Бывшая блондинка• 04 марта 2023

Дитина жаліється на біль голови, хвилююся дуже

Діти перехворіли якимось сильним вірусом, тести не робили. Поки температурили, інколи син жалівся на біль голови, але я все списувала на температуру. Вже тиждень немає температури, але не кожного дня, інколи через день жаліється на те, що болить голова. Даю нурофен, але розумію, що це не вихід. Жодних інших симптомів немає.Читала сьогодні подібну тему, мабуть, тепер багато такого, але від цього не легше( Боюсь щось недогледіти і не дуже хочу по лікарнях зайвий раз шастати
Шкала Радости• 04 марта 2023
Ваша дитина тиждень жаліється на головний біль, а ви не хочете по лікарнях шастати - ви точно мама?
Ви чекаєте що тут накартпз кинуть і скажуть пройде саме?

По темі - ідіть до лікаря, може бути запалення гайморових пазух, воно дає періодичнийстльний біль

В танке• 04 марта 2023
Ідіть до педіатра обов‘язково. Дитячий головний біль має не дуже хороші наслідки. Це, звісно, може бути і вірусне захворювання, але краще знайти причину і пролікувалися вчасно.
автор Бывшая блондинка • 04 марта 2023
Ответ дляШкала Радости

Я була в середу в педіатра, дослівно - « вірусняк» такий, оглянув лор- все ок. Написала тому, що можливо, чиясь дитина мала подібні симптоми
Фрекен бок• 04 марта 2023
Ответ дляБывшая блондинка
А лор прям в гайморовы пазухи заглянул? Синусит не всегда виден без КТ
автор Бывшая блондинка • 04 марта 2023
Ответ дляВ танке
Нижче написала, цей педіатр вів дитину з перших днів хвороби
Але неспокійно мені, бо розумію, що так немає бути
автор Бывшая блондинка • 04 марта 2023
Ответ дляФрекен бок
Лор запевнила, що по її профілю жодних причин хвилюватися немає
Фрекен бок• 04 марта 2023
Ответ дляБывшая блондинка
Идите к другому ЛОРу, скажите, что беспокоит головная боль неделю, ну, ёлки-палки

В танке• 04 марта 2023
Ответ дляБывшая блондинка
Так дійсно не має бути. Сходіть до невролога або до іншого педіатра. Головний біль різний буває, але мені говорила і наша педіатр, і ЛОР, і наша алерголог, що дитячий головний біль має свою причину. Якщо то дійсно вірус, то вже б пройшов головний біль разом із хворобою.
В мене теж дитина має періодичні головні болі, але причина - вірус вже. Раніше то були аденоїди. Видалили, все стало на свої місця.
Спробуйте зробити темпанометрію. Обстеження слуху. Скільки дитині років?
Тишком_нишком• 04 марта 2023
Сколько ребенку?
автор Бывшая блондинка • 04 марта 2023
Ответ дляВ танке
В танке• 04 марта 2023
Ответ дляБывшая блондинка
Моя донька така ж. Спробуйте ще думку одного лікаря почути, якщо є така можливість.
автор Бывшая блондинка • 04 марта 2023
Ответ дляВ танке
Я не можу сказати, що впевнена, що вірус пройшов до кінця. Ми хворіємо всією сім‘єю, і то якимись хвилями. От мама навіть наче кілька днів було краще, і знов температура 39. Так і діти- день ніби нічого, на наступний день жаліються на невиносиму біль в горлі, на наступний день- все ок . Малий вранці чхав, горло мав наче закладене
В танке• 04 марта 2023
Ответ дляБывшая блондинка
А ви тест зробили? Можливо це грип і його потрібно лікувати, щоб таких ускладнень не було. Чи той же ковід, проходить тяжко зараз у багатьох.
автор Бывшая блондинка • 04 марта 2023
Ответ дляВ танке
Та не робили(
Картаю себе за це
Хворіємо всі і то жахливо цей раз
Морковку дай• 04 марта 2023
Ответ дляВ танке
Зачем вы сразу запугиваете? У детей даже мигрени бывают.
Но к врачу конечно нужно. Может там гайморит/фронтит тот же дает боль
автор Бывшая блондинка • 04 марта 2023
Ответ дляВ танке
Теж схиляюся дотгрипу або ковіду, у доньки днів 5 так боліло горло, що наніс давала теж нурофен, бо спати не могла, аналіз вірусний був
В танке• 04 марта 2023
Ответ дляБывшая блондинка
Та не робили(
Картаю себе за це
Хворіємо всі і то жахливо цей раз
Запитайте лікаря чи можна зараз зробити. Хоча б дитині, щоб вже будо явно зрозуміло як діяти.
В танке• 04 марта 2023
Ответ дляМорковку дай
Ну ви далі прочитайте, а потім пишіть питання свої.
автор Бывшая блондинка • 04 марта 2023
Ответ дляВ танке
І в мами так пекло в горлі, що вдихнути не могла. Стало краще, а сьогодні протягом 15 хв так « розвезло», що зараз з ліжка важко піднятися

автор Бывшая блондинка • 04 марта 2023
І в нашому колі спілкування хворіють сім‘ями і теж хвилями,і з ідентичними симптомами.
В танке• 04 марта 2023
Ответ дляБывшая блондинка
Тест на грип їй можна робити ось вже зараз. В аптеці продається подвійний - ковід та грип. І буде зрозуміло що у кого.
KhValerii• 05 марта 2023
Ответ дляБывшая блондинка
Доброго дня. Я смогу помочь Вашему ребенку убрать головные боли, удаленно.