Берегу и стерегу• 17 февраля 2023

Питання комічне, розумію. Але все таки - де навчаються на спеців секретних служб

Син в 9 класі роздумує про майбутнє - ЗНО, вибір професії.
Пройшов вже етап турбулентності від пластичного хірурга до бармена на круїзному лайнері

Після початку війни серйозно заговорив про професію військового - сидить щось вивчає. Пілот - його техніка не цікавить взагалі .
Хоче попасти с СБУ (секретні служби).
Характер та розумові здібності більш ніж підходять

Дівчата, от на які моменти звернути увагу? Куди направити хоч порадою

Дякую!
Нашли в капусте• 17 февраля 2023
Академія сбу є. Але в сбу і мовникам можна працювати

Бавовна• 17 февраля 2023
В академии
Зубожиння• 17 февраля 2023
Читати треба багато.
автор Берегу и стерегу • 17 февраля 2023
В нього ідеальні показники з математики( спец клас), історію вивчить, англійську за 2 роки витягну його, бо 11 ставлять ( реально знання на 8 макс)
Oksana-f9a3• 17 февраля 2023
Я живу біля академії де навчають СБУ, в мого директора дочка вивчилася це надзвичайно важко треба сто раз подумати, бо є знайомі які вивчилися і пожалкували, вони закінчують цю академію і йдуть в поліцію на невисоку зп, пробитися важко буде далі, якщо це поклик то звичайно підтримуйте. Але ідея з пластичним хірургом набагато перспективніша)
люблю_тортики• 17 февраля 2023
где-то слышала, что в сбу не берут после армии. зато могут взять после обычного вуза, типа педа.
а в полицию наоборот требуют службу в армии.

кто знает, это правда так?
Ответ дляOksana-f9a3
Та я жила цією мрією ) і ,головне, сам з 11 років хотів
Тут порадили дівчати практикувати шиття - шви робити. Так він на тонкому шовку шедеври робив - так набив руку

Я в свій час сама мала йти на службу в СБУ , але то таке - якісь папірці носити після педінституту

люблю_тортики• 17 февраля 2023
Ответ дляБерегу и стерегу

как это мала йти? принудительно?
Нашли в капусте• 17 февраля 2023
Ответ дляБерегу и стерегу
Фізпідготовка?
Ответ длялюблю_тортики
как это мала йти? принудительно?
Не зовсім . Батьків товариш запропонував піти працювати в обласне управління, але я вискочила заміж та переїхала до іншого міста
Oksana-f9a3• 17 февраля 2023
Ответ дляБерегу и стерегу

Мені зараз 27 обирала професію в 17 років вступала в університет після коледжу, зараз розумію що то все були дитячі мрії, в чоловіка також така ситуація; краще б до батьків прислухалася на кого треба вчитися, можливо в мене був би більший вибір при виборі роботи зараз(
Ответ дляНашли в капусте
Фізпідготовка?
Тут всі нормативи на 12
Пів року як пішов до тренажерного залу - м’язову масу хоче наростити ( постава худорлява від природи )
Нашли в капусте• 17 февраля 2023
Ответ дляБерегу и стерегу
Тут всі нормативи на 12
Шанси на вступ хороші.
дівчата, дякую
Реально не знала про Академію
Нехай вивчає та думає

Вашим діткам успіхів у всьому! Головне, щоб порядними людьми всі були
Пугачиха• 17 февраля 2023
Ответ длялюблю_тортики

кто знает, это правда так?
Не правда. Моего брата после армии взяли в сбу. Без спец образования
люблю_тортики• 17 февраля 2023
Ответ дляПугачиха
и без в/о?
Пенек Возмездия• 17 февраля 2023
В академію СБУ окрім зно потрібно ще фізпідготовку здавати і там фіз-ри багато. Тому нехай син ще й про спорт не забуває.
Мій кум навчався там, то казав, що нелегко було. У нього в військовому квитку записана спеціальність - охорона перших осіб держави, контррозвідка.
Працює зараз не в СБУ, займається юриспруденцією.