Olga-lyubimaya• 14 февраля 2023

2 місяці прививки

Гексаксим, Превенар 13, ротарікс - в 2 місяці дитини лише це роблять?
Мамулі, я маю це придбати в аптеці? Чи щось дає держава?
Я так розумію, що можна все в один день. Правильно?
Царевна_несушка• 14 февраля 2023
Те что вы написали только покупать.

Ms. Iphone• 14 февраля 2023
Боже,Ви тiльки не вздумайте все це в один день вколоти,Вам дитя не шкода?
СтелькаОТединицы• 14 февраля 2023
Декілька років тому в державній кололи тільки кпк, бо був американский. Все інше індія. Дізнайтесь у сімейного лікаря що є зараз і домовтись з чим своїм прийдете.
ДіанаДіана• 14 февраля 2023
Замість гексаксиму можна державну, але там буде два укола, зате кращий захист від кашлюка. Ми ротарікс не встигли зробити і діти хворіли, з однією в лікарні лежали і довго відновлювались( Ви молодець.
Я_поехала• 14 февраля 2023
Запитайте у свого педіатра, вона має сказати, як краще робити ці прививки, і чи є вони в поліклініці. Ми робили французьку чи бельгійську, від індійської в дитини боліла ніжка майже добу, не міг ставати на неї
Доктор Варвар• 14 февраля 2023
Сначала тщательно изучите вопрос, а потом принимайте решение....
Оябунчик• 14 февраля 2023
Почему бы не вколоть это все себе, а потом, если все обойдется, вдруг, колоть ребенку?...
ViktoryjaG• 14 февраля 2023
Покупайте нормальную вакцину для такого крохи, не надо бесплатную.
Щепотка_совести• 14 февраля 2023
Если Вы сделаете прививки ребенку не в 2 месяца, а позже, ничего не страшного не случится.
Бывает, детей прививают по индивидуальному графику.
АКДС дает осложнения иногда.

Творю чудеса• 14 февраля 2023
Мамочка, советую почитать книгу ’Как вырастить ребенка здоровым вопреки врачам’. Просто советую )
Мне в своё время на многое глаза открыла эта книга )
Пусть ребеночек растёт здоровеньким! )
ИНЬэтовамниЯНЬ• 14 февраля 2023
Акдс, хиб, полио, гепатит - делали гос, дополнительно покупала Превенар и Ротарикс.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 14 февраля 2023
Ответ дляMs. Iphone
Я делала все в один день, все ок. Для ребёнка бОльший стресс несколько визитов в поликлинику и несколько раз колоть. Так за один раз вкололи все и забыли до следующих по графику.
автор Olga-lyubimaya • 14 февраля 2023
Ответ дляMs. Iphone
То так лікарі кажуть
автор Olga-lyubimaya • 14 февраля 2023
Ответ дляОябунчик
Ви так дивно реагуєте!
А нічого, що це лікарі так кажуть?!
Подкустовый выползень• 14 февраля 2023
Ответ дляOlga-lyubimaya
Ви так дивно реагуєте!
А нічого, що це лікарі так кажуть?!
Ну по перше треба мати свою голову на плечах. Ви все робите те, що вам кажуть??
А по темі- то ми купляли вакцини, робили обов’язкові +Ротарікс.
Ленивица-красавица• 15 февраля 2023
Ответ дляЩепотка_совести
АКДС дает осложнения иногда.
Да, я перенесла на 3 года перед садиком. И педиатр, невролог втихаря говорили: правильно, забудьте этот вопрос, отпустите, потом сделаете.
Потому что у детей еще формируется нервная система. Не понимаю, как еще им подселять это все для борьбы. Ужас