ОливьЕЖечка• 23 февраля 2023

Чом він не робить кроків?

Знайомі вже майже рік.
Спочатку спілкування я була заміжня, потім - розїхались та в процесі розлучення, на початку червня офіційно розлучилась. Він - вільний, в розлученні та пошуках багато років.
Спілкування було по справах, але потім він поїхав служити та спілкування продовжилось в переписці. Особисто бачилась з цей час не раз, але то на день приїздив, то - на чотири. Водив пити каву, в кафешку поїсти, в мій любимий грузиський ресторан, допомагав у справах, як просила, мені, а я - йому. Заходив до мене на півгодинки, йшов за чотири - п´ять годин, бо захоплювало спілкування, я до нього - теж забігала з таким самим результатом. Мені з ним поруч тепло й спокійно, я йому довіряю. Але він жодного разу не зробив якихось кроків, щоб затягнути мене у ліжко, навіть, не цілував, тільки обіймав на прощання. Я точно-точно знаю, що зараз в нього немає нікого, але чому так? Я йому не подобаюсь?
Ми спілкуємось щодня, ініціатива його, в більшості випадків, спілкування досить відверте. Я думала, що подобаюсь йому. Але поводиться він дивно.
ПростоБелка• 23 февраля 2023
Лікує венеру
Техпаспорт на медузу• 23 февраля 2023
Может он вообще мужчин любит или имеет проблемы с потенцией.
Люблю Поумничать• 23 февраля 2023
Ви йому не подобаєтесь. І, повірте, ваш заохочений погляд він бачить і розуміє. Просто не хоче.
Таракашечка• 23 февраля 2023
Может просто не хочет отношений, а хочет общения? У меня есть знакомый, с которым до войны не общались, а потом он пошел в ЗСУ и постоянно мне звонит, пишет, ходим на кофе. При этом он женат и любит свою жену, а я замужем и люблю мужа
Доставучая• 23 февраля 2023
Значит не особо ему надо
автор ОливьЕЖечка • 23 февраля 2023
Ответ дляПростоБелка
Лікує венеру

Цікава версія. Принаймні, заспокоює.
Говорящая галограмма Чингисхана.• 23 февраля 2023
В салон авто ходят люди, смотрят, сидят в авто, задают вопросы и... не покупают! А чего? потому что не готовы платить. С мужчинами так же, удобно/комфортно - это одно, а брать в жены - это в корне другое... Может Вы ему как мама??
Ширли-Мырли• 23 февраля 2023
Он с вами общается как с другом
автор ОливьЕЖечка • 23 февраля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Та ні, чоловіків точно не любить. Щодо потенції
Домовенок Кузя• 23 февраля 2023
Автор, попробуйте инициативу проявить сама
Техпаспорт на медузу• 23 февраля 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
Это будет самое глупое решение.
Ответ дляДомовенок Кузя
Вот тут можно и по жизни потом инициативу проявлять самой... и будет автор- мужчина в доме, а он как дитя...эх! Дело в тупик сразу.
Фамильная фондюшница• 23 февраля 2023
Ніхто крім нього не знає що у нього робиться у голові. Можна додумувати тисячу варіантів, і не факт що вгадаєте. Не всі чоловіки одразу тягнуть у ліжко, а буває що чоловік бачить в жінці друга, а бувають просто боягузи або проблеми з потенцією. Особисто я б на вашому місці була б хитріша і дізналась про його симпатію ще через місяць спілкування, а не тягнула рік.
Етитьская богомышь• 23 февраля 2023
Скільки йому років автор?
автор ОливьЕЖечка • 23 февраля 2023
Ответ дляЛюблю Поумничать
Мені теж так здається...
Нажаль.
Можливо, я не в його смаку просто. Він щоразу ,як бачить мене, каже, що я така маленька ) або що я стала ще менше. Як наче забуває, яка я, і щось там в уяві малює собі інше.
Насправді, я 160 см розмір 44 наш, а він більше за 190 смзростом та 52-54 розмір в плечах.
Доставучая• 23 февраля 2023
У меня подобный был когда-то. Оказалось, что большие проблемы с потенцией. Зря проявила инициативу, лучше бы дальше просто дружили
Домовенок Кузя• 23 февраля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Это будет самое глупое решение.
Тогда все понятно будет. А так будут кота за хвост тянуть. Он с ней дружит, а она уже мысленно платье подвенечное выбрала
автор ОливьЕЖечка • 23 февраля 2023
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Я не хочу за нього заміж )
Я не проти його в коханці.
Але пустити когось в спільне проживання не готова.
Техпаспорт на медузу• 23 февраля 2023
Ответ дляОливьЕЖечка
Мені теж так здається...
Нажаль.
Красивый наверное ..
Люблю Поумничать• 23 февраля 2023
Це точно. Не буває такого, що чоловік хоче ферарі і має гроші, а просто ходить в салон і думає: ’Вона така прекрасна, я її не вартий, я куплю спочатку гараж з мармуром, бо ця машинка заслуговує найкращого’
Техпаспорт на медузу• 23 февраля 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
И так все понятно. Если бы он хотел и мог , то уже бы все было.
Етитьская богомышь• 23 февраля 2023
Автор, в мене такий чоловік. Якщо тобі треба візьми мене сама. Тому будете ви його кружляти все життя. Ви на це готові?
Ответ дляОливьЕЖечка
Я не хочу за нього заміж )
Я не проти його в коханці.
Готовы его как друга потерять? Может выйти и та.. может просто дальше дружить?? Или Вам нужен именно секс с ним??
автор ОливьЕЖечка • 23 февраля 2023
Ответ дляШирли-Мырли
Он с вами общается как с другом
Так.
Він, навіть, колись ляпнув, що секс псує відносини. Хотіла відповісти ’якщо це поганий секс )’, але стрималась тоді...
Доставучая• 23 февраля 2023
Автор, когда мужчине надо - из под земли достанет и никуда не денитесь. Это не ваш прынц, просто общайтесь. А раз помогает в бытовых вопросах, вообще отлично
автор ОливьЕЖечка • 23 февраля 2023
Так, в мене таке вже було.
Затягла в ліжко колишнього чоловіка ))
Зам. зав. Анонима• 23 февраля 2023
Він не зацікавлений в вас як у жінці, це точно. Скоріш за все вмовляє себе на відносини з вами, що ви зручний варіант, все одно поки кращого нема. Поки...
Правильно_Валерчик• 23 февраля 2023
У меня такой муж ) тоже вначале были непонятки. Ничего, втянулась и привыкла ) люблю его.
Домовенок Кузя• 23 февраля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
У подруги такой точно кавалер был. Все улыбочки, писанина, болтовня. Она уже измучалась вся. Говорю ей - прояви инициативу. Она - страшно, стесняюсь... А потом решилась: три дня из койки не вылазили))) Рассказывала аж летала. Уже за ним 10 лет замужем и довольна
Червона калина• 23 февраля 2023
Если бы он хотел отношений с Вами, за год они бы точно уже были бы. Значит не хочет. Воспринимает Вас как друга.