Ну ось, це сталося. З худенької стрункої дівчинки я стала такою собі "дородною" жінкою в тілі. Не те, щоб дуже, тому що я висока(1,82 м), але мені не подобається бути "тіткою", яка з лівого фука рукою може вирубити конкурента. Сьогодні 24.02.23 - і сьогодні починається мій шлях до повернення тієї стрункої дівчини.( або майже тієї). Звісно, що розмір s мені вже мабуть не світить, але скинути 6-7 кг я дуже хочу. На даний момент моя ціль 68-69 кг, а далі подивимося. Основна проблема - вечірні переїдання, солодощі у великій кількості. Самостійно пробувала з цим боротися вже багато разів. Але розуміючи, що я одна з собою - зривалася. Так, мені потрібна публіка.
Побажайте удачі)))
P.S. Дуже прошу адмінів не закривати тему.
Побажайте удачі)))
Ответ дляКокоСина
При 182 см ви важите 74 кг і в тілі?
Мда....
Скажу так, я не подобаюся собі в такій вазі. Виходячи заміж я важила 55 кг і носила розмір s. Розумію, що зараз такого вже не буде. В принципі я такого і не хочу. Але мені некомфортно в своїй теперішній вазі, мені соромно в купальнику. Мене турбує проблема вечірнього переїдання і надмірного, неконтрольованого споживання солодощів.
SonyaPlekhanova• 24 февраля 2023
Мій зріст 164 см і вага 70 кг, я просто за пару років перетворилася з дівчини в якусь замучену тітку. Але в мене було багато стресу декілька років, треба нервову систему до ладу привести і жкт. Як ви збираєтесь худнути? Дієта?
Джулияробертс• 24 февраля 2023
Ответ дляЕлена1265
А я понимаю автора. У меня 172 и вес 56.
6 кг реально лишние
Автор, я тоже хочу похудеть)))
6 кг реально лишние
Автор, я тоже хочу похудеть)))
Блін, а я 170 і 60 кг, думала струнка) то треба ще мінус 10 кг...
Ответ дляSonyaPlekhanova
Змінити підхід до харчування. По-перше, зменшити порції. До цього знайшла стару мамину тарілочку, яка значно менше від моєї стандартної. Солодощі і вечірнє напихання живота - це мій ворог #1
Ответ дляZhukOlena
Навіть не уявляю 55 при 182 ми.
Тут ось у мене 181 і вага 73
Ответ для_MadonnA_
Тоже мне проблема . Не ешьте и все . Просто вместо пироженка яблочко . Это ж так просто
Зависимость от еды еще сильнее чем от алкоголя и наркотиков.
Потому что не осознаешь опасность, ну еда и еда, что тут такого, годами ел все подряд и жив.
От нее невозможно взять и отказаться так легко.
А если есть ритуал - кушать только под фильмы, то вообще нужен психиатр.
Потому что пока идет фильм, есть желание все время что-то хомячить вредное и побольше
barabychka• 24 февраля 2023
Ответ дляКокоСина
Спорт присутній в моєму житті. Але три вагітності безслідно не пройшли. Оперативне втручання хіба. Але мені це не потрібно аж так,щоб лягати під ніж
шикарная женщина! у вас родители высокие? в кого вы фигурой?
barabychka• 24 февраля 2023
Ответ дляКокоСина
Дякую)
Тато 2 метри,мама 170 см. Тато худий, мама в тілі навіть дуже. Ми з братом пішли в татову сторону
повезло)) я и муж невысокие. сын в 18 лет 175 см и дочка в 13 лет 160 см. я так надеюсь, что они еще подрастут. я всю жизнь укорачиваю одежду, надоело)
Yanulia_25• 24 февраля 2023
Я теж хочу схуднути
Я вже на марафон записалась а їсти хочеться більше ніж треба по дефіциту