Мішечок щастя• вчера в 09:18
Поясніть що відбувається з нерухомістю на тих територіях де прийшла рашка?
Люди які залишаються там жити- їх не висиляють? Чи відбувається конфіскація майна
Натрапила на статтю
ФсеСама• вчера в 11:58
Ответ дляА я нівроку
Это вообще что за набор слов?
´получить квадратные метры от производства за годы труда´
Вы с Луны? Или настолько большие проблемы с пониманием прочитанного?
Или просто душнило, которой надо хоть к чему-то придраться?
Ответ дляМоторошні троянди
Еще не хватало, чтобы мне какие-то анонимы задания раздавали. Вы на советчице заметная личность, много чего понаписывали. Кому надо будет - найдут достаточно. Лично я искать и доказывать вам что-то не собираюсь. Я просто хотела, чтобы вы примерили на себя свои советы - оправдываете отжатие собственности из-за личных убеждений? Сами готовы расстаться с имуществом в Украине? Уверена, что нет. Так закройте рот и не оправдывайте лишение людей всего того, что они имеют по надуманным причинам.
Так я приберу анонім. Допоможе? До чого тут збирання доводити, якщо я запитую що сталрся? Бо я Росію ніде не підтримую. І не маю розуміння про що Ви. Намагаюся прояснити. Як ні, то не пишіть пусті слова🙏
Болтушка Му• вчера в 11:59
Ответ дляКнягиня пітьми
Почему до последнего? Она хочет подарить свою квартиру Рашке?
Они там живут. Но физически ей будет невозможно все сделать, очереди, ехать далеко. Она скорее всего заплатит посредникам чтоб они все сделали
ФсеСама• вчера в 12:03
Ответ дляПоліцейський патруль
Так вони не кликали і не пкличуть путіна, а ви, продажні, чого поперли від нього і прикидаєтесь українськими біженцями, прикрившись таким ненависним вам українським паспортом?
А хто повинен воювати замість них? Поки вони верещать коло тафелю, що воювати треба? Хай в Україні, безпосередньо на фронті свій патріотизм і показують. Так то і є самі продажні.
І хто вам на анонімах нагадав, що я когось сюди кликала? Мені тут не потрібна була ні Росія, ні Європа з їхніми недолугими, химерними, псевдоцінностями. Але я за жодну лінію на карті не віддам ні руку, ні ногу, ні око, а тим паче своє життя, або життя когось із рідних. Тож я не вимагаю цього і від інших. Тим паче не вимагала б, якщо б втекла з України.
А я нівроку• вчера в 12:03
Ответ дляПошаманю
Потому что писать надо было меньше везде
Чего это? Боитесь, что весь мир узнает о преступлениях вашей педерации?
Про 19 тысяч украденных детей, которых рф возвращает в Украину, как пленников.
Про врачей и медсестёр которых расстреливали за то, что оккупант задвухсотился на операционном столе.
Про изнасилованных женщин, и не только женщин.
И про то, как люди проходили фильтрацию при выезде из оккупации. Как все деньги и украшения отбирали у семей.
ФсеСама• вчера в 12:04
Ответ дляСтефанія
Україна не може оголосити війну, тому що буде вважатися агресором
Може оголосити ити стан війни, і не буде агресором. А поки нема війни, то не буде на ветеранів, ні дітей війни, нічого.
Моторошні троянди• вчера в 12:08
Ответ дляTeonaa
Ну, тобто у відповідь на відео, де кажуть, що виганяли людей з їхніх домівок, виселяли мати з малими дітьми, і в дорогу давали тільки пляшечку з водою ви пишете: ’Ну поняла
Це правильно. ’
Розмовляти з вами більше не маю бажання. Для мене такі люди як ви, що не мають ніякого співчуття - це дно
Це правильно. ’
Пошаманю• вчера в 12:06
Ответ дляА я нівроку
А мне чего бояться? Пусть боятся те, кому отказывают потом
ФсеСама• вчера в 12:06
Ответ дляА я нівроку
Более того, в международном праве нигде нет нормы по которой войну нужно обьявлять
Очередная порция кухонной экспертности. Вы очень плохо изучили международное право)
А я нівроку• вчера в 12:06
Ответ дляМаргариткаW
Удалено администрацией...
Говорю-балакаю• вчера в 12:07
Ответ дляОндатрова шуба
Я так понимаю это касается не переоформленного жилья.
Как я поняла, жилья, на которое подтвердили права собственности. Т.е те кто не приехал и не заявил о своих правах, всё
ФсеСама• вчера в 12:07
Ответ дляПоліцейський патруль
Так тема про рашу-злодія і рашу-вбивцю, то ви намагаєтесь перевести стрілки, а не вона
Я не намагаюсь перевести стрілки, а пишу об´єктивно, а не як вона -заперечуючи реальність і обмежено зміщуючи акценти.
А ви її клон?
Ответ дляМоторошні троянди
Доречі аноніма не бачу. Що ще не слава богу?
Я сказала: кому подрбається Росія, тих (якимось чином. Законним. Новим. Туди і перемістити, і щось зробити із їх майном щоб їх і всіх це влаштувало). Яка проблема.
Так само вчинити із українцями, які за Україну, але от проживають і працюють на ТОТ. Але у них інша тема. Вони і не покидають ТОТ, які ніякі не «тимчасово» окуповані, це і їжакові ясно, а возмущаються от як Ви. Що там мол наге майно ітд. Я ще раз кажу, життя військових не повинні бути дешевшими ніж їх майно. І ще десять разів можу це повторити. І не кажіть мені, що я маю їх тепер забезпечувати особисто. Не маю. Така аксіома: життя - дорожчі. Що із цим робити і наскільки це важко - це питання інше. Але якщо не дивлячися ні на що, люди там лишаються, - це їх вибір. І вони не мають морального права плюватися у бік тих, чий час приймати подібні рішення НАПАЗІ не настав - раз, і тим більше не мають права наполягати на тому, щоб війсковим шляхом щось там вертати, вирачаючи і вирачаючи військових (но ми не про це. Є ще Конституція, і пункти про суверенітет і обов‘язки громадян).
Ви можете мені дорікнути що я несправедлива до людей. Але де тут про підтримку Росії-то? Ждуни стали приводом. І так, я знаю що то були ждуни спеціально завезені з конкретною метою. Тому ждунів не повинно бути ніяких.
Говорю-балакаю• вчера в 12:12
Ответ дляСтефанія
Можно подумать педарасия придерживается какого -то права.
У неё все на гоп стоп.
То ли дело у нас, все по закону, все по конституции. Не подскажите статьи законов об отлове мужчин тцкунами? Статью по которой нарик продал землю, надра ?
А я нівроку• вчера в 12:14
Ответ дляЖенщинас
Про рашку не слова…просто констатация факта. Живут нормально, моя свекровь там - свет/отопление есть, коммуналка копеечная, пенсия в 2,5 р выше чем в Украине получала. Единственное что ее печалит - иногда взрывы и невозможность легко встретится с детьми/внуками, которые кто в Европе, кто в Крыму
Интересно как. На раше пенсионеры еле концы с концами сводят. Запустили по городам Карты помоек, где можно найти продукты ’второй свежести’. Даже в Крыму пенсионеры скулят.
А ваша свекрови припеваючи живёт.
Ондатрова шуба• вчера в 12:15
Ответ дляГоворю-балакаю
Не поняла вашу мысль жилье на которое подтвердили право собственности, но не заявили о своих правах, это как?
Говорю-балакаю• вчера в 12:15
Ответ дляОндатрова шуба
Сорри, не подтвердили право собственности
Говорю-балакаю• вчера в 12:17
Ответ дляА я нівроку
А ваша свекрови припеваючи живёт.
Странно, Мелитопольским пенсионерам платят другие пенсии? Там на все хватает
А я нівроку• вчера в 12:18
Ответ дляФсеСама
Понятно, не умеете нормально написать
Ні грама• вчера в 12:21
В мене житло в Луганську, там жила бабуся. Не захотіла виїжджати. Точніше навіть не так. Ми виїхали всі, але знімати було дуже сильно дорого, роботу знайти теж не легко. Бабуся плакала кожен день і ми її завезли назад. Поки була можливість їздили провідувати. Потім просили знайомих доглядати, передавали кошти. Бабусі не стало. Будинок на ній оформлений. Нотаріус сказала чекайте закінчення війни. Нічого робити не буде.
В мені цей будинок дорогий як пам´ять, я б хотіла його зберегти. Може є нові закони і правила?
Заповіт бабуся не написала.
Ондатрова шуба• вчера в 12:21
Ответ дляГоворю-балакаю
Да, я тоже так думаю
А я нівроку• вчера в 12:22
Ответ дляФсеСама
Куда денутся?
Сейчас они есть
Ответ дляМоторошні троянди
Це правильно. ’
Співчуття?!
Я б Вам відповіла. Да не хрчеться сваритися. Бо Ви людина не зла, не дурна, емпатична.
Але приблизно щодо мене і мого співчуття. Якщо уж Ви зачепили дані якості. Коли це закінчиться, хоч якось, я не буду ані радіти, ані пити, ані святкувати. Я закриюся одна. І аж тоді я почну плакати. Хоч день, хоч місяць. А зараз ні. Бо для мене - це занадто. І якщо я почну зараз думати і співчувати як Ви, то мене просто тоді не стане. І тому наважуся зробити припущення, що моя оцінка ситуаціі- все ж більш холодна і зважена, ніж ваша емоційна. Но це не точно, звісно.
Люди..
Да в тому і річ, мені насрать як називатися це буде. Округ чи придаток. Чи окрема і суверенна. Аби припинилися смерті, і ті хто живий, повернулися. І перестати вишукувати фразу в постах оперативний інфо «серед них стільки-то дітей (загиблих) щоб полегшало хоч трохи.
І взагалі, я досі не розумію де тут про підтримку Росіі? Чи Ви ототожнюєте моє НЕчіпляння зубами за суверенітет і за назву - із підтримкою Росії? Чи що? Їй богу не розумію
Люди..
Ответ дляА я нівроку
А ваша свекрови припеваючи живёт.
Ну вам просто сказали що пенсія вдвічі більша. Це ж не велика все одно. Тому і ледве зводять. Нащі то ледве ледве ледве зводять.
Пошаманю• вчера в 12:27
Ответ дляА я нівроку
А ваша свекрови припеваючи живёт.
Удалено администрацией...
Люблю ХОЛОСТЯКА• вчера в 12:27
Ответ дляУкраїнська зірочка
А яка може бути причина викрадати чоловіків в бусах на убій і закривати кордони?
Вам ,нажаль, це дуже не сподобається , коли Ви дізнаєтесь правду. Зразу руки опустяться. Більше в житті нікому не повірете.
А я нівроку• вчера в 12:27
Ответ дляTeonaa
Выше пишут, что в Мелитополе на все хватает.
Похоже раша к оккупированым более щедрая
ФсеСама• вчера в 12:32
Ответ дляА я нівроку
Понятно, не умеете нормально написать
Судя по лайкам под тем сообщением, большинству всё понятно.
А писать как дефектолог, я не обязана.
Перечитайте для начала, как вы сама мысли излагаете.
А писать как дефектолог, я не обязана.
ФсеСама• вчера в 12:31
Ответ дляА я нівроку
Куда денутся?
Сейчас они есть
Мда, в вас я не ошиблась.
Физически они есть - и всё.
А я нівроку• вчера в 12:34
Ответ дляПошаманю
Удалено администрацией...