Божья коровка• 24 февраля 2023

Не худею на дефиците калорий( Почему?

Ксерокопия ночи• 24 февраля 2023
Ответ дляНу ниче се
Дякую за Ваш досвід! Хай так і надалі буде!
Буду мати надію, що і в мене все вийде ;-)
Дякую Вам за побажання!
У Вас обов´язково все вийде!
Моя порада - не зважуйтесь кожну годину!!! )))
Як почнете рахувати калорії, тільки десь через 2 тижні, але краще через місяць, починайте зважуватись! Тоді побачите результат!

Куда ж без меня• 24 февраля 2023
Ви перевіряли стан свого здоров´я?
Причиною можуть бути дефіцити організму. Макро-, мікроелементи. Якщо так, то схуднення може відбуватись дуже повільно при цьому або не відбуватись зовсім, а от стан здоров´я і самопочуття ставатимуть все гірше.
КоролеВешна• 24 февраля 2023
Ответ дляРазведка Маша
Да, при гипотериозе фиг похудеешь (
Сама такая же
Эх
Вы не пьете тироксин ?
У меня гипотиреоз,худею на дефиците
НуКаНаКа• 24 февраля 2023
Ответ дляНу ниче се
Ну я думає це не дефіцит, а розумне споживання і регулювання кількості їжі. Я також таку стратегію обрала останні 25 років, але переживаю що в 45+ це перестане працювати потрібним чином....
Ще раз, з чого ви взяли, що підрахунок калорій - це обов’язково дефіцит?
Трактор Вика• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
Ок, потерплю.)) Уже и спорт подключила.
Я сладкое не люблю, а вот как оказалось жирненькое даже очень. Даже не ожидала, что ем так много жиров 140-160,% от нормы, бывает и 200.
Ох, ця психологічна відмітка .... У мене зріст 175 см, закінчила годувати і розкабаніла до 73 кг. Офігенно худла по ~3 кг в місяць, поки не дійшла до 63 кг( моя психологічна границя) і все вага встала мертво, місяці 2 боролась і не здавалась. Перешагнула і о диво! далі пішло знов легко, повернула свої звичні 56-57 вже 6 років тримаю.
Броніки для Моніки• 24 февраля 2023
Ответ дляВсеЧетко
Спорт. Мышцы потребляют больше энергии чем жир при одинаковом весе.
Вот сегодня утром, мне 42 года, оценка состояния тела 30 лет.
У меня нет части щж, части яичника, нарушена овуляция, была инсулинорезистентность, глюкоза 10 и ещё много разного.
Всё упирается исключительно в желание.
Что это за приложение?
Броніки для Моніки• 24 февраля 2023
Ответ дляОднозначно
63 кг, рост 168.
Хочу 59 кг и никак...
У меня вес 62 при росте 167 и тоже хочу сбросить 5 кг и никак.

Принцепесочка• 24 февраля 2023
Ответ дляНуКаНаКа
У всех щитовидка) у вас некомпенсированный гипотиреоз? Или принимаете тироксин, как и я? Худела на 5 кг за месяц на марафоне не так давно, было бы желание
Я майже 2 міс ходжу в зал. Меню приписене дієтолог. Один раз зїла 2 рафаелки і бокпл вина на валентина. Обєми всі на місці.
Принцепесочка• 24 февраля 2023
Ответ дляСвезло так свезло
В мене дієтолог, і без зала. -2 за 10 днів. І головне я їм більше ніж зазавичай
Я теж їм 3 раз + 2 перекуси. Мені хабагато їжі.
Свезло так свезло• 24 февраля 2023
Ответ дляПринцепесочка
Ми на цьому тижні перекуси змістили на основні прийоми їжі. Наприклад на обід сьогодні була картопля з м’ясом, салат з капусти і три мандарини як десерт. Я вранці йду по своїм справам і геть не зручно таскати з собою і фрукти. І вона сказала что це і краще, немає частих стрибків цукру, а як так, то звички постійно щось жувати можно позбутись.
НуКаНаКа• 24 февраля 2023
Ответ дляПринцепесочка
Я ж не знаю, яка стратегія у вашого дієтолога, яка калорійність і що ви робите в спортзалі)
Зверніть увагу на інсулін, кількість прийомів їжі, «харчове вікно», рівень кортизолу
Але, все одно, при вірно розрахованому дефіциті у довгостроковому періоду схуднення невідворотнє
НуКаНаКа• 24 февраля 2023
Ответ дляПринцепесочка
То приберіть перекуси, це зайвий стрибок інсуліну
Кукарачка• 24 февраля 2023
Хотела ответить,но автор ни на один вопрос не ответила)).
Запасная спина• 25 февраля 2023
Ответ дляКукарачка
Да. Со вчерашнего дня ни разу ничего не написала и не прокомментировала)))
Кукарачка• 25 февраля 2023
Ответ дляЗапасная спина
Трилль