це рожеве
ціль просто купити маленьку каструльку коли треба зварити 1 яйце грубо кажучи, чи зварити макарони швидко. Те що в мультиварці б я варила з відкритою кришкою