Цідило правди• 05 марта 2023

Трясуться руки, серце колотить. Щитовидка?!

Було багато стресів, руки трясуться все життя, особливо, коли роблю якусь дрібну роботу, або потаскаю важке. Коли стресу, може всією колотит. Останні місяці 3 капець накриває, голова болить, трясуться руки, серце з грудей вилітає, тиск часто почав підніматися(Завжди мала понижений), місячні дуже скудні, на проблеми якось гостро почала реагувати, я така колись не була. Хочу перевірити щитовидки, роки три тому робила узд-норма. Піти до ендокринолога зможу тижні за 2,хочу зробити аналізи, підкажіть які? Хочу прийти з уже готовими, бо змоги двічі їздити не маю. І чи може такі трабли давати щитовидка?
автор Цідило правди • 05 марта 2023
Вибачте за опечатки, т9(
Йосип_молодий• 05 марта 2023
Ответ дляЦідило правди
Вибачте за опечатки, т9(
Это нервы, а не щитовидка. Пропейте седаристон и глицисед макс, было такое же состояние, пролечилась и все ок сейчас
автор Цідило правди • 05 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
П´ю магне б6 і якісь заспокійливі на травах
Йосип_молодий• 05 марта 2023
Ответ дляЦідило правди
я вам написала, то что меня реально вернуло к нормальному состоянию. Только седаристон по 4 таблетки в день, и не менее 2 недель, глицисед я пила месяц.
А_мій_самий_самий• 05 марта 2023
В лабораториях есть пакеты сразу
Ттг, т3, т4.
Прсмотрите, хотите, сдайте для себя.они там не супердорогие.
автор Цідило правди • 05 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Дякую, куплю завтра, не пошкодить думаю.
автор Цідило правди • 05 марта 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
В лабораториях есть пакеты сразу
Ттг, т3, т4.
Щодо ціни особливо не заморочуюся, якщо будуть добрі то піду до невролога.
ПлюшкамиБалуюсь• 05 марта 2023
В мене був сильний тремор, пульс більше 100. Виявилось що тіреотоксикоз. По аналізах сдавала Т3, Т4, ТТГ.
Попижёновна• 05 марта 2023
Ого.. Підпишусь
автор Цідило правди • 05 марта 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ви худли? Як спали?
Пилосмок працює• 05 марта 2023
Ответ дляЦідило правди
Ви худли? Як спали?
Та не обов‘язково з тиреотоксикозом худнуть. В мене був, я не худла. Просто багато їла)))) Компенсувала.
автор Цідило правди • 05 марта 2023
Ответ дляПилосмок працює
Вилікували? То є різниця, в який день циклу здавати аналізи? І чи були якісь відхилення при узд???
ПлюшкамиБалуюсь• 05 марта 2023
Ответ дляЦідило правди
Ви худли? Як спали?
Ні, не худла. Спала погано. Тремор добивав, каблуки на сходинках вибивали чєчьотку , писати не могла, руки дуже тремтіли, жарко було, але не постійно, а періодами. Якраз зима була, то я не могла ходити з застьобнутим верхнім одягом, хоч я по натурі мерзлячка.
автор Цідило правди • 05 марта 2023
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
А в мене щей темп 37-37.5 стабільно. Но я не потію.