Prervana• 26 февраля 2023

Военная техника на Берестейской. О чем они все?

В комментариях пишут, что на Берестейке год назад была наша техника. Это правда? Я помню эти кадры из телемарафона. Останавливали колонну орков. Это заказные комментарии и вата пишет? Профили людей отвечающих - реальные, один терапевт Охматдета вообще, с реальными данными своими.
Евга-9246• 26 февраля 2023
Ответ дляzajka12
а про хлопчика малого, розстріляного тро в себе в дворі, на житомирщині, бо він був в куртці камуфляжній, вже теж понаписували шо то фейк?
Не встигли, вже хтось відпрацював по цій інфі
Zelenkа• 26 февраля 2023
Ответ дляebbi
Ничего себе ...Не слышала...
Грались в дворах, батьки були вдома, на дворі крутився дідусь. Їхала тероборона, почали кричати, щоб підійшли до них, дідусь почав до них кричати, що то діти граються, всі на нервах, от і вийшов такий пздц.
zajka12• 26 февраля 2023
Ответ дляРойЛеля
А коли танк наїхав на машину і сплющів діда, то що наш був танк?
ось тут про оболонь
https://twitter.com/alfredik284/status/15660537911...

Боже, Бутусов таке пооприлюднював, що хоч би з ним нічо не сталося. На фб сторінці в нього треш по новинам.
Евга-9246• 26 февраля 2023
Ответ дляzajka12
це дуже добре, що люди піднімають ці питання.
Ага, як медом по губах окупантам. Так що, не зупиняйтесь
ebbi• 26 февраля 2023
Ответ дляZelenkа
Жахливо.Я дійсно перший раз чую.
iroman• 26 февраля 2023
Ответ дляMalysh2
В житомирской области в начале марта мальчика расстрелял местный теробороновец. Мама вывезла ребенка из Киева. Он играл с соседом во дворе частного дома и надел куртку деда, какого-то комуфляжного цвета.
Кстати, мало ли что нас еще ждет... Советчицы! Следите, чтобы ни на детях, ни на вас не было надето ничего похожего на комуфляж. Темно-зеленые цвета, оливковые. Это может быть опасно.
Не знала об этой истории, но оказывается есть подробная информация о ней в инете https://fakty.ua/400291-igralis-v-vojnu-a-ih-priny... - вообще жесть(((
zajka12• 26 февраля 2023
Ответ дляЕвга-9246
пофіг на окупантів, якщо ковтати ці питання, то завтра постраждати можуть інші діти.
Amurinka• 26 февраля 2023
Ответ дляmamaМия
Що це змінює? Навіщо це ворушити? Усі були в страху, шукали мітки, всі були налякані, зі зброєю. Але орки були дуууже близько, у нас в Ясногородці тро розстріляли саме орківські колони.
Така ситуація була кругом, у бабусі в сумській області хлопці зі зброєю по лісах відловлювали «заблукавших» орків, теж своїх підстрелили, одного насмерть. І тут немає нічиєї вини, окрім держави-терориста, яка призвела до такого
Правильно, нечего перекладывать вину на Украинцев. Вчера 30 стр перекладывания вины и отбеливания путина устроили.. Украинцы, вы в порядке вообще? Давайте за все обцелуете русских и все им простите, а то мы где-то не доработали..не так подготовились оказывается, то не они виноваты, то мы не готовы были к такой войне.. Капец просто
iroman• 26 февраля 2023
Ответ дляebbi
Ничего себе ...Не слышала...
Тут подробности этого ужасного случая https://fakty.ua/400291-igralis-v-vojnu-a-ih-priny...
unser• 26 февраля 2023
Ответ дляzajka12
ось тут про оболонь

Я тоже об этом подумала, кстати..
ebbi• 26 февраля 2023
Ответ дляiroman
Прочитала і нічого не зрозуміла...Там дитина 10 років.Той хто стріляв взагалі сліпий?10 річну дитину прийняти за дорослого чоловіка навіть сп’яну нереально
автор Prervana • 26 февраля 2023
Ответ дляAmurinka
Вопрос только один. Зачем нам врали?
iroman• 26 февраля 2023
Ответ дляebbi
12 лет ребенку было
ebbi• 26 февраля 2023
Ответ дляAmurinka
Де це така тема з виправданням пуйла була?
Евга-9246• 26 февраля 2023
Ответ дляzajka12
Які конкретні дії по-вашому можуть попередити такі трагедії???
Що ви хочете добитися обмусолюванням подробиць цих трагедій, крім спонукання до розчарування у наших ЗСУ, ТРО?

Не розумію, що в головах у вас і ваших подружок? Це війна, і тут можуть бути помилки. Це не навмисні дії, які ви можете попередити, бо викриєте злочинців!
Так доходе?
unser• 26 февраля 2023
Ответ дляzajka12
Поддерживаю
ebbi• 26 февраля 2023
Ответ дляiroman
12 лет ребенку было
Я мала на увазі ,що ну може 12 річний міцний хлопчик, там ще пишуть була також дитина 10 років.Ну її навряд чи сплутаєш з дорослим
Nat-li• 26 февраля 2023
Так предупреждали же, что будет мощное ипсо и дискредитация в сторону военных. Кто б еще такое наваял, как не этот завуалированный порохобот.
Автор, а расскажите нам-какой ваш прошлый акк?
Евга-9246• 26 февраля 2023
Ответ дляNat-li
автор Prervana • 26 февраля 2023
Ответ дляNat-li
У вас что, стадия отрицания?
iroman• 26 февраля 2023
Ответ дляebbi
Но факт есть факт, к сожалению.
Nat-li• 26 февраля 2023
Ответ дляPrervana
У вас что, стадия отрицания?
У меня стадия подтверждения.
Так вы ответите?
Renesmeе 16• 26 февраля 2023
Ответ дляiroman
Вже не один раз читала про це і інтерв’ю бачила, ще на початку війни
Реверанс• 26 февраля 2023
Ответ дляzajka12
ось тут про оболонь

Удалено администрацией...
zajka12• 26 февраля 2023
Ответ дляЕвга-9246

Так доходе?
то вас життя дитини не хвилює? аби тільки не розчарувались в тро?
Якщо покарають винних, то війна ще нескінчилась, і інші сто раз подукмають перед тим як стрілять.
і на рахунок доходе зі своїми рідними так спілкуйтесь,а на форумі тримайте себе в руках, коли виправдовуєте вюивць.
ebbi• 26 февраля 2023
Ответ дляiroman
Но факт есть факт, к сожалению.
Хто знає,що там було.Може й навмисні провокації.Скільки потім СБУ викривало засланих агентів рашистких,які роками жили серед нас і чекали ...Я думаю,що й провокацій таких було не мало
Mrs.Ochmonek• 26 февраля 2023
Ответ дляНадя-Надюша
не знаю, але інколи думаєш: якщо б люди були попереджені за два тижні, організована ТРО, розроблений план дій, проведений інструктаж, то цього можна було б якщо не уникнути, то хоча б мінімізувати.
І всі агенти теж були б в курсі всього, за два тижні
Renesmeе 16• 26 февраля 2023
Ответ дляЕвга-9246

Так доходе?
Теж не розумію цих всіх тем. Такі всі героїні поставали. Скажіть дякую що захистили вас ЗСУ і ТРО да маєте час розслабитися і вільно писати що хочете а не махати рашапрапорцем
автор Prervana • 26 февраля 2023
Ответ дляNat-li
У меня стадия подтверждения.
Так вы ответите?
Вас это совершенно не касается. И вы сейчас флудите, что запрещено правилами форума. За что получите жалобу
Mrs.Ochmonek• 26 февраля 2023
Ответ дляtarveldy
Ну пішла нова тема:
1) Китай
2) затяжна війна
3) величезні втрати ЗСУ
4) самі себе
5) хто розмінував Чангар ( як завжди від нашого шоколадного гетьмана і його міньойнів)
А ще знову вилізли бамбаси і хлопчики в трусікак як ісус
+ автор уже в якійсь мовній темі відзначилась посилом про навчання російською в східних регіонах, а українською - в західних, як би було добре