Бабка_в_кедах• Изменено 26 февраля 2023
Туризм після перемоги
Не буду приховувати я турагент, дохід с початку війни на нулі. Хочу зрозуміти, чи буде ефект відкладеного попиту після перемоги та відновлення авіасполучення. Дякую всім за відповіді!
Поїдете у відпочинок закордон з України?
Звісно при умові що війна скінчилася, всіх випускають, літаки літають
Результат:
вже голосів:
82 (34.6%)
Так, відразу
59 (24.89%)
Так, як назбираю грошей
53 (22.36%)
Так, у першу же відпустку
22 (9.28%)
Результати та інше
21 (8.86%)
Ні, і до війни не літали
Ответ дляМагиня
Поїдемо на Полтавщину, заглянемо в усі місця вашої полтавської поїздки )) Але планую так, щоб не спішити, день-два з ночівлею в кожному місці. Також, як буде тоді Сорочинський ярмарок проводитись, то поїдемо в ті дати, щоб і на ярмарку побувати.
Дуууже хочу на наше море, Одещина-Херсонщина, але перше літо поки почекаємо туди їхати, дамо нашим саперам час там добре все розмінувати.
То є добре! А мені тепер знову на Полтавщину хочеться з велом. На Півіху та Зміїну гору...
Любвиобильный бот• 27 февраля 2023
Ответ дляЧерепаха Тортила
Тільки виїжджають і вже обдумано назавжди
Не несите чушь.