Сыграл в фильме президента с тем что это воплотилось в жизнь (имею ввиду визуализация мечты)
Mrs.Ochmonek• 04 марта 2023
Ответ дляnutty
В смысле ’нашо’? Вы думаете быть президентом воюющей страны - неоплачиваемое удовольствие? Порох уже наверное сильно далеко от него в финансовом плане.
Так хто оплачує? Америка, яка ’вирішила воювати з кацапією руками українців’?
Я правильно вгадала?
Ответ дляZanka_
Не знаю, не маю фактів, щоб звинувачувати в чомусь Зеленського чи виправдовувати, бо вся моя інфо з інтернету та медіа, а це ні про що, але не можу повністю прослухати жодного його звернення, тільки-но чую оте мій мужній народе чи аналогічне звернення так вся здригаюся і вимикаю, дуже сподіваюся, що ці мої реакції помилкові ((
Удалено администрацией...
SlawaUkraine• 04 марта 2023
Иными словами: предсказание, которое выглядит истинным, но на самом деле таковым не является, может в значительной мере влиять на поведение людей (к примеру, посредством страха или вследствие чувства логического противоречия) таким образом, что их последующие действия сами приводят к исполнению предсказания.
Ответ дляБогдаРуся
взагалі вважаю що Порох винний, неправильно повів себе, а потім вийшли Зе, Порох, Юля і Бойко, Гриценко, Смєшко і т.п.
Для більшості людей вибір був очевидним- будь хто, аби не старі політики. особливо коли Бойко на горизонті замаячив. а Порох нікого так і не посадив, ще й долар відпустив.
Друге діло команда Зеленського
На Байдена - кримінальна справа.З позором була закрита.
На Пороха - 28 кримінальних справ,з позором програних,але пацан старався.Як міг
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
В мене на рашистів ще більша алергія ніж на Зеленського, тож це не про мене. Справа в тім, що в нас не має шансу перевірити, чи не було б так само зі зброєю й усім іншим за Пороха або будь-кого іншого з проукраїнською позицією і може ще й краще
Мама девчонок• 04 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
А в чому суть неправильної поведінки Пороха?
Створив умови, коли 90% населення жили і не відчували, що в країні війна? Не обмежував свободу слова, щоб на нього лили побільше гівна з непідконтрольних каналів?
Невже так важко зрозуміти, що Порошенко створював умови для розвитку демократії в країні? Ви мали можливість чути різні думки, ви мали можливість голосувати за кого хотіли. Це називається демократія.
Зараз ви днями слухаєте єдиний марафон і восхваляння влади. Чим не зомбування населення? Це доріжка до диктатури.
І я маю великі сумніви, що наступні вибори будуть демократичними. А ще боюсь, що будемо мати власне вирощене на марафоні хуйло.
Ответ дляZanka_
Про рашистів розумію чудове.
Але оце ??
— Зробити припущення навіть послаблення підтримки України я вважаю що єдність об´єднання світу це я це головне моє завдання, гарно це я роблю, не гарно, точно не сам не один, але тим не менш. Є момент спочатку був складний момент ми показали що так. І були жорсткі діалоги у мене з усіма як офіційно так і не офіційно. І це був такий момент, а потім, ну знаєте а потім в океані буває ранок і потім по іншому всі побачили що не просто так, що ми дійсно міцні, що ми-ми слухайте ми це питання не просто що ми десь накопичуємо зброю, вона нам потрібна щоб вижити. Ми не воюємо, ми боремося за своє життя. І потім була така стадія, а потім було складно і була втомленість почата тому що всі люди і це справедливо, справедливо для всіх, всі люди є свої внутрішні питання, виклики, проблеми, ціни, інфляційні хвилі, багато всього, енергетика те що росія робила кризис через фуд сек´юріті, через блокування моря тощо, багато різних, різних криз і люди є люди прості і є ще своя кишеня так є в серці! Підтримка України але тут так воно вот тут серце ось воно де, але ще тут кишені і своя родина і важливий момент донести всім що це не наша війна, ми боремось за всіх вас і ще це не ця війна викликала кризу, це росія спеціально робить кризу щоб послабити вашу підтримку і звинуватити Україну...
Слів не викинеш,ранок в Океанії.
Але оце ??
Слів не викинеш,ранок в Океанії.
NastyushaK• 04 марта 2023
Ответ дляYaЯна
Я хоч зараз його і підтримую, але всеодно не можу зрозуміти: як наш народ, будучи при війні, зміг обрати коміка? Ще і 73%
Які тупі люди в нас...
Почему комик поставил на колени олигархов и не боялся клоуна путина и вонючую рашку ?
А ’не комики’ боялись, и сливали тут всё и распродавали, и делили вместе с олигархами.
Как так вышло?
Ответ дляYaЯна
Які тупі люди в нас...
Смог, т.к. многие голосовали ппотив Петра и поверили в его предвыборные обещания. Но перед войной его рейтинг очень упал, около 20% стал.
Ответ дляРеверанс
Друге діло команда Зеленського
це було до 2019 р?
інша справа коли вже все сталося, ми ж кажемо про причини, а не про наслідки. І винен той, у кого була влада і не скористався належним чином, не оправдав доври.
я тоді чесно не знала за кого голосувати, вперше. Чи Зе чи Порох. Вдома мої сварилися як кіт з собакою-чоловік із своєю мамою, я їм обом казала що ви дурні, бо обидва праві і тому не треба сваритися.
я чомусь розуміла обидві сторони і не мала чіткої позиції. Це було дивно для мене.
SlawaUkraine• 04 марта 2023
Основы психологии и криминальный гипноз -Другой источник внушаемости - значимость информации. Известны исследования, показывающие, как меняется внушаемость человека в зависимости от того, насколько значима для него сфера поступающей информации. Если нечто для человека очень важно и очень ценно, он скорее готов поверить любому доводу, чем в той сфере, которая для него является нейтральной, а поверив, будет истово отстаивать его, не особо сообразуясь с формальной логикой.
(Наука и жизнь, КРИМИНАЛЬНОЕ ВНУШЕНИЕ) Когда я работал психологом в онкологических отделениях, где лечились очень сложные больные, то видел подобное чуть не каждый день. Не менее половины онкологических больных, вне зависимости от их уровня образования, обращались к знахарям, к экстрасенсам. Причем на самом деле, полагаю, обращается больше - я знал лишь о тех, кто сам мне об этом сообщил. Но там все более или менее понятно: ситуация существования на грани жизни и смерти настолько эмоционально тяжела, что человек готов поверить во все что угодно. Во все, что ему предлагается. Особенно, если это касается детей. Пусть знахари не помогут, он должен сделать это, чтобы потом не испытывать чувства вины за то, что не сделал все, что возможно.
(Наука и жизнь, КРИМИНАЛЬНОЕ ВНУШЕНИЕ)
Мама девчонок• 04 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Чисто цар 🙁. Але у мене більше питань до людей ніж до Зеленського.
Влада - це відображення рівня зрілості суспільства.
Ответ дляСветика
Как думаете, сериал смотрели те самые 73%?
Не видела ни серии, тошнит от их юмора и интеллекта
деякі з моїх хто дивився, голосували за Пороха, ми за Зе, хоча не дивилися. Після виборів як знову почали показувати Сватів, то вони були в захваті, а ми в шоці.
Ответ дляРеверанс
Про рашистів розумію чудове.
Але оце ??
Слів не викинеш,ранок в Океанії.
Але оце ??
Слів не викинеш,ранок в Океанії.
Розумієте, срср теж дістався переможцем у війні при сталіну, проте якою ціною, і це автоматично не означає, що сталін був бубочка і лапочка і геній і молодчинка.
Ответ дляБогдаРуся
це було до 2019 р?
11 нояб. 2020 г. — Справа проти Джо Байдена була відкрита Державним бюро розслідувань на виконання рішення суду за статтею 344 Кримінального кодексу України ...
А зараз вже з протянутою рукою до того,в кого плював
Ответ дляNastyushaK
Как так вышло?
Я не говорю про зараз. Я говорю до. Я його підтримую зараз і дуже рада, що його обрали, хоча за нього не голосувала. Але звідки ми могли знати, що він зможе?
Теоретично: вибрати коміка при війні. Чи одна себе поважаюча країна таке б зробила? - Ні
Цвіту і пахну• 04 марта 2023
Фільм знятий спецом, це реклама для дуріків, про преза який подолає корупцію, буде чесним і їздитиме на велосипеді. Я досі не вірю що хтось на це повівся. Якби мені хтось колись сказав що так буде,- розсміялась би в обличчя, а з 2019р плакати хочеться
Воробу-шек• 04 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
Эх, блин! Нужно было опять с вованом добазариться, да? Отдать тихонько еще кусок територрии. Главное, чтоб никто войну не почувствовал. Фиг с теми военными и котлами!
SlawaUkraine• 04 марта 2023
Феномен Грабового, убедившего немало людей в возможности воскрешения из мертвых, вызван именно этими механизмами. Под словом ’феномен’, естественно, я подразумеваю не его самого, а поразительную доверчивость людей, которым он пообещал воскресить близких, погибших при теракте. Понятно, что люди находятся в тяжелейшем психическом состоянии и критиковать их за это невозможно. Но непременно нужно критиковать тех, кто пользуется их несчастьем, а также тех, кто спокойно наблюдает за происходящим со стороны, способствуя обману.
Собственно, в истории человечества подобное случалось уже не раз. Как только происходят большие несчастья - стихийные бедствия, войны, потрясения, моментально появляется масса шарлатанов, целенаправленно занимающихся массовым обманом. Кстати, это явление очень точно описано в Апокалипсисе. Нашествие лжепророков происходит в то время, когда на Землю обрушивается череда страшных катастроф.
(Наука и жизнь, КРИМИНАЛЬНОЕ ВНУШЕНИЕ)
Ответ дляРеверанс
ви дивна.
ми ж наче кажемо про вибори 2019. чи ні?
про причини вибору в 2019, до чого тут 2020?
Цвіту і пахну• 04 марта 2023
Ответ дляlus_so
Його президентство - не його вибір. Бачила якось слушне зауваження ’зе не кіт в мішку, він - мішок’.
Ну він же мав погодитись на цю роль, марнославство, амбіції, бажання публіки і визнання
Mrs.Ochmonek• 04 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
так, це всьо прєдсказаніє
А антирейтинги попередника жодного зв’язку з його програшем звичайно ж не мають
Воробу-шек• 04 марта 2023
Ответ дляБогдаРуся
ви дивна.
Удалено администрацией...