Сегодня не целуюсь• 17 февраля 2023
Як поступити?
Подобається одна дівчина, знайомі десь 2 місяця. Але біля неї завжди крутяться по 3-4 хлопця кожного дня. Я сам по собі більш скромний і не дуже люблю якось битися за її увагу, тож прошу поради – що робити а таких випадках?
Люблю порядок• 17 февраля 2023
Бро, не надо тебе такая, возле которой крутятся табунами, всю жизнь это напрягать будет, особенно если ревнивый
Пупс• 17 февраля 2023
Не любите добиваться внимания, идите ищите тех девушек, у кого нет внимания от других мужчин.
Любви вам!• 17 февраля 2023
подобається - добивайтеся!
не подобається добиватися - сподобайте іншу, де нема конкуренції (але ж вам так не хо? правда?))))
це ваш вибір, все просто