Доброго дня всім!
Склалася така ситуація: покупець попросив знижку, оплатив через день, товар бу, відправка укрпоштою оформив через сайт. Приходить повідомлення - товар отримано, а через день приходить сповіщення на шафі, що замовлення скасовано покупцем. Пишу покупцю, чому скасовано замовлення. Відповідь покупця, товар покупала не собі, не підійшов, відмовилася, мені покупець нічого не написав про відмову від посилки. В оголошені написано, що повернення немає і річ бу. Покупець вважає, що він поступив вірно і навіщо мені писати про те, що він відмовився від посилки. Коли почала задавати питання і це все покупець написав, виявилося, що я не права і покупець не розуміє в чому питання и якщо я гарна людина то візьму назад товар і поверну гроші. Доставку покупець не оплатив. Скажіть, чому люди так поступають и якщо кожний покупець буде відмовлятися від посилки і це не безпечна оплата, а оплата на карту і оформлення замовлення через сайт, то це вже повний треш, хто захистить продавців
Різне було, але таке вперше
Ответ дляУжеВотДа
Ви можете не повертати гроші? Чи вони автоматично йому повернуться?
не безпечна оплата. Покупець оплатив на карту, товар бу, про повернення ніхто не домовлявся, вона хоче щоб я забрала посилку, про котру дізналася коли не зрозуміла чому відмовлення і повернула гроші
Рюмка ДЗЫНЬ• 21 февраля 2023
А в чем проблема?
Вам же оплатили его, ну отменили у вас заказ и что?
Не забирайте посылку, покупателю напишите что возврата нет
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
А в чем проблема?
товар оплачен, отправлен, покупатель отказался от посылки, мне не сказал, должна оплатить доставку и вернуть деньги.
УжеВотДа• 21 февраля 2023
Ответ дляКатя_Снежинка
У вас в оголошенні чітко написано, що повернення немає. Будете дурною, якщо повернете гроші. Хитро#опих треба вчити.
ДелайКак_Я• 21 февраля 2023
Ответ дляКатя_Снежинка
Віддайте гроші відмінуснувши нову пошту , на яку ви потратились
Ответ дляУжеВотДа
сьогодні цілий день переписуюсь з покупцем, вона тупо повернула посилку, та пише, якщо я мудра та порядна людина поверну гроші......... Товар бу і повернення звісно немає
Рюмка ДЗЫНЬ• 21 февраля 2023
Ответ дляКатя_Снежинка
Ну, тогда напишите что вычтите из суммы стоимость доставки в обе стороны.
А какая там хоть стоимость товара?)
serebro16-72be• 21 февраля 2023
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
А какая там хоть стоимость товара?)
І мені цікаво
На-перекуре• 21 февраля 2023
Автор, а какой принцип на шафе?
Деньги вернутся покупателю автоматом при отказе от получения? Или только когда Вы заберете посылку?
УжеВотДа• 21 февраля 2023
Ответ дляКатя_Снежинка
Краще не мудра і не порядна, ніж терпило і ло#ушка. Вибачте за різкі слова, накипіло. Теж недавно була в схожій ситуації.
Ответ дляДелайКак_Я
укрпошта, посилка тиждень катається, якби вона написала що річ не підійшла, хай би відправляла новою поштою, та оплатила доставку, а так тупо відмовилася від посилки і мовчить
Ку-кусик• 21 февраля 2023
Ответ дляКатя_Снежинка
Якщо наприклад 300грн товар то мінус доставка і мінус комісія шафи і вертайте різницю. Ви нічого не втратите крім часу
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
А какая там хоть стоимость товара?)
ДелайКак_Я• 21 февраля 2023
Ответ дляКатя_Снежинка
Яка вже різниця? Заберіть свої гроші і все.
Рюмка ДЗЫНЬ• 21 февраля 2023
Автор, какая стоимость товара?
Может там цена вопроса 200 грн, и только зря тему создавали 😂
Ответ дляНа-перекуре
Автор, а какой принцип на шафе?
от таких посылок деньги не возвращаться, товар безвозвратный а покупателю все равно
На-перекуре• 21 февраля 2023
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Автор, какая стоимость товара?
А какая разница? Сколько бы ни было, это не суть
На-перекуре• 21 февраля 2023
Ответ дляКатя_Снежинка
Ну и всё. Заблочьте её
Ответ дляУжеВотДа
все вірно написали, реально відчуваю себе лохом, і мене бісить, коли люди строять з себе інтелегентів, а по факту підлі тихушники
Майструю крила• 21 февраля 2023
Вам повернеться бонусами на шафу вартість пересилки. Ними Ви зможете оплатити відсотки (потім), за інші продажі. Єдине, на укрпошті в мене 10 грн брали, але, може, то вже за зберігання було
Ответ дляКу-кусик
а коли кожен так буде на дурочку повертати? бути постійним лохом? таких людей треба вчити щоб головою думали, а не всіх інших вважали лохами
Майструю крила• 21 февраля 2023
Я завжди повертаю гроші, якщо що, мені мої нерви дорожче.... да й покупець завжди правий))). За кордоном можуть поносити річ і принести здавати))))
Ку-кусик• 21 февраля 2023
Ответ дляКатя_Снежинка
Ну а якби була безпечна оплата то теж треба було б йти на пошту
Ответ дляРюмка ДЗЫНЬ
Автор, какая стоимость товара?
с учетом обстановки в стране 200 грн это деньги и если ты продал товар и расчитывал на такую сумму, и перевел сбор потребностей для армии тот же, или допустим собрался уехать, а тебе так каждый будет возвращать посылки? или может извините на хлеб не хватало. Дело не в суме, пишу, чтоб другие не удивлялись, что может быть отмена обычной посылки, и таких сообщений будет больше
Ответ дляНа-перекуре
Ну и всё. Заблочьте её
шафа не блочит)
Ответ дляМайструю крила
це не безпечна оплата, бонуси не повернуть чи при звичайних відправленнях не безпечною оплатою теж повертаються кошти?
Проработник• 21 февраля 2023
Ответ дляКатя_Снежинка
Слать лесом его!
КонФФетОшка• 21 февраля 2023
верните деньги за минусом поездок посылки.
но скорее всего покупатель в любом случае накатает вам отрицательный отзыв.
поэтому можете не возвращать))
КонФФетОшка• 21 февраля 2023
а вообще - как покупатель отказался от посылки на УП? там есть такая опция?