Чашечка кофе• 23 февраля 2023
У Білорусі недостатньо окупаційних військ для проведення наступу на Україну – Ге
На фоні деякої паніки після ранковий повідомлень про колону та вкиди про імовірність наступу з Білорусі
Заступник начальника Головного оперативного управління Генштабу ЗСУ Олексій Громов заявив, що на території Білорусі недостатньо військ для формування ударних угруповань і проведення наступу на Україну. Про це він сказав сьогодні під час брифінгу.
Громов зауважив, що Мінськ продовжує надавати свою територію для навчання російських військ.
"Слід зазначити, що кількість особового складу, озброєнь і військової техніки в рамках угруповання військ так званої союзної держави недостатня для формування ударних угруповань та проведення наступу з білоруської території на територію України", – сказав Громов.
При цьому він зазначив, що угруповання РФ на території Білорусі складається з новосформованих підрозділів або таких, що зазнали значних втрат і були доукомплектовані.
"Між тим, значна частина сил та засобів, що перебувала на території Білорусі в якості союзних сил, вже переміщена для участі в бойових діях на території України, а на заміну надходять нові підрозділи", – сказав Громов.
HelloKitty18• 23 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
Отак просто...звичайний собі ракетний удар.
Боже, як так, що це стало нашим життям
Звикли люди, сьогодні була в діагностичному центрі і почалася тривога, працівники кажуть,зачекайте ми подивимося, що там , якщо міг злетів то будемо працювати далі, якщо ракети то підемо в укриття, така красива погода, що геть не хочеться думат и про погане, сумне.
Ответ дляHelloKitty18
усі так зараз :)
мене вже дочка, коли тривога, питає це навчальна тривога чи ні.
навчальна у нас це коли на білорусі літаки вилітають провітритись і себе показать :)
gvozdichka81• 23 февраля 2023
Ответ дляfishcka
усі так зараз :)
Щось мені здається, що ті мавпи спеціально нас своїми польотами привчають до того, ’що нічого страшного’, щоб люди розслабились, а потім можуть і неприємний сюрприз зробити. Ніколи не знаєш, що у дурня в голові, але точно якась пакость
Ответ дляsilma
Мне эти успокаиватели напоминают прошлогодних успокаивателей с рассказами про шашлыки в мае. Что будет на самом деле, неизвестно.
Только писать собралась. Ничего не будет, ничего не будет, а тады ой!!! Год войны, а у нас как в первый день, информационное цунами. Все кому хотелось « признания» и внимания стали экспертами, предсказателями, владельцами т.каналов. Жесть.