Ищу Аленя• 11 февраля 2023

Чи можуть діти жити в одній кімнаті?

Дівчинка і хлопчик, 14 і 6 років. В перспективі на найближчі 2 роки:
1. Оренда меншої квартири, кімнату для них максимально зонувати. На зекономлені гроші можемо часто кудись їздити, жити на вихідних а готелях в різних місцях.
2. Оренда великої квартири, яка з´їсть весь бюджет і розваги будуть значно рідшими.
Результат:
вже голосів: 113
60 (53.1%) Можна жити в меншій
43 (38.05%) Обов´язково велика
10 (8.85%) Результат
автор Ищу Аленя • 11 февраля 2023
Ответ дляБлины со смайликами
Ахаха, класс. А с подростком, познающим свое тело, смотрящим порно - могут?
Не дивиться порно , вона ще дитина дитиною , телефон ввечері відключається

автор Ищу Аленя • 11 февраля 2023
Ответ дляРаздражевская
Як на вас в Європі впливає війна?
Ми переїхали після війни, змінили роботу, ритм життя , це дуже вплинуло
ЯкаКраля• 11 февраля 2023
Ответ дляИщу Аленя
Тема для статистики, думку дітей на даний момент я знаю, але все таки не діти такі питання вирішують
А повинні саме вони.
автор Ищу Аленя • 11 февраля 2023
Ответ дляstarlink
Как пару раз в месяц, если у детей школа ?садик?
Теперь 2 школьника.
Что это за путешествия?на выходные?
Та ну, это в любом случае несопоставимо
Так, на вихідні , в будні ми теж працюємо.
железный занавес• 11 февраля 2023
Авторе, а Ви впевнені, що Вам здадуть квартиру з однією кімнатою для двох дітей різної статі ? В деяких країнах ніхто Вас офіційно не зареєструє в квартирі з однією спальнею для хлопчика + дівчинки старше 6 років
Лама_мама• 11 февраля 2023
Ответ дляЯкаКраля
А ви б самі хотіли зараз жити зі своїм дорослим братом або сестрою, але їздити у подорожі. Думаю, що відмовились би.
Я жила з братом у одній кімнаті, різниця в нас 7 років, брат старший, нормально було, ніяких непорозумінь. Найкраща подруга теж жила зі старшим братом у одній кімнаті, різниця в віці така ж як у нас, теж ніколи не жалілася.
Большой секретик• 11 февраля 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
считаю аналогично. комфорт взрослого человека. зарабатывающего деньги. важнее комфорта 14 летнего подростка. которому не куда водить подружек
извините, а если тот, кто зарабатывает деньги на всю семью, снимает стресс алкоголем, и это не бокал вина и не бутылка пива, то его ’комфорт’ должны терпеть все остальные и подстраиваться под обстоятельства?

Гороховая• 11 февраля 2023
Ответ дляИщу Аленя
от навіть порно без вас не подивитися. ви все контролюєте. це і є відповідь на питання. ви не даєте дочці жодного простору. немає повітря. де вона може бути без вас і брата
автор Ищу Аленя • 11 февраля 2023
Ответ дляРаздражевская
Таке нормальні сімї вирішують за сімейною вечерею
Я люблю статистику і цифри
Точный_сантиметр• 11 февраля 2023
Ответ дляБольшой секретик
извините. это тут при чем?
автор Ищу Аленя • 11 февраля 2023
Ответ дляПетриківна
Зажрались. Из какого города вы в Украине ?
Івано-Франківськ
автор Ищу Аленя • 11 февраля 2023
Ответ дляЯкаКраля
А повинні саме вони.
Ні, це дорослі рішення, діти не вміють думати на перспективу
Петриківна• 11 февраля 2023
Ответ дляИщу Аленя
Івано-Франківськ
Тем более. Почему не живёте дома в просторных условиях ?
Блины со смайликами• 11 февраля 2023
Ответ дляИщу Аленя
Так начнет. И влюбиться, и сексом начнет заниматься. 15-16 лет сейчас обычное дело.

Я уж не говорю о режиме в 14 и 6 лет. Ей в 21 спать ложиться с младшим братом? Лифчики при нем переодевать?

Себе в комнату младшего селите, как раз самое то на ближайшие 2 года. А то нашли козла отпущения в семье - старшего ребенка.
автор Ищу Аленя • 11 февраля 2023
Ответ дляжелезный занавес
Так, нема обмежень в кількості кімнат
Блины со смайликами• 11 февраля 2023
Ответ дляПетриківна
Так мужа ж вывезла, нельзя домой
автор Ищу Аленя • 11 февраля 2023
Ответ дляГороховая
Дочка абсолютна вільна у реальному спілкуванні з друзями і власних розвагах , але так, телефон і контент дозований, тут з цим простіше, в школі гаджети взагалі заборонені.
автор Ищу Аленя • 11 февраля 2023
Ответ дляПетриківна
Ми остаточно переїхали
размахер• 11 февраля 2023
То візьміть шестирічку до себе, якщо жити з ним норм

автор Ищу Аленя • 11 февраля 2023
Ответ дляБлины со смайликами
Так мужа ж вывезла, нельзя домой
Він сам вміє їздити, не треба вивозити
Большой секретик• 11 февраля 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
извините. это тут при чем?
при том, что тот, кто зарабатывает на семью, в любом случае НЕ должен ставить свои хотелки во главу угла

иначе это не семья
а тот, кто зарабатывает, - узурпатор

точно также женщина, которая моет унитаз, может заявить, что все пользуются чистым унитазом, значит, она себе может позволить то, что сочтет нужным, поскольку тот унитаз кроме неё никто не моет
Мудробаба• 11 февраля 2023
Моим норм. Сейчас снимаем дом побольше. Но они всё-равно лезут спать в одну комнату, иногда на одном диване засыпают. Тоже девочка и мальчик. 12 и 7 лет. По детям смотрите, но принимаете решение исключительно вы.
ЯкаКраля• 11 февраля 2023
Ответ дляИщу Аленя
Дорослі рішення покращують комфорт дітей, а не викручують з нього вигоду для себе.
Точный_сантиметр• 11 февраля 2023
Ответ дляБольшой секретик

иначе это не семья
а тот, кто зарабатывает, - узурпатор

у вас психологическая травма в связи с отсутствием своей комнаты в детстве? не стоит свои комплексы вешать на других. как то и в одной комнате проживу. достаточно представить. что лишних денег просто нет. и все проблемы решились сами собой
Большой секретик• 11 февраля 2023
Ответ дляТочный_сантиметр
лишних нет никогда

я как раз жила в отдельной комнате
автор Ищу Аленя • 11 февраля 2023
Ответ дляЯкаКраля
Вигода для мене - це якщо б я зекономлені гроші тратила особисто на себе, а не на сімейні вилазки, вони дорожчі
Ms. Доброта• 11 февраля 2023
Ми з братом жили в одній кімнаті багато років. Навіть не думали, про те, що це незручно.

В нашій родині так склались обставини, що жили всі в однокімнатній - діти 10 років різниці. Жили так до вступу старшого до ВНЗ. При наявності великої кімнати 24 квадрати, всі сиділи на кухні майже весь день. А локлауни сприймали, як нагоду побути разом більше.
Старший жив окремо спочатку в Україні, тепер за кордоном. Говорить, що йому не вистачає ’посиденьок’. Донька дуже сумує за братом. Весь час питає коли поїдемо до нього. Син теж питає як її справи, що в неї новенького.

Можливо від відносин залежить.

При цьому в них не було вибору між величиною квартири і відпочинком. Відпочивати їздили лише один раз під Одесу.
ЯкаКраля• 11 февраля 2023
Ответ дляИщу Аленя
Але схоже, що сімейні вилазки приносять задоволення Вам більше ніж дітям.
А_Шо_Такое• 11 февраля 2023
Підлітковий вік і сам по собі не солодкий, а тут ще додасться напруга через некомфортні умови проживання. Вигребатимуть всі. Плюс 14 років це середня шкода і підготовка до старшої, дитина має мати місце і умови для навчання адекватного, бо по суті зараз закладається фундамент для вищої освіти та кар‘єри. У 14 років та у 6 явно різний режим дня.
автор Ищу Аленя • 11 февраля 2023
Ответ дляЯкаКраля
Вони всім приносять задоволення, діти до такого звикли, лише останній рік став винятком