Mira-a102• вчера в 19:32

Почему в темах про отключения света так много агрессивных теток-патриоток?

Неужели не очевидно, что в прифронтовых городах не должно быть отключения?! А у нас все наоборот: западная часть Украины со светом, центральная и восточная "терпят". Что это за фигня?!
И многие тетки в подобных темах ядом брызжут на возмущающихся... Что не так с этими людьми?!
Seehund• вчера в 19:34
Они на задании.
Svetrise• вчера в 19:37
им не важна какая тема, они качуют с лозунгами и плакатами за мудазе и его уродскую команду. знаете же почему. отчеты о проделанной работе и бабло за это.
elenze66• вчера в 19:38
Патріотизм — це глибоке почуття любові до своєї Батьківщини, відданість своєму народу, культурі та традиціям, а також готовність діями доводити свою прихильність, захищати її інтереси та працювати для її блага, розвитку й процвітання.
Що не так ? Тепер вже словом *патріот* можна людей попрікати ?
З різних джерел постачається електроенергія на захід і на схід.
Miss Lisi4ka• вчера в 19:39
1) Боятся пособие отменят и домой погонят 2) Шанс любой истеричке выйти на сцену и сыграть роль героини 3) Больные 4) Тупые 5) На задании от ОП
Honda-• вчера в 19:41
Удалено администрацией...
автор Mira-a102 • вчера в 19:42
Ответ дляelenze66
Удалено администрацией...
elenze66• вчера в 19:42
Ответ дляMira-a102
Удалено администрацией...
Деякі не патріоти теж ідіоти. Бездарна не країна, а її керівництво, не плутайте поняття.
Атланта• вчера в 19:43
Ну вы же знаете тот менталитет. Будьте снисходительнее.
Маска-0b9f• вчера в 19:43
Ответ дляMira-a102
Удалено администрацией...
Маска-0b9f• вчера в 19:45
Ответ дляelenze66
Можна дізнатись про ваші дії як патріота?Чи ви не патріот?
elenze66• вчера в 19:47
Ответ дляМаска-0b9f
Я вже колись тут писала, не буду ще раз писати. Пишайтеся тим, що ви не патріот.
lus_so• вчера в 19:48
Рівненська аес? Хмельницька аес? Бурштинський енергоострів? Вам знайомо хоч одне з цих слів?
Список тес можете знайти в вікіпедії і заодно подивитесь, скільки працюючих тес залишилось в Донецькій, Харківській, Чернігівській, Сумській областях.
Чи ви читати не вмієте, тільки дурню писати?
Miss Lisi4ka• вчера в 19:49
Ответ дляHonda-
Удалено администрацией...
И вместе с ними толстые девочки с зелеными волосами
elenze66• вчера в 19:51
Ответ дляlus_so
Не заважайте їм, вони тут зібрались, щоб об...ти Україну. Бігали за зе голосували, а винна країна Україна.
автор Mira-a102 • вчера в 19:52
Ответ дляlus_so
Как вы объясните, что отдельные районы того же Днепра и Запорожья 24/7 со светом, а у других по 12-15 часов нет?! Наверное, аэс разные
elenze66• вчера в 19:54
Ответ дляMira-a102
Це означає, що в тих районах є якісь критичні об*єкти ( там де не відключають). Хіба ви цього не знали ?
автор Mira-a102 • вчера в 19:55
Ответ дляelenze66
Наивность - второе счастье
lus_so• вчера в 19:57
Ответ дляMira-a102
Різні. Ел.енергію по вашому відрами носять чи фурами возять? Коли вам повідомляє ДТЕК про розбиті транспортні вузли і підстанції (можете піти фотки глянути) в вас в голові ніякі логічні зв´язки не клацають? Чисто випадково? Хоча про що я, де ви, а де логіка. Ви вже й забули, що почали з плювання в ЗУ.
elenze66• вчера в 19:58
Ответ дляMira-a102
Наивность - второе счастье
Які ви самокритичні
Дівчина Гілмор• вчера в 20:01
Ответ дляlus_so
Так багато новорічних локацій на яких немає впливу дтек, що аж радостно
Nataliiazp• вчера в 20:03
Ответ дляelenze66
Вадко бути отим всим, що ви перерахували, коли через відсутність світла втрачаєш роботу, тобі нема на що жити. Не всі можуть купувати зарядні станції, бо гроші потрібні на інше.
Я через відключення змінила роботу на офлайн з зарплатнею 250$. Ще не розумію як на них вижити, бо маю батька пенсіонера, якому потрібні ліки.
Вдома тепер світло взагалі не застаю
elenze66• вчера в 20:05
Ответ дляNataliiazp
Вдома тепер світло взагалі не застаю
В цьому всьому винні патріоти ? Поясніть, яким чином через них у вас немає світла ?
Nataliiazp• вчера в 20:10
Ответ дляelenze66
Я відповіла на ваш коментар про патріотів, який теж не має жодного відношення до теми.
А початок взагалі смішний: глибоке почуття любові до своєї Батьківщини, відданість своєму народу, культурі та традиціям, а також готовність діями доводити свою прихильність, захищати її інтереси та працювати для її блага, розвитку й процвітання.

В нас влада прям патріотична😀 крадуть, брешуть, а патріотичними повинні бути ті, хто сидить без світла
elenze66• вчера в 20:12
Ответ дляNataliiazp

Я згодна з вами на рахунок влади. В нас ще не було при владі патріотів.
Teonaa• вчера в 20:21
Ответ дляelenze66
Хаха
Патріотизм - це нав‘язане державою поняття, метою введення якого є ніщо інше, як схилити людей робити і жити задля держави (держава, якщо забули, набиває кишені).
diron• вчера в 20:53
Ну причому тут патріотизм?Все розбите! Якщо я буду зараз кричати і мітингувати,що у мене немає світла 16-18 год на день,то воно з´явиться?
gizzaGinora• вчера в 20:55
Ответ дляMira-a102
Удалено администрацией...
Сказала жінка, яка вірить гадалкам
Шматочок хмарки• вчера в 21:19
Ответ дляdiron
Ну взагалі-то може і з´явитись. Як в минулих роках було, коли почалися перевірки і ой виявилось, що можна і не вимикати було на стільки, на скільки вимикали, або взагалі не вимикати) А ще мені сподобалось, як після відбою тривоги вже вимкнули світло з аргументом, щоб якщо що, то меньше пошкоджень було) Ну тобто воно не прилетіло туди вже, як факт, але вимкнути світло, то святе.
НадпотужнаПотужність• вчера в 21:33
Ответ дляelenze66
Патриотизм - єто добровольное рабство
Anna-08e7• вчера в 21:33
Ответ дляelenze66
Винні ми всі. Ми самі допустили і допускаємо таке правління яке лише краде і бреше. Правління яке не вживало жодних заходів для підготовки армії і кордонів до вторгнення. Хоча знало що вторгнення готується. Яке не побудувало жодного збройного заводу. Яке не закуповувало зброю а крало гроші. Яке не побудувало жодного укриття. Яке ніяк не захищає інфраструктуру а краде виділені іншими країнами на це гроші. Яке замість побудови укріплень і захисту інфраструктури тротуари і клумби робить. Яке замість адекватної організації мобілізації і підготовки армії вулиці перейменовує. Правління яке і не намагалось не допустити переходу війни до нинішнього стану ( ну це, лише це, вже не зовсім справедливо. Навряд хоч щось зупинило б хуйло в 2022) і і тд. І тд.