HelloKitty18• 01 марта 2023
А сенс рашистам пускати повітряні кулі з відбивачами?
ППО наше виснажити ?
Наталья-Реся• 01 марта 2023
Ответ дляHelloKitty18
ППО наше виснажити ?
Так, комбінують різні засоби-(
Olesya Kim• 01 марта 2023
Ответ дляQney
Та я ж тоже там. То в калідор, то до вікна, то натягла штани, то розділась.
Ну вот. Не расслабляет чет, да? Я сижу в ванной, только кошка и греет
Fotografkiev• 01 марта 2023
Ответ дляВасильевнаЯ
У меня до метро 2 минуты, но провести там полночи, а потом как завтра работать? Интересно а ночью кто то идет в метро когда тревога?
У меня метро далековато это раз и всех детей туда не потяну, даже если бы рядом было
Соната любви• 01 марта 2023
Ответ дляHelloKitty18
ППО наше виснажити ?
да, для истощения и для выявления слабых мест пво.
Olesya Kim• 01 марта 2023
Ответ дляQney
Та да, ночка ’бодрящая’.
И до метро неск.сотен км.
❗️❗️❗️УВАГА! Джерела в розвідці повідомляють, що між 2:00-3:00 1.03.23 можлива масштабна активність ворога. Ймовірний масштабний ракетний удар з акваторії Чорного моря.
32 ракети в акваторії. Вийшли на рейд 15 кораблів, з них 5 з калібрами.
ППО готове!🇺🇦
❗️Не ігноруйте сигнали тривоги. Бережіть себе та близьких.
ППО готове!🇺🇦
HelloKitty18• 01 марта 2023
Ответ дляOlesya Kim
ППО готове!🇺🇦
Фух, і як тепер спати?
Ответ дляOlesya Kim
ППО готове!🇺🇦
Тоже такую информацию читала...
Очікуємо в 02:20 01.03.2023 ракетний удар по всій території , противником заплановано пуски крилатих ракет з акваторії чорного моря, пуски будуть відбуватись з літаків ТУ-95, ТУ-22 ракети Х101, Х555, Х-22, також заплановано пуски КАЛІБРІВ з кораблів чорноморського флоту російської федерації.
Юлькин 1986• 01 марта 2023
Ответ дляOlesya Kim
ППО готове!🇺🇦
Без слів, сон пропав
HelloKitty18• 01 марта 2023
Ответ дляЮлькин 1986
Без слів, сон пропав
Я не сплю чоловік спить, не можу добудитися, я так як він не можу, що робити?
Юлькин 1986• 01 марта 2023
Ответ дляHelloKitty18
Я сама, діти сплять😪
Не буду поки , так солодко сплять,.,.
Ответ дляВИТАМИНКA
Тоже такую информацию читала...
Офигеть😭 пошла я кофе себе делать (
Olesya Kim• 01 марта 2023
Ответ дляВИТАМИНКA
Тоже такую информацию читала...
Пошла я вату в уши запихну. Ракеты сбивают в паре км от меня, можно оглохнуть
Ответ дляВИТАМИНКA
Тоже такую информацию читала...
Жесть..... Еще и ночью...
Ответ дляOlesya Kim
ППО готове!🇺🇦
Як мені ’подобаються’ такі повідомлення....
Не ігноруйте.... І куди? До метро зараз годину пішки.
З бомбосховищ поруч: два підвали панельну з трубами води (то краще вже в квартирі бути), та підземний перехід. І ще бомбосховище у нового житлового комплексу. Тільки там лише жильці. Також школа. Але в школу лише вдень і то лише для учнів.
Все.
Куда під час тривоги?:не має куди! То краще просто спати! Вб´є в квартирі, то їхоч без нервів....
Все.
Olesya Kim• 01 марта 2023
Ответ дляQney
И мы даже вспышки видим в окно. Шо будет то будет, но окна, собаки огромные, ещё и над головой. Так стёкол боюсь. После Амстора особенно.
У меня все стекла уже вылетели, я теперь хоть этого не боюсь. Хорошо, что дома не было
HelloKitty18• 01 марта 2023
Ответ дляir.zhuck
Все.
Я теж вчора про це думала, бомбосховищ мало, але вони пишуть
всі йдіть в бомбосховище, а по факту, спасайся хто як може.
Olesya Kim• 01 марта 2023
Ответ дляir.zhuck
Все.
Я одеялком укрываюсь. И кота наверх
Ответ дляHelloKitty18
А ще дітей хочуть виводити на навчання в школи з березня. Так там діти в тому бомбосховищі в школі просто подумать один одного. Там місця не має....
А для інших людей і такого бомбосховища не має. Що краще вже на вулиці гуляти ніж бути на 19-му поверсі....
Соната любви• 01 марта 2023
Ответ дляHelloKitty18
в каком городе вы живите, что боитесь ложиться спать?