Бабка_в_кедах• Изменено 26 февраля 2023
Туризм після перемоги
Не буду приховувати я турагент, дохід с початку війни на нулі. Хочу зрозуміти, чи буде ефект відкладеного попиту після перемоги та відновлення авіасполучення. Дякую всім за відповіді!
Поїдете у відпочинок закордон з України?
Звісно при умові що війна скінчилася, всіх випускають, літаки літають
Результат:
вже голосів:
82 (34.6%)
Так, відразу
59 (24.89%)
Так, як назбираю грошей
53 (22.36%)
Так, у першу же відпустку
22 (9.28%)
Результати та інше
21 (8.86%)
Ні, і до війни не літали
Разгуляшка• 26 февраля 2023
Це залежить від того скільки ще буде війна
Бо як довго, то потім грошей не буде на відпочинок
Редисочка• 26 февраля 2023
Вы б лучше не долгосрочным планированием занимались, а меняли профессию на более актуальную
ВернитеВалеру• 26 февраля 2023
Поїду в Крим, бо в мене там рідня, не проросійська! Але купатися там не зможу, звідти ракети летіли по нам
Бабка_в_кедах
• 26 февраля 2023
Ответ дляРедисочка
А з чого ви взяли що я не працюю?)) Це ваші домисли
Лиса Патрикевна• 26 февраля 2023
Ответ дляРедисочка
На какую к примеру?
Курс капусты• 26 февраля 2023
Якщо будуть вильоти з Борисполя (не готова їхати в іншу країну, щоб звідти полетіти на море) і будуть адекватні ціни, то аж бігом полечу в Туреччину в свою улюблену Альва Донну…
А я женатая• 26 февраля 2023
Ответ дляЧебурастик
Прикольно все так уверенны в завтрашнем дне, поздравляю вы молодцы
Ага прям завидую. Из страны вряд ли выпустят ближайшие 5лет
Все буде Україна• 26 февраля 2023
В ближайшее время нет, тут хоть бы выжить и в бытовом плане не нуждаться.
Все знаю вдоль и поперек )• 26 февраля 2023
Ответ дляКурс капусты
А яка Ваша улюблена Альва Донна з них?
Ответ дляА я женатая
А з чего Вы взяли?
Мавка• 26 февраля 2023
Ответ дляБабка_в_кедах
я не пользуюсь турагентами .
про поездки...я не знаю как финансово нас потрясет
Кишмишная Мая• 26 февраля 2023
Якщо при таких вводних як написала автор, то звісно люди будуть літати. Хто сам, хто через турагенцію, хто і так і так. Люди є різні і з різним доходом, тому туризму бути, але агенцій буде значно менше, ніж було до війни.
Бабка_в_кедах
• 26 февраля 2023
Ответ дляА я женатая
Та ну не фантазуйте)
Кишмишная Мая• 26 февраля 2023
Я б теж родиною кудись полетіла у відпустку на пляжний відпочинок до Туреччини.
ЖивунаБагамах• 26 февраля 2023
мне кажется будет бум, как только мужчин будут выпускать, людям оочень хочется в отпуск, сейчас всей семьей это только для блогеров и остальных богачей
Марічка• 26 февраля 2023
Что-то мне подсказывает, что как только откроют границы-многие выедут в один конец
Бесбардак• 26 февраля 2023
Ответ дляРазгуляшка
ЖивунаБагамах• 26 февраля 2023
Ответ дляМарічка
не думаю, многие и вернутся, знаю людей, какие выехали до войны, хотят приехать, но мужчина потом выездной будет.
халявщики точно вернутся с пособий
Бесбардак• 26 февраля 2023
Ответ дляРедисочка
А к этой можно будет вернуться когда наконец то будет это самое авиасообще6ие… а то пока и края не видно
Аноним_Русалка• 26 февраля 2023
Ответ дляМарічка
и слава Богу, останутся те кто любит свою землю
Марічка• 26 февраля 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
халявщики точно вернутся с пособий
Многие мужчины уедут на заработки
ЖивунаБагамах• 26 февраля 2023
Ответ дляМарічка
Многие мужчины уедут на заработки
так всегда было, заробитчане и тд это сезонные профессии