ПоэтеСССа• 19 февраля 2023
Скільки вважається вже багато?
Коли пара разом скільки років?
Ось ми з коханою людиною вже чотири роки разом це мало чи багато?
Мабуть скоріше мало ще це.
ПоэтеСССа
• 19 февраля 2023
Ответ дляКозачка
Багато чи мало для чого?))
Ні для чогось,а просто коли разом
Пэрисхилтонша• 19 февраля 2023
Если вам 18 лет, то это много
А если вам 40 лет, то не очень-то много
Мне 29 и я со своим 5.5 лет вместе. Учитывая мое прошлое - это дофига))
А если вам 40 лет, то не очень-то много
ПоэтеСССа
• 19 февраля 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Если вам 18 лет, то это много
А если вам 40 лет, то не очень-то много
Мадам БрЮшкина• 19 февраля 2023
Ответ для3@йk@
І одна я подумала, що ’багато’, то про партнерів

Ото фантазія у вас на ніч 🤣🤣
Прячусь от Всех• 19 февраля 2023
Ой, бывает и 30 лет вместе, а потом бац и юная фея на горизонте … и будто и не было прожитых совместно лет…
Крутышка-Пышка• 19 февраля 2023
Ответ для3@йk@

Развратница
Липка-прилипка• 19 февраля 2023
Оце я старуха))) Мы з чоловіком, з моїх 17, одружились через рік. Скоро 30 років буде. І це щастливі роки мого життя.
ПоэтеСССа
• 19 февраля 2023
Ответ дляМадам БрЮшкина
Точно багато. Пора одружуватися
Суть питання в не одружуватися взагалі
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 19 февраля 2023
Мы 15 год женаты. Считаю что много,много пережили и через многое прошли. Многое построили и добились вместе. Как по мне это уже не мало ,срок приличный )
Гопница-Советчица• 19 февраля 2023
Ми 2 роки, але іноді таке відчуття, що не два, а 22. Люблю його дуже, але пристрасті майже немає (перший рік був вогонь просто), розумію що це ніби і нормально, але сумно якось
Можливо в когось було так само, як повертали пристрасть в стосунки?
ПоэтеСССа
• 19 февраля 2023
Ответ дляГопница-Советчица
Білизна нова,експерименти в ліжку,розкутість
Закидай меня камнями• 20 февраля 2023
Надо по отношениям смотреть.
Больше 2-х лет это уже серьёзные отношения.
Гопница-Советчица• 20 февраля 2023
Ответ дляПоэтеСССа
З цим все ок, ескпериментів можливо не вистачає, я наприклад хотіла б десь у незвичному місці, інколи є такі фантазії типу затягнути його в кафе до вбиральні з собою, але суть в тому що бажання сексу майже зникло( інколи ловлю себе на думці, що мені цікавіше подивитися кіно чи поїсти, ніж займатись сексом( задоволення завжди отримую, він старається, але останнім часом (десь близько року як) це все машинально, і емоцій практично ніяких, наче пар спустила і все і те з трудом. Думаю може щось із гормонами( раніше дуже любила секс і легко збуджувалась, зараз сама себе не впізнаю