Кумушка• 02 марта 2023
Проснулась,привидился черный силуэт возле кровати
Это уже второй раз,просыпаюсь от того что очень холодно,и это...что это такое?от страха уже стала бояться дома спать
Кудесница_с_пургеном• 02 марта 2023
Если бы мне упорно виделся черный силуэт в доме , я бы боялась за свою психику, а не сущностей.
Наверное, гипнотические галлюцинации. При пробуждении и засыпании это может быть вариантом нормы, особенно если стресс у человека и его нервная система перенапряжена.
Баба_Воля• 02 марта 2023
Покропіть свяченою водою та запаліть церковну свічу. І покладіть під подушку іконку.
Баба_Воля• 02 марта 2023
Ответ дляВ танке
У нас такое ходило. Каждую ночь, приходило около трёх ночи, било как с носока под дых, стояло возле кровати, шел не холод а мороз от него.
И агрессия сильная перла.
Вода до .опы была. Ещё больше злила.
Но там причина была. Исправляли.
Почему оно ходить начало.
И агрессия сильная перла.
Вода до .опы была. Ещё больше злила.
Но там причина была. Исправляли.
Почему оно ходить начало.
Чула я про такі історії в моєму дитинстві. Але тоді порада була одна: взяти освячений мак і обсипати помешкання))
Баба_Воля• 02 марта 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Так, сонний параліч викликає таеі галюцинації
Баррикадница• 02 марта 2023
Ответ дляВ танке
И агрессия сильная перла.
Вода до .опы была. Ещё больше злила.
Но там причина была. Исправляли.
Почему оно ходить начало.
И агрессия сильная перла.
Вода до .опы была. Ещё больше злила.
Но там причина была. Исправляли.
Почему оно ходить начало.
Офигеть п как избавились? Приглашали кого?
Бывшая блондинка• 02 марта 2023
Ответ дляВ танке
И агрессия сильная перла.
Вода до .опы была. Ещё больше злила.
Но там причина была. Исправляли.
Почему оно ходить начало.
И агрессия сильная перла.
Вода до .опы была. Ещё больше злила.
Но там причина была. Исправляли.
Почему оно ходить начало.
Сущность может приходить только туда, где ее вызывали. Сначала ходят по магам и ведьмам, думая, что потусторонний мир - это игрушки. Потом страдают
Бывшая блондинка• 02 марта 2023
Ответ дляYaЯна
Є люди, які нічого не хочуть слухати. Їм подобається вірити у щось містичне. Їм вже дві людини написали, що це сонний параліч. Але вони і гуглить не хочуть.
Почитайте форуми, які люди історії розказують. У деяких перед очами і видіння і звуки по 20 хвилин навіть
А когда это видят и слышат все присутствующие в семье, это тоже паралич массовый?
из_под_тишка• 02 марта 2023
Ответ дляОля_с_киркою
З плямами чи без? 🤭А якщо чесно, згадала, як подружка будучи дитиною бачила вночі мужика, що сидів на порозі кімнати. Бррр....
Ви знаєте, моя сестра в дитинстві дядька чорного бачила. Зараз у неї шизофренія( Тому для мене такі випадки як дзвіночки з психології
Выступаю Я.• 02 марта 2023
Ответ дляБаба_Воля
Ну Вы серьёзно?)))
Кошка Мурка• 02 марта 2023
Ответ дляВапщета
А якщо жінка не одна спить, може прийти?
Я спала с ребёнком. Проснулась от того, что тяжело, как будто кто то сел на грудь. Проснулась и увидела силует и он начал подниматься вверх в угол. Паралича не было, могла двигаться. Я сращу же повернулась к ребенку к стене, потому что было страшно. Было это у мамы, и спала в комнате я не одна. Об этом не говорила и с того момента, когда бывала у мамы, боялась засыпать на краю кровати
хотя давно на том месте уже никто не спит, сделали там кухню, перепланировку.
Оля_с_киркою• 02 марта 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Можливо. З цією подружкою зараз, слава Богу, все гаразд. Вона казала, що встала вночі в туалет, а він сидить в темноті на підлозі. Вона його окликнула, подумала, що то тато. А він далі продовжував сидіти. Так і не пішла в туалет, побігла назад.
Муууумие• 02 марта 2023
Ответ дляКумушка
Просыпаюсь от того что сильно холодно,хотя дома примерно +24,оборачиваюсь встать с кровати и оно в метре примерно от меня.четко видно мужской силуэт темный
Копніть його ногою
В мене таке було. Крізь сон чула, як воно до мене йде від дверей в кімнату. Відкрила очі - стоїть наді мною високий чорний силует. Так як було темно, я думала, може хтось з домашніх, але відповіді на питання воно не давало, тому я вирішила перевірити його на матеріальність іншим шляхом - торкнулась ногою, воно і щезло. Страшно чомусь не було, заснула далі)
Вапщета• 02 марта 2023
Ответ дляКошка Мурка
Мені здається, що я б закричала.
Кошка Мурка• 02 марта 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Сонний параліч, в ньому примаритись може що завгодно, в моєї матері було таке, ввижалось що то тварина сидить на грудях, то якийсь чорний силует ходить по кімнаті а потім починає душити. В мене було пару разів дуже давно , один раз щось подібне як у автора, якась чи тінь чи силует стояла, а другий раз ввижалось що по кімнаті повзає якесь нечто, шепоче і сміється, я лежу і дуже боюсь що воно до мене залізе, і тут воно починає лізти, я прям відчувала як ковдру піднімає, і продовжує оце хіхікання. Страшно було пі@дец
. Тут була тема про сонний параліч, там писали, що це неврологічне, судини пережимаються чи щось таке, і відбувається ситуація що мозок як би прокинувся, а тіло ні (можу помилятися, точно не пам´ятаю пояснення), тому ввижається всяка страшна пекельна дічь.
А чому саме страшне ввижається, це хтось обгрунтував? Добре, неврологічне, судини і типу мозок прокинувся, а тіло ні. Але чому ввижаються якісь чортики? Скільки чую, читаю про такі випадки, чомусь УСІМ приходить як не тінь, то типу домового із шерстю. Чому нікому не приходить поні, чи єдиноріг з радугою, як приклад?)))
Муууумие• 02 марта 2023
Ответ дляВ танке
Сущи в основном из злых
Можно побрызгать святой водой, злющее на следующий раз прийдёт. Можете проверить
А ви не в курсі - сущі можуть залишати мітки на тілі?
Кошка Мурка• 02 марта 2023
Ответ дляВапщета
Мені здається, що я б закричала.
Дитина біля мене спала. І це буквально хвилина була. Давно було, років 17 назад. Але я запам´ятала
Більше такого не було.
Було ще таке- є біуральні шуми( якщо я правильно написала) в ютубі можна знайти. Так ось, там наполегливо рекомендують НЕ слухати на ніч, вечором, а тільки вдень. Ну я ж, типу - тю! і послухала ввечері і після цього вперше в житті, я мала свідомий сон. Більше не хочу таке
відчувала все,як наяву. Але це випадок я сама спровокувала. А те, що було у мами-не знаю що було. В мене був хороший сон, я не була втомлена.
Більше такого не було.

Латвийские_Номера• 02 марта 2023
Ответ дляКаяспер
Тільки вчора слухала лікаря сомнолога,вона сказала,що при пробудженні люди бачуть галюцинації і це абсолютно нормально.І ніякої містики
От би Бреда Піта з кавою щоранку на світанні бачити.
Муууумие• 02 марта 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Але залишається питання - чого людям не ввижається щось хороше, по типу котиків, а ота дічь.
Хоча з моїх можливих ’паралічів’ були і котики і песики. Пишу про можливих, бо в квартирі і вдень відбувалось дещо містичне, так що то могли бути і гості.
Муууумие• 02 марта 2023
Ответ дляКошка Мурка
О, я те саме запитала)) Може, не все так просто, якщо ввижається тільки страшне.
Кошка Мурка• 02 марта 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ото ж, було б прижмніше, а не чортиків бачити

маминаБубочка• 02 марта 2023
дім, в якому живете новий, старий? квартира в якому стані? куплена? ваша із самого початку?
маминаБубочка• 02 марта 2023
Ответ дляборигнув
охох в мене таке було! просинаюсь і стоїть в дверях мужчіна дивиться в одне місце, а потім наче розуміє, шо я його бачу і повертає голову і дивиться на мене!! а я повернулась і заснула.. зранку я вже афігєла. до церкви ходила багато, бо так злякалась. в той рік дуже багато було містичного у мене.
звісно, всі мужні тільки на словах але в мене телефон завжди під рукою, можливо я б засвітила ліхтариком, бо до вмикача - далеко...повернутись спиною до небезпеки, мабуть, не змогла б. Тим більше заснути.
маминаБубочка• 02 марта 2023
ох блін) згадала анігдот: навіщо мужчини голосно храплять? щоб відганяти всяких там духів.