У зв´язку з попередженням, що 23-24 може щось бути, ви їдете з Києва? Чи залишаєтесь?
Ответ дляAdmin
Дело не в храбрости. Люди морально уже готовы к возможному обострению, вот и все. А кто хотел, тот уже уехал, или еще и не возвращался.
ні, не всі готові морально
Є й ті, які періодично ’не виїзджають’ і тому поттребують допомоги - хоча б в форматі заспокоїти/поговорити
Ответ дляёжовые рукавицы
Невже новини не бачите, можливе військове загострення.
Зачем так грубо? ;) это обострение военное уже идёт на востоке особенно. И уже сто раз все говорили из нашего руководства, что там действительно будет сложно и очень сложно. А с остальными областями ничего, с чем мы раньше не встречались, не будет. Всё отобьем, всё будет более- менее!
Ответ дляЛюсильда.ua
Окей! Ну а поделитесь хоть: где было оглашено это ПОПЕРЕДЖЕННЯ на 23-24 ?! Я не смеюсь над Вами. Я могла что-то пропустить. А то у меня работа в центре, 23.02 должна быть целый день на месте)))
А завтра 21.02 точно ничего не предвидится?
Помните талогиня какая-то пророчила на 20-21? Вроде Диана... Сегодня 20-е, более-менее всё спок. Значит врёт тарологиня.
ёжовые рукавицы• 20 февраля 2023
Ответ дляНина____
Я вам не грубила.
Щиро сподіваюсь, що все буде добре, але тривожні новини оптимізму не додають.
Ответ дляTatius_ka
ні, не всі готові морально
Тоді створюйте тему, накшталт - ’Хвилююся, давайте підтримувати один одного’ - і спокійно спілкуйтесь, ніхто не проти. Але от саме такі теми, з такими назвами- ну якось зовсім не виглядають, як спроба заспокоїтися.
Ответ дляAdmin
Вибачте, але подібне від Вас - як від Адміна ФОРУМА, чути дивно.
Форум на те і форум - аби спілкуватися скільки завгодно і на будь-яку тему, що не суперечить нормам. Яким саме - то вже конкретний форум вирішує ’самостійно’
Wendy Rhoades• 20 февраля 2023
Ответ дляTatius_ka
ті ж думки
Всі ржали ((((
сейчас совсем другая история.
Уже было все, кроме ядерного или химического оружия.
На НГ тоже пытались нагадить, як могли.
Очевидно и в эти дни тоже будут выпрыгивать из штанов, лишь бы больше вреда принести.
Но чем это страшнее того, что было например на НГ?
Вы чего конкретно боитесь?
Танкового наступления на Киев?
На НГ тоже пытались нагадить, як могли.
Вы чего конкретно боитесь?
Танкового наступления на Киев?
Люсильда.ua• 20 февраля 2023
Ответ дляPolz
Для чого? Що вам це дасть?
Мене цікавлять школи Києва. Поки інфи від вчителів намає. А мені слід робочий тиждень планувати.
Люсильда.ua• 20 февраля 2023
Ответ дляAnnaOst
Хто думає їхати під Київ сто разів подумайте. Родичі виїхали в перший день війни на дачу. В Загальці. Просиділи місяць в окупації. Добре що все добре закінчилося.
І ось зараз знову збираються виїхати перечекати на дачу....
Однозначно там буде небезпечніше, ніж у Києві. Якщо щось летітиме - його будуть збивати на підльоті до Києва
МаргаритаЛьвовна• 20 февраля 2023
Ответ дляЛюсильда.ua
вы давно должны бы знать, что в каждой школе свои правила и графики. спросите своего классрука.
хотели планировать -- так зачем в офлайн школу отдавать было?
Люсильда.ua• 20 февраля 2023
Ответ дляAna-0ae3
Наши все выходят на очное
Киев
Окей! Вот это меня и интересовало.
Ответ дляTatius_ka
Не плутайте ’грішне з праведним’. Але добре, що хоч здивував Вас, а не щось інше. Моя пропозиція в силі, створюйте тему, чим це погано для групової терапії заспокоювання, чи навпаки- нагнітання? Зберуться всі, кого це хвилює і будете спілкуватися. Краса та сила!
Ответ дляWendy Rhoades
сейчас совсем другая история.
На НГ тоже пытались нагадить, як могли.
Вы чего конкретно боитесь?
Танкового наступления на Киев?
На НГ тоже пытались нагадить, як могли.
Вы чего конкретно боитесь?
Танкового наступления на Киев?
Я боюсь, так - і наступу в тому числі
Ответ дляAdmin
от тут люди і спілкуються - щонайменше ті, що мають ’точки дотику’ до Києва і так же переймаються як і Автор
Люсильда.ua• 20 февраля 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Именно для того, чтобы ходить на РАБОТУ. И пока всё меня устраивает.
По Киеву решает не конкретная школа. Им даёт распоряжение районо. Иногда мэр объявляет, что все школы Киева до конца недели переходят на дистанционное обучение (так было осенью пару раз). Но сейчас никакой инфы. Значит, продолжаем офлайн.
Люсильда.ua• 20 февраля 2023
Ответ дляTatius_ka
ніби Київ буде в звичному режимі
Дякую! Завтра ще у школі святкують День Української мови))) Дитина планує йти.
Ответ дляTatius_ka
Так ще є Харків, Суми тощо. Вони набагато блище до кордону. Ви вважаєте вони не переймаються?
Бачу, не маєте бажання стати автором головної теми з ’переймання’. Ок.
Ответ дляAdmin
Не маю бажання стати автором головної теми з ’переймання’ тому що мене влаштовую спілкування тут
Ответ дляAdmin
Если честно , вообще не понятны ваши ответы ..
Я тоже переживаю , сижу читаю тему и вообще все темы про Киев .
Причём тут Сумы и Харьков ?
Ответ дляAna-0ae3
Причём тут Сумы и Харьков ?
Не переживайте, это ничего не изменит. Если чувствуете, что нужно что-то делать- делайте. Переживания только сбивают мысли, мешают правильным поступкам.
Wendy Rhoades• 20 февраля 2023
Ответ дляTatius_ka
Я боюсь, так - і наступу в тому числі
навряд чи нам так пощастить, що вони попруть на Київ.
Це було б дуже непогано, ще там на кордоні їх би і перебили. А так посилять свої угрупування на Донбасі, і там це буде дуже відчутно.