Toyota• 03 марта 2023

Связано ли то что Зеленский

Сыграл в фильме президента с тем что это воплотилось в жизнь (имею ввиду визуализация мечты)
Ольга-f5e3• 04 марта 2023
Ответ дляmari_klim
Я заскринила Вашу відповідь. Після ’мирних’ перемовин, я Вам її пред´явлю .
Ви бачили як він без бумажки говорить? Яка харізма?
Як би у нього була харизма, розум та досвід у дипломатії, то до повномасштабної не дійшло би. Ніколи не забуду, як путін топив за нього на виборах зі своєю дебільною посмішкою
Це як путін топив за Зеленського на виборах?
Mayuka• 04 марта 2023
Ответ дляNastyushaK
Деолигархизация.
Устранение их от политики и принятий решений в жизни государства.
Дезомбонизация.
Закрытие и санкции российских телеканалов Медведчука, инфопомоек типо стран юа, шариев, и другой нечисти украинофобской и пророссийской.
Реформы в армии, назначение боевых офицеров на все руководящие должности.
Расширение и углубление сотрудничества с Европой, США и Великобританией.
На самом деле это списки на многие страницы, я ещё до широкомасштабной войны 24 февраля, выходила на улицу и чувствовала что воздух стал чище. Что в государстве идет всё как надо. Словами не передать это ощущение.
А скыглення русни и их троллей по типу Шария на Зеленского и власть это лучшее доказательство что ВАЗ делает всё как надо.
Деолигархизация 😄 від маріонетки Коломойши.
Мандарина• 04 марта 2023
Ответ дляСолнечная-17
Наш пощастило що Зеленський став президентом ! Будь- який інший зараз би злив нас рашці одразу ж! А яка підтримка зараз у світі, скільки допомоги! Я впевнена, що харизма нашого президента зіграла не останню роль в питанні такої допомоги Україні!
А он уже вставал на колени? Ну, чтобы не допустить войну? Я не отслеживаю просто особо)
НамСвоюРобити• 04 марта 2023
Ответ для Toyota
А почему так считаете?
Там зворотній взаємозв´язок.
Спочатку вирішили, що Зеленський йде у прези, потім зняли серіал.
Психологічна обробка електорату.)
Ollka• 04 марта 2023
Я когда смотрела фильм, ещё тогда думала ’Какая классная предвыборная компания’.
Но не верила, что он в президенты пойдет.
Пошел. Не голосовала. Вообще не видела его президентом.

Сейчас поменяла мнение и думаю, что во время войны - лучший вариант из бывших президентов и кандидатов.
mari_klim• 04 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
Чисто цар 🙁. Але у мене більше питань до людей ніж до Зеленського.
Влада - це відображення рівня зрілості суспільства.
Наше суспільство Януковіча обрало. А Ви про милаху Зеленського)
Пропаганда і відсутність критичного мислення, відсутність знань історії + яка різниця, хто. Ось і все
Вже ось пишуть, що політикою не цікавились. І це де?? В країні, де війна з 2014р. Навіщо ж знати, як працює система у врага?? Навіщо знати, що ФСБ працює ще по сталинськім методам, і система агентів впливу у них дуже розвинена. Ще з совка. Навіщо намагатися це зрозуміти і аналізувати, щоб на тебе не впливало рашистське іпсо?
Оксана-004e• 04 марта 2023
Этот случай войдёт в историю о том, как легко облапошить целую страну, как легко управлять толпой
Оксана-004e• 04 марта 2023
Ответ дляСолнечная-17
Ну вам повезло, что сейчас зеленский, мне, лично, нет, потому что я за него не голосовала и в страшном сне не могла представить такое счастье, какое сейчас имею
Оксана-004e• 04 марта 2023
Ответ дляБезникая
У Вакарчука и желания не было, его тянули тянули, видно было что против его воли будто. Андрей Данилко (Верка Сердючка) давал интервью Гордону, говорил что к нему приходили и предлагали идти в политику и в президенты за очень огромные деньги, но он отказался наотрез, сказал что слишком много «он заплатил» за то что бы никому не продаться и иметь свою точку зрения.
А у зе сыграл комплекс наполеона да + эти огромные деньги
Ollka• 04 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
А ще хтось до війни вивів всі літаки, завдяки чому вони вціліли, техніку - і вона змогла воювати, а не під вибухами 24/02 палала. Людей.
На Чернігівщині так точно.
Ви тільки погане бачите, а для обьективності хороше написати забули.

І ще - наша влада - це не тільки президент. Це сотні людей на місцях. Когось купили, когось шантажували родиною наприклад.Хтось заступив, хтось злякався, хтось спочатку був за разу. Цих людей не президент обирав, а ми з Вами в першу чергу.
Olya Rybka• 04 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Я теж не перестаю дивуватися.
резніков он вже відкрито бреше на ТВ ,що він а не Кривонос аєропорт особисто захистив
А есть доказательства, что это делал Кривонос? Не слова какого-то блогера, а именно доказательства?
Ollka• 04 марта 2023
Ответ дляСветика
Как думаете, сериал смотрели те самые 73%?

Не видела ни серии, тошнит от их юмора и интеллекта
Я смотрела с удовольствием, но за Зе не голосовала.
А родня - многие не смотрели, но голосовали все.
Rina Kisskiss• 04 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
Відкрийте хроніки війни з початку 2014 р. Подивіться, коли забрали Крим і частину Донбасу. Яку частину вдалось відбити тими силами, після того, як Порошенка обрали президентом. Про котли - вірити рашці було великою помилкою. Але, нажаль, не було ще достатнього досвіду ведення з ними війни.
І так, я вважаю, що дипломатичним шляхом крок за кроком території повернули б. Зараз втрати і військових, і цивільних незрівнянно більші. І я вважаю, що це наслідок хибного вибору українського суспільства у 2019 році.
Поэтому петро махнул рукой на запорожскую область. Все равно отдавать.
mamaМия• 04 марта 2023
Ответ дляkanni
А я ни одной серии Слуги народа не видела. Надо хоть глянуть.
І я. Свати також залишилися поза моєї уваги. А ще квартал повністю ніколи не дивилася, лише якісь уривки у свекрухи в гостях.
Оксана-004e• 04 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
А в чому суть неправильної поведінки Пороха?
Створив умови, коли 90% населення жили і не відчували, що в країні війна? Не обмежував свободу слова, щоб на нього лили побільше гівна з непідконтрольних каналів?
Невже так важко зрозуміти, що Порошенко створював умови для розвитку демократії в країні? Ви мали можливість чути різні думки, ви мали можливість голосувати за кого хотіли. Це називається демократія.
Зараз ви днями слухаєте єдиний марафон і восхваляння влади. Чим не зомбування населення? Це доріжка до диктатури.
І я маю великі сумніви, що наступні вибори будуть демократичними. А ще боюсь, що будемо мати власне вирощене на марафоні хуйло.
Так в методичке же сказано - втiк бы и здав!!! Вот как попугаи и повторяют и превозносят зе за то, шо невтик
Ollka• 04 марта 2023
Ответ дляYaЯна
Я хоч зараз його і підтримую, але всеодно не можу зрозуміти: як наш народ, будучи при війні, зміг обрати коміка? Ще і 73%
Які тупі люди в нас...
Ну скажу как моя родня говор Ла.
В моей семье, огромной, по всей стране разбросанной, не голосовали за Зе только я и муж. Чуть не перепугались со всеми.
Сразу напишу - сейчас мнение поменяли.

Так вот я тогда спрашивала - ну как можно почему за него?
Мне отвечали, что президент - лицо сираны. Не особо он что-то решает, а вот говорить должен уметь, находить быстро что сказать, лицом торговать с другими странами, страну в тех же видео представлять - и здесь как раз шоу-бизнес очень хорошая основа. Плюс, если человек столько смог заработать и раскрутиться, сколотить команду, не падать в рейтингах, когда новый проект и новый топ в рейтинге - значит он что-то явно умеет. Как минимум людей вокруг себя собрать.
Вот так мне отвечали.
mari_klim• 04 марта 2023
Ответ дляvoitenko
Чей он проект? У кого какие мысли на этот счет?
Послушайте интервью бывшего начальника ГРУ и внешней разведки Маломужа. Он был при Ющенко. Но работал ещё в КГБ Украины. Очень много про ту систему рассказал. Как это все работало и работает. И как сложно держать было тот хрупкий баланс. Он первый, у которого я прочитала свои предположения про события на Майдане. Он их полностью подтвердил. Ну и его прогнозы по окончанию войны тоже интересно почитать
Правда, там ублюдочный Гордон, но разведчик классно выкручивался от его дебильный манеры задавать тупые вопросы.
https://m.gordonua.com/publications/malomuzh-v-kla...
Rina Kisskiss• 04 марта 2023
Ответ дляМама девчонок
Чому Порох зараз не втік? Має можливість. До нього не було б питань, якби сидів десь за кордоном. Але ж ні, сидить в Україні і продовжує витрачати гроші на армію.
Про те, що обіцяв когось садити, щось я пропустила. Зеленський обіцяв. Порох - ні.
Про військові казали: станом на 2014р. у нас не було боєздатної армії, на керівних посадах сиділо купа росіян. Потрібен був час, щоб вичистити оте усе гівно. Якби пішли в активний наступ, ми мали б сценарій, як в Грузії, коли Саакашвілі оголосив війну Росії (почитайте про це).
Мінський домовленості - це було затягування часу, який грав на руку Україні.
Про долар - його не можна штучно стримувати. При янику стримували за рахунок золотовалютних резервів. В результаті казна була пуста, коли Порошенко став президентом. Цю інформацію можна перевірити на сайті мінфіну, якщо я не помиляюсь.
А де ж цей лапушка взяв оті гроші. Аж смішно.
Оксана-004e• 04 марта 2023
Ответ дляNastyushaK
Почему комик поставил на колени олигархов и не боялся клоуна путина и вонючую рашку ?
А ’не комики’ боялись, и сливали тут всё и распродавали, и делили вместе с олигархами.
Как так вышло?
А можно узнать про олигархов на коленях?
Jave• 04 марта 2023
Ответ дляOllka

А не думали, що був би інший то можливо вдалось би уникнути війни?
Olya Rybka• 04 марта 2023
Ответ дляJave
У нас война с 2014 года.
Оксана-004e• 04 марта 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
так, це всьо прєдсказаніє
А антирейтинги попередника жодного зв’язку з його програшем звичайно ж не мають
Зато сейчасе есть возможность сравнить как было при по и стало при зе. И видите, многим сейчас лучше живётся
Ollka• 04 марта 2023
Ответ дляJave
Не вдалось би.
При путлері - ні.

Моя сім´я вся військові. Не рядові.
І це я знаю точно. Про війну давно говорили
Не вірили, не хотіли вірити, але розуміли, що це скоріш за все буде. І по військовим містечкам було останні роки видно - підготовка була. Грошей не було, можливостей, але армія таки піднімалась.

І ще - невже Ви вважаєте, що війна почалась рік тому?
А 8 років просто бігали з паличками і грали в козаків-розбійників?
Війна почалась в 2014!
І явно не при Зеленському. Просто факт.
Але чомусь про це забувають.
Jave• 04 марта 2023
Ответ дляOlya Rybka
У нас война с 2014 года.
Не лицемірте, те що було з 2014 по 2022 і те що почалось з 24.02.2022 важко порівнювати. Розкажіть жителям Маріуполя, Ізюма, Бахмута, Сіверодонецька що у нас війна з 2014 року.. Я розмовляла з жінкою з Краматорська, вона мені сказала що у 2014 році вона на 1 міс виїхала в село поряд і у місті весь цей час можна було жити.. і навіть складно попівняти з тим що зараз..
Jave• 04 марта 2023
Ответ дляOllka
Не вдалось би.
При путлері - ні.

Моя сім´я вся військові. Не рядові.

Війна почалась в 2014!
І явно не при Зеленському. Просто факт.
Але чомусь про це забувають.
На прийняття будь- якого рішення будь-якої людини, це я про путіна, впливає сума факторів..деякі з них є визначильними деякі допоміжними.. тому стверджувати щось категорично не потрібно..
Jave• 04 марта 2023
Ответ дляOllka
Не вдалось би.
При путлері - ні.

Моя сім´я вся військові. Не рядові.

Війна почалась в 2014!
І явно не при Зеленському. Просто факт.
Але чомусь про це забувають.
А як армія піднімалась без грошей?
Ollka• 04 марта 2023
Ответ дляJave
Там подіяло б одне.
Так налякати, щоб сунутись боявся. Але нічим було.
Плюс весь світ з рашкою був пов´язаний. Вони ще й зараз не можуть повністю на ту рашку плюнути.
opium_black• 04 марта 2023
Ответ дляFeel good
Он говорил, что мысли о реальном президентстве появились в период съемки фильма.
Фильм был пиар компанией. И с уровнем мышления нашего народа, которые после телека ринулись голосовать ’за того’ - сработал отлично.
Я не пишу о том, что Зеленский плох, как президент и не отношусь к поклонникам Порошенко.
Просто сам факт.
Кстати, Порошенко со своими рычагами на тот момент, мог бы прикрыть эту лавочку, но не прикрыл, либо было договорено, либо он заодно с Зеленским устроил этот театр в виде пьессы ’Борьба за власть’.
На тот момент явно знали, что война неминуема. И лучшей фигуры, чем нынешний президент в военное время не было.
Olya Rybka• 04 марта 2023
Ответ дляJave
Вы считаете, что в этом виноват наш президент?
Оксана-004e• 04 марта 2023
Ответ дляVeronika83
Да нет, это прям классика тут: как только поднимается вопрос о промахах нынешней власти, сразу начинается «а вот Порошенко…»
И пошли дружно обсырать порошенко в теме про зеленского