Тётя Хрюша• Изменено 24 февраля 2023
что дало Вам материнство?
кого? - это понятно, детишек)
КучМала• 24 февраля 2023
Ответ дляTammy21
А скільки вам зараз років? Я чого питаю, у мене є знайомі з подібними філософ.поглядами, але ось таку категоричну позицію я тільки у підлітків та новеньких бачу.
Конфиденциальность• 24 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Ускорение) И ощущение ответственности.
Да, время с ребенком бежит намного быстрее.
БлинчикБезСметанки• 24 февраля 2023
Ответ дляКучМала
хаха, озирніться
все важче ці цілі досяжні і скоро взагалі очі з орбіт повилазять
Люди даже в плену оптимистичней настроены. Вы меня не переубедите, а я вас.
Бабайко• 24 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Мої такі знайомі після 35 вирішили, що хочуть. Люди змінюються, дорослішають
Папина дочка• 24 февраля 2023
Материнство для мене - це набуте вміння любити безкорисливо та цінувати час, зовсім інше ставлення до батьків, перехід на новий рівень сімейних стосунків з чоловіком, реалізація мого жіночого начала. Мене стало ’більше’ (не за розмірами:) ), духовно більше. На світі є дві людини, яким я дала життя. Наразі, вони щасливі і це є найбільша втіха для матері
Танцепесенная• 24 февраля 2023
Семью. Когда родителей, бабушек и дедушек не станет, будут дети и внуки.