Стрекозявка• Изменено 22 февраля 2023

Танцювалочки, ну шо там?

Дамбим бамбас?
darsi• 22 февраля 2023
Ответ дляclernikol
Удалено администрацией...
Ну по вашей логике, тогда надо сидеть тихо и не поражать цели противника? Люди устали, была маленькая радость по поводу Крымского моста, и здесь вы со своими «зачем стреляли по мосту, сейчас ответка прилетит». К сожалению, к нам сейчас прилетает в любом случае.
Love more• 22 февраля 2023
Удалено администрацией...
Love more• 22 февраля 2023
Удалено администрацией...
Ira_777• 22 февраля 2023
Ответ дляLove more
Удалено администрацией...
Кого своїх? Кацапські склади з ракетами, які на нас летять? Так ті, для кого це трагедія, нам точно не свої
nata.ant• 22 февраля 2023
Ответ дляLove more
Удалено администрацией...
Ви,що хворенька?
Перемога 2022• 22 февраля 2023
Ответ дляLove more
Удалено администрацией...
Правильно писать не чё, а шо. Своих это кого?
Zelenkа• 22 февраля 2023
Ответ дляnata.ant
Ви,що хворенька?
Та банимо просто це, вилізло
kuskus• 22 февраля 2023
Ответ дляLove more
Удалено администрацией...
Переписка абєспакоєнних людей, які пишуть про «укропів» взагалі не ї…хвилює, а до вас питання, шановна, кого ж ви тут так захищаєте? Вам треба було не в Англію їхати, а в парашу
Love more• 22 февраля 2023
Ответ дляkuskus
Удалено администрацией...
malinka.ya• 22 февраля 2023
Ответ дляLove more
Удалено администрацией...
А наши , что по мирным бьют ?
К чему ваше -подурели?
Бьют по скоплению рашни и их складам , не надо ?
BusinkaKiev• 22 февраля 2023
Ответ дляsvit_lana1984
Зайдіть в Макєєвську групу і почитайте коменти, зразу зрозумієте, що НАШИХ там вже немає, вони там усі на русню кажуть ,,наші’
Мне в тик токе вылазят прямые эфиры из банановых республик . Это жесть . Донбасс и русский флаг . Они нас просто ненавидят
Атрика• 22 февраля 2023
Ответ дляLove more
Удалено администрацией...
Давайте заради правди скажемо-поки росія не полізла в Україну,то і вибухів не було у нас.Через це,так ,буду мати радість ,коли наші хлопці будуть знищувати ворога .А своїм рідним людям ,які в блядській окупації кажу: Тримайтеся,робіть все, щоб вижити .Скоро Україна прийде і виродки пропадуть.
Атрика• 22 февраля 2023
Ответ дляLove more
Удалено администрацией...
Як особисто ви захищаєте ?Я мирний народ,як саме ви мене захищаєте?Чим?
malinka.ya• 22 февраля 2023
Ответ дляLove more
Удалено администрацией...
А Киев и так регулярно ракетами закидывают, сидеть и молча наблюдать ?
Zelenkа• 22 февраля 2023
Ответ дляLove more
Удалено администрацией...
Шо там Англія, кормят хорошо?))
Love more• 22 февраля 2023
Ответ дляАтрика
Удалено администрацией...
malinka.ya• 22 февраля 2023
Ответ дляАтрика
По ее «Чё» разве непонятно ?
За свою рашню переживает
екатерина-137d• 22 февраля 2023
Ответ дляLove more
Удалено администрацией...
Так они и радуются, еще как !
Атрика• 22 февраля 2023
Ответ дляLove more
Удалено администрацией...
Ууу,давайте таки за правду.Так прийде Україна,і на ті території що окупувала росія з 2014 року.Чи ви в іншій реальності живете?
Love more• 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Шо там Англія, кормят хорошо?))
Вам бы так 😘
malinka.ya• 22 февраля 2023
Ответ дляLove more
Удалено администрацией...
А что Бахмут уже под рашей, с каких пор ?
Love more• 22 февраля 2023
Ответ дляАтрика
Хорошо ,ваши слова до богу в уши
Только реальность другая
Love more• 22 февраля 2023
Ответ дляmalinka.ya
Удалено администрацией...
Zelenkа• 22 февраля 2023
Ответ дляLove more
Вам бы так 😘
Я не побираюсь. Сподіваюсь, ти там залишишся, бо в Україні таке жити не буде тепер.

Дівчата, банимо консерву!
kuskus• 22 февраля 2023
Ответ дляLove more
Удалено администрацией...
Я радію? Я взагалі тільки одне повідомлення написала-вам. Усі притомні радіють, що бомблять рашистів на окупованих територіях, і тільки ви цей факт перекрутили і подали, як правду. Йдіть в бан)
Подрысь• 22 февраля 2023
Ответ дляMarsunia
Дамбим бамбас химарсами)
это чтоб слова с делом не расходились, а то 8 лет.. теперь посмотрят, как это дамбить. А местные пусть прячутся. Мы же прятались, когда нас закидывали ракетами.
Love more• 22 февраля 2023
Ответ дляZelenkа

Дівчата, банимо консерву!
Удалено администрацией...
Атрика• 22 февраля 2023
Ответ дляLove more
Удалено администрацией...
А чому Бахмут та Маріуполь має таку долю???Цікаво почути вашу думку???Тому,що ЗСУ бомблять і київський режим не хоче домовлятися з освабадітєлями?
Подрысь• 22 февраля 2023
Ответ дляJul-Ap
Что? Где? Когда?
Всё пропустила, ничего не понятно, но очень интересно
хоть спать не ложись)
Атрика• 22 февраля 2023
Ответ дляLove more
Хорошо ,ваши слова до богу в уши
Только реальность другая
Реальність одна)Її сприйняття у кожної людини різне.