Тётя Хрюша• Изменено 24 февраля 2023

что дало Вам материнство?

кого? - это понятно, детишек)
КучМала• 24 февраля 2023
Ответ дляTammy21
А скільки вам зараз років? Я чого питаю, у мене є знайомі з подібними філософ.поглядами, але ось таку категоричну позицію я тільки у підлітків та новеньких бачу.

Tammy21• 24 февраля 2023
Ответ дляКучМала
Ок. Дякую за відповідь!
Конфиденциальность• 24 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Ускорение) И ощущение ответственности.
Да, время с ребенком бежит намного быстрее.
Tammy21• 24 февраля 2023
Ответ дляКонфиденциальность
Да) Плюс ещё есть какое-то более чёткое его ощущение. Ну, т.е. я могу вспомнить когда произошло то или иное события соотнося с возрастом ребенка.
БлинчикБезСметанки• 24 февраля 2023
Ответ дляКучМала
хаха, озирніться
все важче ці цілі досяжні і скоро взагалі очі з орбіт повилазять
Люди даже в плену оптимистичней настроены. Вы меня не переубедите, а я вас.
Бабайко• 24 февраля 2023
Ответ дляTammy21
Мої такі знайомі після 35 вирішили, що хочуть. Люди змінюються, дорослішають
Tammy21• 24 февраля 2023
Ответ дляБабайко
Так. Таке теж може бути.

Папина дочка• 24 февраля 2023
Материнство для мене - це набуте вміння любити безкорисливо та цінувати час, зовсім інше ставлення до батьків, перехід на новий рівень сімейних стосунків з чоловіком, реалізація мого жіночого начала. Мене стало ’більше’ (не за розмірами:) ), духовно більше. На світі є дві людини, яким я дала життя. Наразі, вони щасливі і це є найбільша втіха для матері
Танцепесенная• 24 февраля 2023
Семью. Когда родителей, бабушек и дедушек не станет, будут дети и внуки.
ТихоЯ• 24 февраля 2023
Морщины, нервный тик, апатию, депрессию, алкоголизм.