Виннипуховна• 28 февраля 2023

Переписка підлітка

Дівчата,сину майже 12. Спілкується з трохи старшим за себе хлопцем в інтернеті. Я прочитала переписку. Шок. Проскакує іноді спілкування, як у геїв. Той більше такі теми закидає, але і мій теж відповідає. Наприклад, кажуть, що люблять один одного, хочуть лежати поруч. Від того були повідомлення і гірші. Розумію, що признатись у тому, що читала переписку, це втратити довіру на завжди. Не читати не можу. Хочу бути в курсі. Мовчу вже за мати у переписці. Найбільше непокоять гейські замашки. Як бо ви поступили, якби таке побачили у своєї дитини?

Чекаю на коментарі та поради по ділу. Не пишіть, що я не мала права читати. Маю право. Так вважаю!! В теперішньому світі потрібно бути на сторожі. Але от такого не очікувала побачити.
Единорог_помог• 28 февраля 2023
Ответ длягодовасик
И что это даст? Я прекрасно отношусь к людям разных гендерных принадлежностей, но я сама не отношусь к сексменшинам. И узнать как относишься к геям-это ещё раз дать ему понять, что это сплошь и рядом и подтолкнуть его определиться в выборе, а у него еще не сформировалась гендерная идентичность, раз он позволяет общение на такие темы
Омг
Ми з однокласницею навіть кілька разів цілувалися і вумні як вутки тринділи, що в житті треба спробувати все.
І що? Два рази одружена, двоє дітей.

годовасик• 28 февраля 2023
Ответ дляСтрекозей
Автор, может как-то папа пусть поговорит на эту тему (если с ним норм отношения, если нет то вы сами).
О переписке ничего не говорить, но поговорить об играх, что раньше вот был тот же Синий кит... что вообще через игры мошенники или извращенцы начинают контактировать с детьми, потому что в реальной жизни это не сделаешь, а мир виртуальный позволяет быть кем угодно.
И что лучше не доверять всем в сети, если лично с ним не знаком и если его беседы имеют целью либо узнать место жительства, либо имеют сексуальный подтекст.
Ну как-то в таком духе. Чтобы он и сам задумался
Синий кит то уже давно было.
Вот сейчас новые приколы-читали в новостях про сборища подростков по городам Украины? ЧВК Редан. Дети не достигшие полнолетия каким то образом вербуются. Всех забрала полиция, ну это ж капец. Родители не о чём не догадывались
Стрекозей• 28 февраля 2023
Ответ длягодовасик
Синий кит то уже давно было.
Суть не в том, что когда было. А чтобы завести разговор о том, что такое общение может быть опасным
годовасик• 28 февраля 2023
Ответ дляСтрекозей
Я как идею для разговора, т.к. это сейчас актуально и можно начать с этого.
ЯспАкойнаЯ• 28 февраля 2023
Ответ длякнопкодав
А батько у Вашого сина де?
Дитині потрібно якось пояснити, що дружба між чоловіками, це не полежати разом, притискаючись до одне одного.
До такої розмови треба якось підвести. Не казати ж : я читав твою переписку
ЭкстрасенсиХаЯ• 28 февраля 2023
Я якраз щойно серіал на Нетфліксі подивилася, 12+ вік зазначено. Про 15-річного гея, його пригоди в школі, вибір між партнерами, сцени поцілунків як лесбі дівчат так і геїв хлопців. І це все про підлітків. Не дуже я морально дозріла до такого. Автор, якщо вже дитина виявиться ’таким’ у вас вибір лише одне з двох: або прийняти, або не приймати. Доки не визначтеся з позицією мовчіть і шифруйтеся.
Я тут Живу• 28 февраля 2023
А вы уверены, что ваш сын общается с мальчиком,а не мужиком извращенцем??
годовасик• 28 февраля 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Сейчас эта тема во всех фильмах, я что не начну смотреть везде про это есть линия и ещё упоминание о согласии на секс, такое чувство что это обязаловка
ЭкстрасенсиХаЯ• 28 февраля 2023
Ответ длягодовасик
Так якби ж то просто тема, це блін головна ідея. Душевні переживання, визнання і розуміння своєї орієнтації. І так, погоджуюся, прямо куди не глянь тема гендерної рівності і недопущення сексизму червоною ниткою.

Мая твая не панимать• 28 февраля 2023
Ответ дляМексиканочка
ну попробуйте зайти из далека.
Я вот в ютубе смотрю уже очень давно одного блогера ГЕЯ. Когда сын заходит на кухню в тот момент , когда вещает мой ’ГЕЙ’ , говорит, мам , ты снова своего ’Г’ слушаешь? Я говорю, да, но он нормальный, типа за Украину топит... Говорит, фу, мне не приятно было бы его слушать.
А вы можете спросить у своего (вернее подвести к вопросу) , сынок, а как ты относишься к геям? Вот папа например не общался бы с такими никогда, а если бы ты узнал, что твой друг ’Г’, общался бы? И узнаете реакцию. Или например, вот в Европе толерантно относятся к геям, а у нас не очень, твое мнение?
Сказати, що тато б з такими не спілкувався ніколи, ви серйозно? Якщо підліток справді гомосексуал, то для нього це може стати травмою надовго і про довірливі стосунки не буде йти мови.
Мая твая не панимать• 28 февраля 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Моя дочка мабуть читала цей твір у формі коміксу. Просто їй було цікаво, випросила купити.
Не думаю, що такі книжки і фільми можуть вплинути на орієнтацію, серйозно. Зате можуть нормалізувати такого підлітка у суспільстві, щоб він не був жертвою цькування, ізгоєм, не думав, що він один такий ’нетакий’ і планував через це суіцид.
Мексиканочка• 28 февраля 2023
Ответ дляМая твая не панимать
возможно вы и правы, про папу не нужно такого говорить
автор Виннипуховна • 28 февраля 2023
Дівчата, я відпишусь пізніше, працюю.
автор Виннипуховна • 28 февраля 2023
Ответ дляMacOS-ница
если есть доступ к аккаунту, надо бы его голос послушать. собеседника. а был ли мальчик.
Вони зідзвонювались. Думаю, що це дійсно хлопчик.
годовасик• 28 февраля 2023
Ответ дляВиннипуховна
А він набагато старший за вашого?
автор Виннипуховна • 28 февраля 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Я теж схиляюсь до вичікування. Але впливати якось здалеку хочу на нього. Бо не виключаю можливості, що можуть «допомогти» визначитись з своєю орієнтацію.
автор Виннипуховна • 28 февраля 2023
Ответ длягодовасик
А він набагато старший за вашого?
На рік
автор Виннипуховна • 28 февраля 2023
Остаточно ще не вирішила, що робити.
Справа в тому, що цей хлопець з Росії. Раніше говорила, що спілкуватися з росіянами не потрібно. Він просто сказав, що вже не спілкується. Тобто те, що він закриється від нас - це точно. Давити не можна. Але тоді я ще не знала про те, на які теми спілкуються.

Думаю, історія про збоченця в мережі трохи може допомогти. Він може на таке повестись. Тим більше в переписці я зустрічала таке повідомлення від сина, що він думає про те, що друг то може бути не друг, а 40 річний чоловік.
Але від тоді вони вже не раз, мабуть, зідзвонювались.
Фотками обмінювались. Той хлопчина потерпає від булінгу в школі. Мій сказав, що приїде і всім наваляє. Іноді проскакувало в нього, що він хоче в Росію.

Про психолога теж думала. Але він сприйме в штики.

Короче, я не знаю. До того він спілкувався з дівчиною 15 років. І був в неї закоханий, але вона його кинула наче. Це була просто інтернет переписка. Але ж для підлітка все серйозно.
MacOS-ница• 28 февраля 2023
Ответ дляВиннипуховна
Остаточно ще не вирішила, що робити.

Скорее всего ему не хватает поддержки и внимания. Он ищет это в первом попавшемся положительном к нему человеку.

Козачка• 28 февраля 2023
Ответ длягодовасик
Сколько сыну?
автор Виннипуховна • 01 марта 2023
Є новини. Розповідаю.

Вчора увечері чоловік підняв тему, що син постійно і багато з кимось переписується. Я влізла в розмову і розповіла історію, яку чула від знайомої, про те, як з хлопчиком спілкувався дорослий дядько, видаючи себе за хлопчика і схиляв дитину до думки, що вона гомосексуаліст. Просив фото, а тоді шантажував та мало не довівдитину до самогубства.
Мій сидів з широкорозплющеними очима, задавав якісь питання. Повірив. Ми ще підняли тему про реданів і наголосили, що це пішло з Росії. Сьогодні заходжу в переписку, а він тому малому написав, що батьки дізналися, що він спілкується з росіянином і побили його)))), що він не зможе більше спілкуватися з ним і видаляє його з друзів. Прасті, так лучше))))))

Я розумію, що мій син ще дуже дитина, але в тій переписці дуже багато надуманого, він грав там певний образ. Багато брехні, навіть смішної. Наприклад, що він 13 днів вже не їсть)).

Переконана ще більше, що потрібно бути на чеку і поки ше можливо скорегувати щось, то зробити це.

Не вірю в народжених геями. Переконана, що тільки життєві обставини схиляють людей до такого вибору. Тенденція, мода у світі робить своє.

Дівчата, пильнуйте дітей, поки це можливо. Дякую усім за відповіді. Якщо будуть ще питання, тему не закриваю, пишіть.