Морковна• 12 февраля 2023
Позвонила сьогодні до "коханого"?
П´яний геть сказав, щось не зрозуміле я перезвонюю і тут мені відповідає " фея" , що нього тут немає. Я ок.
Точно в завтра подзвонить і буде розказувати, що нічого не було... що вони просто відпочивали. Тепер питання в чому просто зараз заблокувати кругом- піти тихо, чи як позвонить- послати як найсильніше
Морковна
• 12 февраля 2023
Ответ дляЩа как дам
Я бы дождалась пока появится и сказала бы в глаза. Люблю это дело.)
Как они увиливать начинают, придумывать что то.
Один попался, я ему в лоб причину расхода. Так он ещё на прощальный секс рассчитывать пытался. Молол что не мог между нами двумя определиться. Комедия.
Він далеко і не скоро приїде.
Петя-петушок• 12 февраля 2023
Я б поки нічого не казала, хай гроші віддасть, а потім- давай, до свидания)
Ацетилсалициловая кислота• 12 февраля 2023
Ответ дляМорковна
Не помнить. Там стадія була така як треба. Факт того що би з хлопцями пив, то нічого ще , а тут ’фея’
а на войне женщин нет? они не пьют? сидят мужики, какую- то свою победу отмечают, а у Вас одни феи на уме.
Манный комочек• 12 февраля 2023
А деньги ему подарить решили? Обойдется. Долг вернет и пусть идет нафиг.
Ответ дляМорковна
А що чужа людина через хвилину просто може підняти телефон і сказати, що його тут немає?
а что здесь такого? почему нет? она ведь тоже не трезвая. как им еще снимать стрессовые состояния?
Ответ дляМорковна
Це поняти і простити?
Вы себе что- то придумали, а, теперь собираетесь его великодушно прощать?
Клептоманка• 12 февраля 2023
Ответ дляМорковна
ну всякое бывало по молодости, мы когда были в компании, наши и не такое по телефону говорили фоном и стонали в трубку))) но мы были подростками, веселились, между собой никто не спал
Морковна
• 12 февраля 2023
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Якби він воювала, багато чого пробачила б, а так він в Польші тому...
Морковна
• 12 февраля 2023
Ответ дляКлептоманка
Це молодь а це 40років
ЖенаАйтишнеГа• 12 февраля 2023
Ответ дляСтеклянная мышь
А чому вирішили, що йому було погано? Може з полегшенням зітхнув, що не треба нічого пояснювати?
Ну в перші дні да, а далі, як дійде, що жопа тилом не прикрита, а без тилу гуляється не так весело, а авторка жити не заважала і всім казкам вірила... де ж він ще таку знайде.
ЖенаАйтишнеГа• 12 февраля 2023
Ответ дляМорковна
Він далеко і не скоро приїде.
Тю)) якщо він далеко, то у себе в голові розійдіться з ним, а по телефону мур-мур, локи гроші не віддасть. Бухати є за що, хай хоч по 1000 починає повертати.
Морковна
• 12 февраля 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
Та в мене сумніви, що віддасть