Vika_toria_lifestyle• 24 февраля 2023
Переклад текстів онлайн. Як брати оплату так, щоб не надурили?
У кого є досвід, поділіться, будь ласка . Я початківець у цій сфері, тому дуже потрібна така інформація.
Ответ дляIrinaina
А где работать будете, на какой площадке нашли?
Чесно, ще не знайшла
любительница• 24 февраля 2023
Ответ дляVika_toria_lifestyle
Чесно, ще не знайшла
Может брать аванс? Или 70 % оплаты сразу
Тогда вы будете хоть как то защищены. Может лучше через бюро какое то? Если вы филолог или очень хорошо знаете определенный язык
Ніколи не платили наперед. Деякі оплачували одразу після отримання робіт,були і такі що треба було чекати,але оплачували завжди.З постійними замовниками була домовленість оплата раз в 2 тижні. Не беру до уваги тестові завдання,були і промахи на великий об´єм,але сама винувата була, що бралась. Як правило нормальні замовники не пропонують велике тестове.
Ответ длялюбительница
Гарна порада стосовно авансу
Ответ дляksunjka
Де ви знаходите замовників?
Ответ дляksunjka
Зараз вже не працюю по цьому напрямку,але було багато бірж раніше,останнього замовника знайшла саму на цьому сайті))) в розділі робота
Поділіться, будь ласка , посиланням на розділ робота
Ответ дляVika_toria_lifestyle
Не бачу зараз такої теми,тут була одна закріплена ,там так і написано було про онлайн роботу. Скажу одразу Вам,що для початківців мало оплачувана робота. Для розуміння заробляла десь 6-8 тис,але багато часу займало .Я б шукала щось з наповненням сайтів( контент менеджер),звісно більше навичків треба.
Coffee is Love• 24 февраля 2023
Ответ дляVika_toria_lifestyle
Гарна порада стосовно авансу
От тільки майже ніхто не погодиться.
Я зазвичай пропоную для початку працювати через сейф того ж фрілансхант, розділивши комісі навпіл.