Бабка_в_кедах• Изменено 26 февраля 2023
Туризм після перемоги
Не буду приховувати я турагент, дохід с початку війни на нулі. Хочу зрозуміти, чи буде ефект відкладеного попиту після перемоги та відновлення авіасполучення. Дякую всім за відповіді!
Поїдете у відпочинок закордон з України?
Звісно при умові що війна скінчилася, всіх випускають, літаки літають
Результат:
вже голосів:
82 (34.6%)
Так, відразу
59 (24.89%)
Так, як назбираю грошей
53 (22.36%)
Так, у першу же відпустку
22 (9.28%)
Результати та інше
21 (8.86%)
Ні, і до війни не літали
дамаАмстердама• 26 февраля 2023
Ответ дляКурс капусты
Якщо будуть вильоти з Борисполя (не готова їхати в іншу країну, щоб звідти полетіти на море) і будуть адекватні ціни, то аж бігом полечу в Туреччину в свою улюблену Альва Донну…
И я люблю Альва Донну
А я женатая• 26 февраля 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Я в першу чергу поїду на наше українське море, в мене борг перед Арабаткою (не встигла полюбити її за один відпочинок), але обіцяла повернутись.
Ну, і в улюблені Затоку з Чорноморськом махну, бо дуже скучила.
А ось вже після уераїнських курортів оьов´язково будуть й закордонні моря.
Обов´язково.
Там же все заминировано, там десятилетия нужны,чтоб все очистить.
ЖивунаБагамах• 26 февраля 2023
Ответ дляКурс капусты
ну как адекватные, долл по 40 считайте, от этого и отталкивайтесь. турция на двоих минимум 50 тыс будет, если 4*
Khmelnichanka• 26 февраля 2023
Ответ дляА я женатая
Не засмучуйте мене ((((.
Невже прямо десятиріччя?
Думы мои думы• 26 февраля 2023
Ответ дляКурс капусты
Это ж в Кирише ?
Ответ дляМагиня
Поїдемо по Україні. Зловила себе на думці, що багато подорожували за кордон, а у себе ні, хочі у нас надзвичайна країна в плані всяких історичних місць, цікавих музеїв і тд.
Я навіть маршрут вже склала
. Плюс і нам, і дітям, і економіці та підприємцям нашим.
Я навіть маршрут вже склала
А куди плануєте? Ми багато мандрували Україною. Але стільки ще залишилось гарних місць. Літом хочу детально покататися вздовж Дністра...
ПоэтеСССа• 26 февраля 2023
Ответ дляОбнимашкина
На майорці. Не було взагалі
О, і я туди збираюсь з дитиною, не підкажете хороші місця щоб гарні пляжі і поменше народу наскільки то можливо? звичайно якщо у вас не готельний відпочинок був, буду дуже вдячна ❤️
Автор, вибачте за оффтоп.
По темі думаю що прямо залежатиме від фін можливостей людей.Запити звичайно будуть, бо будуть люди які зможуть дозволити собі відпочинок, але мабуть не в таких масштабах як до війни
Автор, вибачте за оффтоп.
Гравицапа• 26 февраля 2023
И в войну путешествую,но я самостоятельный))в Турции была раз в 2008)),Египет-зеро!!Но пол Европы точно.Начинала из Польши,прошли годы и всё вернулось((печально,но мне не привыкать
Обнимашкина• 26 февраля 2023
Ответ дляПоэтеСССа
Автор, вибачте за оффтоп.
Це був готель в передмісті пальми
Ответ дляА я женатая
Чесно ми в морі коли були в Коблево не купались, купались в басейнах, морем лише дихали)
Були в Орбіті в них свій аквапарк, для дітей йти на морем це майже було покарання)) Ходили вечері лише посидіти біля моря)
Магиня• 26 февраля 2023
Ответ дляO-Yumi
Поїдемо на Полтавщину, заглянемо в усі місця вашої полтавської поїздки )) Але планую так, щоб не спішити, день-два з ночівлею в кожному місці. Також, як буде тоді Сорочинський ярмарок проводитись, то поїдемо в ті дати, щоб і на ярмарку побувати.
Дуууже хочу на наше море, Одещина-Херсонщина, але перше літо поки почекаємо туди їхати, дамо нашим саперам час там добре все розмінувати.
Обнимашкина• 26 февраля 2023
Ответ дляПоэтеСССа
Дякую 💐
Ми просто всього тиждень були, тому виїхали лише раз в Пальму
А так готель хороший, сніданки-вечері і перша лінія
Я передивилася купу відео щодо пляжів, але на них на всіх просто натовпи.
Курс капусты• 26 февраля 2023
Ответ дляМилашка-оторвашка
Мы перед войной забронировали туда тур, так хотела попасть и капец, все пропало
Там дуже класно. Це готель, про який можна сказати «ціна-якість». Я була в Ріксос Текірова, Ріксос Сангейт і в Вояж і в Вок Авангард, але там круто і дорого. А Альва Донна мені чимось нагадує Сангейт, тільки дешевше. І ще, там дуже класні дуплекси - це 2-х поверхові номери, де є два санвузли, дизайн-ремонт вже підгулявший, але розміщення такого за таку вартість в Кемері точно не має. Ми в ньому відпочивали п’ять разів і не набридло.
Любвиобильный бот• 26 февраля 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
Чим довше війна,тим більше людей взагалі виїдуть
Та прям, большисиво уже вернулось и продолжают возвращаться
Стекловыжималка• 26 февраля 2023
Ответ дляКурс капусты
Там росіян повно. Як поряд з ними відпочивати?
Черепаха Тортила• 26 февраля 2023
Ответ дляЛюбвиобильный бот
Тільки виїжджають і вже обдумано назавжди
Курс капусты• 26 февраля 2023
Ответ дляСтекловыжималка
А де їх не має? Я їх не помічала раніше і тим паче не буду помічати зараз. А вщагалі я пам’ятаю той рік, коли кацапам нн модна було літати в Туреччину, так це ж краса була - кругом лунала українська мова👍👍👍Мої діти сказали, що принципово будуть в Туреччині розмовляти українською мовою
Стекловыжималка• 26 февраля 2023
Ответ дляКурс капусты
Да, класно було. Ми в той рік були як раз в Альва донні що в Кемері.
Курс капусты• 26 февраля 2023
Ответ дляСтекловыжималка
І ми там же були.
Найщасливіша• 26 февраля 2023
Ответ дляКурс капусты
А если там будет 90 процентов русаков, все равно поедете? Я вот не знаю смогу ли теперь в Турции отдыхать, мой любимый отель помешан на русаках, еле нашла чтобы подходил более менее под мои запросы, но если раньше нормально с ними общалась, то теперь не смогу
Думы мои думы• 26 февраля 2023
Ответ дляКурс капусты
Да
А мы были ’за забором’ в Акке Алинде, соседи.
Очень понравился, но в ваш тоже хотим.
Курс капусты• 26 февраля 2023
Ответ дляНайщасливіша
Так, а чому я повинна змінювати свій звичний відпочинок? Мені на них начхати, я з ними не спілкуюсь і не помічаю їх, навпаки буду демонстративно розмовляти українською, щоб їх дратувати. Дуже багато честі длямних, щоб я від них тікала, нехай вони відпочивають в Сочі, якщо щось не довподоби.
ЛолитаНеРазлита• 26 февраля 2023
Ответ дляНайщасливіша
Турция вообще, превратилась в один сплошной геленджик
Куча кацапни. Их и раньше там много было, то сейчас…
ВернитеВалеру• 26 февраля 2023
Ответ дляМилашка-оторвашка
А в чем разница ехать , но не купаться или ехать и купаться? Если вы туда уже поехали, то в чем прикол?
Бо кораблі виводили в море, отака в мене логіка. На море поїду десь в Грецію
ЯблокоРаздора• 27 февраля 2023
Тимошенко и война не помеха. А я в свои 49 за кордоном (через пробел) пока не была. И, видимо, не буду вообще.