®®® •••••• ПАТРІОТИ УКРАЇНИ •••••• ®®® | АТО|ООС
сегодня в 15:30
22-24 лютого росія може використати до 100 ракет, - Веніславський
До роковин повномасштабного вторгення країна-агресор може вдатися до повітряних атак на Україну.
Про це в інтерв´ю Укрінформу повідомив член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, представник Президента у ВР Федір Веніславський, інформує Цензор.НЕТ.
"росія намагатиметься максимально застосувати такі засоби ураження, які були б відчутними для України… Я думаю, що 22, 23 і 24 лютого варто очікувати повітряних атак із застосуванням ракет та БПЛА. Можливо, на лінії фронту буде загострення, спричинене застосуванням ворогом авіації", – зазначив народний депутат.
За його словами, росія отримала декілька сотень іранських безпілотників Shahed. За різними даними агресори вже використали до сотні дронів, однак у запасі залишилося ще пару сотень. Також Веніславський повідомив, що на росії критично низький рівень запасів високоточних ракет – від десятків до сотень різних типів. На його думку, російські війська з 22 по 24 лютого можуть використовувати ці ракети, але точно не сотнями, а десятками, можливо, у кількості до ста.
I_am_Ukrainian• 19 февраля 2023
Ответ дляmalinka.ya
А это видели ?
Что будет 21 ?
Пуйло объявит войну вместо сво?
Что будет 21 ?
Пуйло объявит войну вместо сво?
Они там совсем куку
malinka.ya• 19 февраля 2023
Ответ дляunser
Да, в Германии на днях 50 тыс вышло на протест
Типа они его давали .
Вон Байден орёт, чтоб активнее в наступление шли .
При этом ничего не дают , один трёп
Это тупо людей уничтожить или как ?
При этом ничего не дают , один трёп
Это тупо людей уничтожить или как ?
Ответ дляann.ko
А чего не 100?
Да там русни эмигрейшн дали по 100евро и флажки в зад-вот те вышли, помахали.Привезли автобусами и там не было 50 тыс и близко.
Ответ дляpumadinika
Еще раз-источник ОФИЦИАЛЬНЫЙ.Про це в інтерв´ю Укрінформу повідомив член Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки, представник Президента у ВР Федір Веніславський
А чому ви тему створили українською, а відповідаєте російською?
Ответ дляD.O.N.A.
Маю право.А ви якою дозволите писати?
malinka.ya• 19 февраля 2023
Ответ для_MadonnA_
О . Во вторник можно спокойно жить ))))
Пишут 22-24 в эти даты,до этого вряд ли
malinka.ya• 19 февраля 2023
Ответ дляBrita
А мне почему то кажется что завтра-послезавтра стоит ожидать ,,привет,,
Все может быть , уже ничего не удивит.
Пью успокоительные , так как психика не выдерживает .
Если раньше хоть верилось в какой-то конец этого дурдома ,Ленд лиз то сейчас год прошёл и ни конца , ни края не видно .
Тупо бойня
malinka.ya• 19 февраля 2023
Ответ дляnoree
Цікаво, а 24 ніхто не приїздить до нас?
Щиро запрошуємо)
Пусть Байден едет и сразу в наступление идёт
ksunuyabelaya• 19 февраля 2023
Ответ дляmalinka.ya
Все может быть , уже ничего не удивит.
Тупо бойня
А я вот уже год верю,что вот вот
Ну вот..скоро уже
И надеюсь !🙏
Ну вот..скоро уже
И надеюсь !🙏
Ответ дляBrita
И вчера было и 10-го и 26-го января. Будем все ,,приветы,, вспоминать?
Мы вообще-то о тех что будут говорим, а не о тех что были
а шо про них говорити
будуть і будуть
від нас особисто це не залежить
занурити Україну в кам’яний вік в русні не вийшло. ресурси вичерпуються. нічого нового придумать вони не в змозі.
будуть кидать своє гівно, поки не скінчиться.
вважаю, вони вже й так влізли в свої стратегічні запаси.
будуть і будуть
від нас особисто це не залежить
malinka.ya• 19 февраля 2023
Ответ дляksunuyabelaya
А я вот уже год верю,что вот вот
Ну вот..скоро уже
И надеюсь !🙏
Ну вот..скоро уже
И надеюсь !🙏
Та я тоже надеюсь , что ещё остаётся .
Только нервы на пределе
malinka.ya• 19 февраля 2023
Ответ дляНина____
Я бы не догадалась
Ну, это мне так кажется .
А там мало ли что .
Ответ дляrybka21
це Politico з посиланням невідомо на кого
за суттю - паркан. на якому написано йух.
Сегодня в американском журнале военном,не найду уже ссылку,но один пишет прогноз-путин не проиграл на Донбассе(автора пробила-путинский пропагандист),а вот другой пишет-росси п..да,позор всемирный и распад в начале 2024г.Редакции плати деньги и пиши статейки ,что хотишь.
Ответ дляpumadinika
бумага нє краснєєт (с)